02.03.17

Red coat & Gray

2


Přeji krásný začátek "jara", tedy tímto vítám nový měsíc a to březen.
Občas nevím, co si mám o lidech vlastně myslet. Je těžké říci, proč mezi sebou chovají tolik nenávisti a závistivosti. Opravdu nevím. Když někomu něco závidím, tak to upřímně řeknu na rovinu, že mu například závidím krásnou postavu, nebo kus oblečení, ale za rohem nepomlouvám, že je, já nevím, třebas zlatokopka - nic lepšího mě momentálně nenapadlo. 

Včera jsem s malým vyrazila na menší výlet přes celé město, z jednoho konce na druhý. Kde jsem po cestě zaslechla pár "milých" slov, vět a rozhovorů o různých neznámých lidech. "Ona podniká jen díky tomu, že má bohatého chlapa" upřímně si myslím, že je každého věc, kde a s kým žije, pokud si našla bohatého muže a má se dobře, může podnikat a má podporu. Proč by toho nevyužila? Jako určitě nejsem zastánce zlatokopek, které jdou po penězích, ale určitě nebudu říkat, že jí to závidím, tedy spíše si neumím představit život vedle, většinou starého pána. Hold labužnice. 
Ale i kdyby muž či žena na tom byli lépe s čímkoliv, tak nikdo neví, co za tím všechno stálo. Kdo ví zda (vezměme v potaz postavu) nemaká od rána do večera, zda zhubla 30kg a díky tomu je krásná, nebo má nějaké problémy. Lidé příliš soudí jen věci, které vidí a dál se tím nezabývají. 
Dále tu mám potetované lidi, které většinou odsuzují a přirovnávají je k feťákům, nemakačenko apod. Znám spoustu lidí, kteří mají tetování, dokonce i po celém těle a jsou mnohem slušnější, než kdejaká babička v autobuse. Tyto předsudky jsou fakt šílené. Setkali jste se u tetování s větou: "A víš, že je to navždy?" občas nevím, zda si druzí myslím, že jsem úplně blbá a neinformována, když se takto hloupě ptají. 

Celkově předsudky vůči komukoliv jsou hrozné, nikdy nevíme tolik o někom, aby jsme mohli soudit. Netušíme zda ten člověk není nemocný, nebo prochází něčím těžkým. 

Díky výletu s malým jsem navštívila naše největší NC Olympia, kde mají nádhernou hudební výzdobu. Pokud sledujete instagram stories, tak jste viděli hlavní a nejlepší kousek, který jsem tam viděla a to bylo piáno, které samo hrálo. Ze začátku vůbec nehrál a tak mě napadlo, že hraje jednou za čas, ale pak jsem začala malému svlékat oblečení aby se mi tam neupekl a najednou zahrálo pár not, otočím se na piáno a nic, tak jsem si říkala, že mám asi halucinace. Za chvilku pustilo piáno dalších pár not, zase se otočím a nic, tak jsem se asi zbláznila :D, až nakonec opravdu začalo hrát a bylo to moc příjemné. 
Celá takhle výzdoba byla opravdu příjemná, člověka uklidnila a celkově navodila krásnou atmosféru v jinak rušném nákupním centru. Navíc tam bylo málo lidí, právě díky tomu, že jsem tam byla dopoledne. To byla paráda. Až na to počasí, to bylo šílené. Po pravdě jsem si celý dopoledne s prckem u sebe užila víc, než když jsme doma. On mi utíkal kam se mu chtělo, já běhala za ním, to bylo fakt otravné, ale užila jsem si to. Špatné počasí a skvělý den.

Outfit
Červený kabát se stal mým dalším oblíbencem, ještě s černým a šedým. Tentokrát jsem si k němu vzala do kombinace tmavší svetr s rolákem, který jsem si koupila v sekáči za opravdu pár kaček (30Kč). Je volný a úžasný, přesně pro mě. Klidně bych ho mohla mít všech barvách, jen by musel být ještě delší, abych ho nosila i po sundání kabátu. 
Šedé kalhoty jsem dlouho neoblékla hlavně z důvodu, že byla dost zima. Ale díky postupně začínajícímu jaru jsem si dovolila odhalit svá kolena. Ač nám foukalo a mé vlasy byli všude, tak bylo celkem teplo. Nahodila jsem šedou šálu, kterou jsem si zakoupila ještě někdy před Vánoci, při nakupování dárků, do ruky jsem čapla svojí favoritku od Noire, nazula pohodlné kozačky a mohla vyrazit.

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm


Kabát: Sammydress / Svetr: Textile House / Šála: Gamiss / Kalhoty: F&F / Boty: Zaful / Hodinky: Zaful / Kabelka: Noire 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Červený kabát mám také a velmi ho miluji, sice je jen z Gatu, ale je strašně pohodlný. Tvůj outfit se mi také líbí, kabelka je super :)
  Soutěž o pečující produkty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To vůbec nevadí odkud ho máš, ale podle mého červená do šatníku patří ;). Děkuji mockrát za komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.