28.03.17

Yellow handbag

2


Kdybych měla vyjmenovat všechny špatné vlastnosti byl by to opravdu dlouhý seznam. Dokážu být opravdu krutá k lidem, kteří si to dle mého mínění zaslouží, ale většinou je to taková menší vratka za chování druhých. Nejsem andílek a nikdy jsem nebyla, jelikož se chovám tak, jak druzí ke mě. Nevadí mi na rovinu mluvit o mých špatných vlastnostech.
I kdybych měla milion špatných vlastností, tak jsem to prostě já. Proto bychom se měli řídit větou "stůjte si za svými názory, ať se děje cokoliv". Víte proč? Protože nikdo nemá právo volit za vás. Vždy to tak bylo a vždy to tak bude. Ano, lidé kolem vás nebudou souhlasit, jsou zvyklí na stereotyp a když chce někdo vykročit z pohodlné pozice, tak to nelichotí nikomu. Vlastní zkušenosti, jsou naprosto skvělá věc. 

Právě díky zkušenostem ještě ze střední školy, kde jsem si dokázala stát za svým. Problém byl, že jsem sice stála, ale díky nátlaku druhých jsem se mírně psychicky zhroutila. Časem mi došlo, že si nesmím nechat sr*t na hlavu, ano myslím to skutečně vážně, díky tomu jsem se dokázala vzepřít a vlastně to přineslo nakonec jen úsměvné vzpomínky na pubertu. 
Mám pocit, že se to tak trochu opakuje, ale najednou to beru trochu jinak. Asi to bude tím, že mi ani o nic nejde, mluví o mě lidé, kteří mě vůbec neznají. Samozřejmě, pokud se ke mě někdo začne chovat tak, že mi bude rozkazovat a nemá na to právo, tak to nejspíš nebude přátelská konverzace. 
 Vážně se občas považuji za mrchu i přes to, že jsem ve většině případech přátelská ke všem lidem, například v práci se zákazníky jsem schopná komunikovat a oni se chtějí i vracet, což je velmi milé. Jak píši, chovám se tak pouze v krajní nouzi, jsem totiž neskutečně drzá. 

Ano jsem drzá, dokonce u toho blbě čumím a tlak mi dokáže vyskočit tak, že se z toho klepu. Nekecám! Většina lidí s touto mojí povahou nepřijde ani do styku, mimo mého manžela a samozřejmě moje rodiče na které jsem byla drzá v pubertě pořád. Kdo nebyl? :D
Zůstalo mi to, tentokrát se snažím zachovávat klid, ale potřebovala bych pak chodit někam do tělocvičny. Nervák, bože můj. 
Opravdu nejsem stále jen sluníčko, nejsem jen milý člověk s úsměvem na tváři, který ke každému přistupuje jak nejlépe umí. Jsem neskutečně pozitivní, ale jsem také realista a vím, kde má vše své hranice. 


Díky dnešnímu článku jsem mohla také napsat o tom, že nejsem jen dobrák, ale každý máme své klady a zápory. Pro mě je důležité jít si za svým i proti proudu. Věřím totiž ve spravedlnost, která vždy vítězí.

Outfit: 
Ještě z výletu do Liberce jsem si odnesla pár fotografií, na které jsem byla upřímně poslední dobou líná. Malý chodí spát okolo půl 11 večer a pak mi nezbývá energie, ano vyčerpávající. Nicméně bylo tak krásné počasí první den a druhý, kdy jsme fotili - se zatáhlo, to je opravdu fér. Díky bohu, že bylo teplo. 
Vzala jsem své super-pohodlné kalhoty, které jsou v pase na gumičku, mají zažehlené puky a tak na první pohled působí opravdu zajímavým dojmem. Kombinovala jsem je s delší košilí, která má neskutečně zajímavý vzor a jeden čas jsem ji nosila opravdu často. Na co nesmím zapomenout? Samozřejmě na můj oblíbený červený kabát, který ten den byl opravdu dostačující a nemusela jsem se klepat zimou. Také boty, které mi rozedřely paty do krve se konečně prochodili a nebolí mě z nich momentálně ani krok, naopak je nosím častěji - rychlobotky. 
Mým oblíbeným a novým kouskem je právě výrazná žlutá kabelka, která udělala krásný kontrast k červenému kabátu. Jsem ráda, že jsem si tu kabelku koupila, je malá, nenápadná a prostě krásná ♡. 

Máte rádi kontrastní kombinace? A jak se Vám líbí takovýto pohodlný městský outfit?

Foto: Terezka


Kabát: Sammydress / Kabelka: Orsay / Kalhoty, košile: Textile House / Náramek: Probracelet / Hodinky: Zaful / Boty: CCC / Brýle: Primark

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. teeeda,nepovedala by som že si takáto drzaňa :) pôsobíš na mňa veľmi milo :) ale ja tiež niekedy viem byť krutá na niektorých ľudí, a je to tiež podľa mňa o tom, nenechať si na... na hlavu a vedieť si povedať svoje :) pretože byť až píliš dobrý sa nevypláca :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Většinou ani nemám důvod být taková, ale v posledních dnech to jinak nešlo. Někteří lidé totiž stále nechápou, že má někdo dítě a také o něj péči. Bylo by to na dlouho, ale také se to stalo po dlouho dlouhé době, musí to být fakt něco, abych opustila svůj klid. Někteří lidé si to zaslouží a nedá se s nimi vůbec normálně komunikovat. Přesně jak jsi napsala, být dobrý se příliš nevyplácí.

   Děkuji za tvůj komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.