25.03.17

Ráj elegance, ráj pro blogery

2

Jak psáno, tak dáno. Ráda bych vám v dnešním článku představila projekt pro fashion, beauty a lifestyle blogery. Než se dostanu k samotnému projektu, podělila bych se o pár vět na víc k celému Ráji elegance. Takže si všechno vezmeme hezky postupně.

Ráj elegance pro mě v první řadě byla stránka na instagramu s velkou škálou odběratelů/fanoušků. K jejich IG jsem se dostala díky komentáři u jedné z mých fotografií, začala jsem označovat fotografie "hashtagy" a postupně byla u nich uveřejněná jimi vybraná fotografie. Velmi mě potěšilo toto sdílení, mě vlastně stále těší jakákoliv maličkost - i z toho se může klubat něco velkého. Myslím, že díky RE přišlo spoustu blogerů a nejen jich k novým odběratelům. 

Postupně jsem zjistila, že Ráj elegance má i vlastní web, s mým volným časem bylo náročné všechno sledovat, ale po zjištění jsem se na něj podívala. Tou dobou jsem z toho moc nepochopila a navíc jsem byla na telefonu, takže jsem tušila, že se něco chystá, ale v mé málo fungující hlavě se to nějak zastavilo. 
Jednou mě takto na instagramu překvapila zpráva o spuštění projektu pro blogery. Tento projekt je unikátní v tom, že každý den sdílí nový článek se svojí komunitou s 30tis. fanoušky. Právě díky jejich široké škále fanoušků si může bloger najít nové čtenáře, odběratele a možná i přátele. Jsem ráda, že je projekt, který se zaměřil právě na již zmíněné skupiny blogerů, díky nim se nejeden bloger může posunout vpřed o něco dříve. 

PROČ SE ZAPOJIT DO PROJEKTU?
Nejen, že můžete získat více čtenářů, fanoušků, ale také se časem díky tomuto projektu můžeme seznámit s ostatními blogery. Najdeme nové tváře od kterých se můžeme inspirovat a nebo si nechat poradit o teď zkušenějších. 
Ráj elegance tímto nekončí, v budoucnu chystají pro blogery zapojené do projektu i soutěže a vzdělávací eventy o které věřím, že je a bude zájem. Stále je třeba se vzdělávat a zlepšovat se.

Možná si ťukáte na čelo a říkáte si, že je spoustu stránek pro blogery, kde můžou sdílet. No vlastně je to pravda, ale mezi FB skupinami se mi veškeré fashion, beauty či lifestyle blogerky ztratí. Existují i další stránky, ale já hledala dlouho vysloveně něco, pro již zmíněné skupiny blogerek. Dokud nedorazil tento projekt, tak jsem si musela vystačit s vlastním hledáním a nebo to nechala na náhodě. Takto to mám všechno "na hromádce" a nemusím ani tolik hledat. Díky sdílení RE vím o každém novém článku. 

Opravdu mě tento projekt zaujal a proto píši tento článek, našla jsem další skvělé blogerky a čtení jejich článků je inspirativní. 

Na webu se stačí registrovat a sdílet odkaz na článek, poté už si tým RE poradí a článek zveřejní.

Co si myslíte o tomto projektu?

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Zaujímavý projekt, už som si klikla na ich web :)
  World of Nicol

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Též mi velmi zaujal, tak jsem ráda, že tě zaujal ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.