21.03.17

Stripes and metallic shoes

6


Musím se pousmát, jelikož jsem po strašně dlouhé době nachlazená a ne a ne to odejít, nicméně stále chodím všude a vítám jaro. Říkám si, že se mi to jednou vymstí, ale já žiji v přesvědčení, že dokud si člověk nic nepřizná, jako by neměl a to platí i u nachlazení. Vtipné je, že syn se zrovna uzdravil, tedy spíše se ještě uzdravuje, už nemá rýmu kterou mám pro změnu já, ale trochu ještě kašle a já si s odhaleným krkem vykračuji kde to jde :D. 

Myslím, že je to všechno změnou počasí, kdy se z pěkného počasí stalo to nepěkné, které vůbec není podobné krásnému jaru a stále nemohu odhodit kabáty. A když to vypadá, že bude teplo, tak se ochladí jakmile vyjdu ven - není fér. 

Když už zde mluvím o ošacení, tak se rovnou vrhnu na outfit.
Proužkovaná košile, kterou jsem si tenkrát koupila v sekáči, ještě v době než jsem otěhotněla, neměla jsem možnost ji unosit tolik, jak jsem chtěla, ale momentálně si jí užívám. Miluji košile a stále se šatník s nimi rozrůstá i když jsem momentálně začala doplňovat i jednoduché topy apod.. Tato proužkovaná košile pro mě byla jasným "MUST HAVE" kouskem už na první pohled. Díky tomu, že je černobílá se dá ladit téměř ke všemu a řekla bych, že "rozbije" i obyčejný outfit. 
Právě proužkovaná košile je hlavním prvkem pod výrazně červeným kabátem, který vytahuji čím dal častěji. Už jen tím, že je červený, tak upoutá opravdu rychle pozornost. Jelikož jsem "profesionál" na odhad venkovní teploty, tak mi byla tak trochu zima. A to jsem člověk, který je spíše otužilý a celou zimu se neobléká zrovna nejtepleji a když je ostatním zima, tak já se skoro potím, ale to jen občas :D. 
Abych nemluvila jen o vrchní části, tak se přesuneme o kousek níž a to k bílým boyfriend kalhotám. Letos jsem si celkem oblíbila kalhoty různých typů, což je u mě dost překvapivé, ale aspoň není vše na jedno brdo. Nicméně sukně jsou sukně ♡. Tyto bílé kalhoty si myslím, že v mém případě zakryjí mé nedostatky a to i přes to, že jsou bílé. Je to nejspíše jen můj pocit, ale už jen to, že mi neobtahuji zadek, tak jsem celkem šťastná při jejich nošení, no stejně jsem k nim vytáhla kabát abych ušetřila ostatní od případného šoku, jsem totiž hodná :D. 
Než se dostanu k poslednímu kousku, tak se zastavím u kabelky, přiznám se, že mi dělal největší problém si k tomu kabelku vybrat. Nápadů bylo spoustu, ale jen jeden jsem nechala "vyhrát" a to díky rozhodnutí mého muže, který mě utvrdil v rozhodování. A nebo chtěl mít ode mě klid? Všechno je možné - hihi. Plánuji manžela časem zapojit do takové menší challenge s outfitem, nechci k tomu zatím moc psát, ale možná by to každému stejně došlo. Jedná se o to, že mi vymyslí celý outfit a poté ho také nafotí, upřímně jsem zvědavá co vymyslí a těším se zároveň na to. Bude sranda!
Tak, ale teď k poslednímu kousku a tím jsou boty a překvapivě nové boty - heh. Zaujali mě na první pohled i když v druhém koutku oka jsem měla ještě vyhlídnuté černé, ale černých bot je spoustu a takových jen pár. Když došlo k prvnímu seznámení bot s nohami, byly nohy šťastné a chtěli abych je koupila, měla jsem na ně slevu a tak jsem toho využila. Slečna na kase se mě ptala, zda chci "patěnky" a já jí mile odpověděla, že už jsem na všechny boty zvyklá a moje pata je tvrdá, takže je nepotřebuji. Joooooo to byla ale chyba! Měla jsem spíše říct, že se mi to nestalo u bot kupovaných přes internet, ale to je fuk. Mé nohy a druhá schůzka s botkami, začátek - prvním 10 kroků byli naprosto v pořádku a pak to začalo. Řekněme "příjemná zkušenost", nuž abych pravdu řekla, tak díky tomu, že jsem si ty paty tak rozdrbala, tak jsou teď nohy s botkami spokojená a já taky.Od té doby jsem je měla už víckrát na sobě a vydržela jsem v nich celý den chodit. Příště i ty "patěnky". :D

Jak se vám outfit líbí? Také jste si zažili prošoupané paty od nových bot? 

 Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Kabát: Sammydress / Košile: Textile House / Kalhoty: New Yorker / Kabelka: Botovo / Boty: CCC

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. tiež sa mi v poslednej dobe veľmi zapáčili košele, v priebehu mesiaca som si kúpila hneď tri. Tebe sa táto veľmi hodí s tým kontrastným kabátom. ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mě jsou velmi elegantní a stylové, tak to i ráda čtu, že jsi doplnila ♡♡♡. Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 2. Ta košile je naprosto skvělá a celkově se mi líbí tvůj svěží jarní outfit! :) Já se nikdy moc neodvážím do barev

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡, já sama začínala s barvičkami postupně a teď bez nich ani ránu ♡

   Vymazat
 3. Tak ten outfit se ti moc povedl, strašně ti to sluší. A mimochodem máš krásné vlasy. Ty patěnky mi teda nikdo nenabízel, ale já mám vždycky z každých nových bot puchýře a skoro všude. Hold každý má nějak citlivé nohy :D
  Inspiration by Linda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát opravdu ♡♡♡ i za vlasy (na ty jsem hrdá) :D
   Jinak určitě pokud to tak máš, tak si je kup, nevěřila jsem tomu, ale pomohli :D. Já pokud si koupím zase něco v ccc, tak bez patěnek neodejdu :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.