30.03.17

Brownie. & tulle skirt

2


Když se nám konečně jaro dívá do očí, tak je to paráda. Konečně mohu "zahodit" zimní kabáty, zmínila bych i boty, ale žádné mé boty nejsou vysloveně zateplené, abych je mohla nazvat zimními. Na jaře nám všechno postupně kvete a dodává to lidem mnohem více energie, ale pak si u sebe uvědomím, že mám syna, který jde večer spát až v půl 11 a všechnu energii mi bere :D. 

Ach ano, spánek je taková věc, která existuje a je skvělá, další věc která spánek dělá skvělým je postel. Moment! Zase si ve stoje sním. Normálně tou dobou cvičím, píšu, uklízím a nebo kreslím, ale jelikož můj syn všechno smete ze stolu rychleji, než chlapi ve filmu chtějící "to jedno", zjišťuji že v jeho přítomnosti to prostě nejde. Čekám až usne a sama chodím spát až někdy kolem půlnoci až jedné hodiny ranní. 
Někdy to stojí fakt za to, například když jsem chodila ráno na brigádu. Ano chodila, už nechodím, nechci to rozebírat, ale když někdo bez dítěte nechápe, že druhý dítě mají, tak to nepotřebuje ani komentář. Brigádu mám na jiném místě se stejným nadřízeným, který vše chápe a jsem ráda.Nicméně nestojí to za komentování. 
Díky tomu všemu se mi vlastně i ulevilo a celkově ze mě opadli jakékoliv nervy, které mi za to nestáli a já se opět mohu radovat ze života. Dobře já se raduji ze života i pod velkým stresem, jelikož se tak perfektně tím zahání, ale to je věc jiná. Se synem trávím tyto krásné sny venku, on nadšený a já ještě více.

Nedávno jsme se synem byli na velké procházce, kde jsme potkali lidi z divadla a věřte, to byl neskutečný náboj energie. Takových dnů bych si přála o tolik více, mít kolem sebe jen lidi, kteří si váží času se mnou nebo ho "přetrpí" :D. Nakonec nás šla taková malá skupinka, kde jsme si jen mezi sebou povídali a to bylo opravdu perfektní. 
Když jsem se se všemi loučila, vyrazila jsem s konečně spícím synem ještě za mými rodiči se kterými jsem se až poté vypravila domů. To by jste nevěřili, jak je to mé dítě skutečně vzteklé. AAAAAAAAAAAAA! Na konci naší dlouhé procházky si syn usmyslel protestovat, vlastně to dělal i předtím, když jsem za ním lítala v obchodním centru, ale na našem sídlišti, to bylo něco. Za ruku nechtěl chodit, málem ho přejeli děvčata na takovém divném prkně s dvěma kolečky (ne skutečně neznám všechny nový pojízdný věci), jakmile jsem ho chytla za ruku, tak se neskutečně vztekal, pak jsem ho nemohla ani dostat do kočáru, no to byl boj. A to když jsme šli přímo do vchodu :D. Prostě moje dítě by bylo venku dokud by znovu neusnulo :D. 

Outfit:
Jaro přišlo ve správný čas a to ve chvílích, kdy jsem chtěla vytáhnout tylovou sukni ♡, kecám, už jsem ji na sobě párkrát měla. Musím uznat, že ač to není přímo nadýchaná tylová sukně, tak je skvělá a dobře kombinovatelná. 
Tentokrát jsem zvolila něco svěžího, mladistvého a veselého, vytáhla jsem kšiltovku s nápisem "BROWNIE.", což ten outfit též podtrhlo. Tmavě modrý top hodící se právě ke kšiltovce, dodával sukni skvělý kontrast. Nezapomínejte, že tmavě modrá se kombinuje perfektně stejně jako černá. 
Jelikož ještě nebylo takové teplo, abych vyrazila bez bundičky, tak jsem zvolila světlý křivák, na nohy nazula bílé "slip on" a jako poslední neméně výrazný kousek byla stříbrná crossbody kabelka.

Co říkáte na tento svěží outfit? Také se těšíte z tohoto krásného počasí? A jak trávíte své dny?

Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Kšiltovka: Forqueen / Top, sukně, boty: New Yorker / Křivák: Pimkie / Kabelka: Reserved / Náramek: Probracelets / Brýle: Ebay

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Super outfit,.... a jako mama jen zminim, ze jsem se pomalu rozloucily se spankem:))))

  www.bygabra.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡... Až tak? Naštěstí tedy u nás spí v noci, jen než usne, tak to trvá :/ :D

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.