14.03.17

Fishnet tights

6


Nejsem zrovna nějaká modelka, ale chtěla jsem to zkusit. Normálně se nepřikláním k aktuálním trendům, ale řídím se vlastními pocity a to co se mi líbí, prostě nosím. Nicméně jsem se rozhodla vyzkoušet něco, co momentálně frčí, vtipné na tom je, že síťované punčochy se v mé skříni válí už od střední školy, dříve jsem je nosila v kombinaci ještě s jinými punčochami, ale moc lidí to tou dobou nenosilo. Skoro nikdo. :D
Upřímně jsem to ze začátku zkoušela, jak jsem napsala, nejsem žádná modelka a většinou to vypadá nejlépe na opravdu hubených ženách. Zpočátku jsem si nebyla jistá, ale říkala jsem si proč ne. Jen se přiznám, že to není něco na každý den, určitě bych je oblékla znovu pod volné děravé kalhoty, tak nějak se mi to v těch dírách víc líbí. Myslím, že potřebuji sehnat nějaké pěkné volné mrkváče do kterých bych vzala i jiné ♡.

Posledních pár měsíců jsem se za své pozadí začala stydět víc než kdy dřív, myslím že nikdo nestojí o to vidět velké zadky :D, tedy aspoň ne ten můj. Ani netuším kdy to vzniklo, ale celkově všechny volné věci jsou mí přátelé. Tentokrát jsem si vzala jedny z mých slimkových kalhot a co pro mě bylo hlavní, to je samozřejmě zakrýt nedostatky a to jsem vyřešila kostkovanou košilí.
Víte, že mi přijde vtipné, že já se za svůj nedostatek stydím a jiné ženy, které mají kolikrát silnější boky a větší zadek ho ukazují. Vlastně je obdivuji, jsou to krásné ženy, nestydí se, že jsou krev a mléko. Vážně je obdivuji. 
Na vršek jsem zvolila crop top v bílé barvě, křivák a samozřejmě svojí oblíbenou šálu, která mě celkem příjemně hřála. 

A teď ještě pár vět trochu většího odbočení a to k mému synovi. Minulé úterý jsem psala o ne moc dobře začínajícím týdnu a věřte, že to možná bylo ještě to nejmenší. S tamtím už má vše v pořádku a nakonec to vše přenechali na tatínka, který se teď spolehlivě stará ♡ a Michálkovi pomáhá i když on stále nechce, aby mu na něj někdo sahal, takže je to celkem boj. 
Jako by toho celý týden nebylo málo, fňukající syn ze kterého jsem plakala už i já, ale aspoň mi v noci spinkal. A co se stane na konci týdne, tedy ve čtvrtek večer přesněji? Začal mu kašel, vlhký kašel, věřte že už jsem byla celkem ze všeho dost vyčerpaná a chtěla jsem už mít od tohoto klid a nakonec mi ještě prcek onemocní. 
V pátek jsme měli jít k doktorce tak či tak, jen v jiný čas. Přišli jsme ráno, kdy to je pro nemocné děti a ač byla doktorka chvilku překvapená, tak pak pochopila. Koukali mu do krčku a dělali i výtěr, aby zjistili zda nepotřebuje antibiotika a úplně se mi upřímně ulevilo, když to bylo negativní. ANO! Aspoň něco, ťuk ťuk - nerada bych to zakřikla. 
V noci spíme téměř minimálně, ale už se to o trochu zlepšilo, první noc byla neskutečná, měla jsem pocit, že to nezvládnu, oba jsme šli ráno do práce a hlídal dědeček. Nuž mohu být ráda, že mám celkem silnou imunitu a neležím nemocná i já. 

Líbí se Vám síťované punčochy?

Foto: Klárka


Křivák: Primark / Šála: RoseWholeSale / Top: Sammydress / Kalhoty, pásek: F&F / Košile: Textile House / Boty: H&M / Náramek: Bugiamasa 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. jeeej,ty si taká skromná :) že nie som žiadna modelka, a väčšie boky a neviem čo...pritom máš tak krásnu postavu :) a kľudne si môžeš aj takéto "výstrelky" dovoliť :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No určitě nejsem modelka, ale určitě jsem na sebe částečně hrdá, že jsem maminka a vypadám jak vypadám :D. Ale mockrát děkuji za krásný komentář ♡♡♡

   Vymazat
 2. Waaau tak tie "kalhoty" sú fakt pecka :) určite po niečom podobnom pokukám po obchodoch, a vyzerajú na postave naozaj veľmi pekne. Károvanú košeľu si tiež k tomu pekne zladila.

  ORLLING

  OdpovědětVymazat
 3. Moc pěkný outfit, sluší ti to ! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.