11.02.17

Woman in red

4


Kdybych si měla zvolit barvu, která mi dodává sebevědomí a ve které se cítím opravdu "jedinečná" byla by to právě červená barva. Pod ní samotnou si člověk vybaví teplo, oheň, krev, hněv a dokonce i lásku a celkem se hodící Valentýn, který se blíží. Červená barva je sama o sobě dost dominantní, člověk je vidět hned jako první. Ale abych nemluvila jen o těch kladných věcech, které symbolizuje, tak si vezmu v potaz i ty záporné. 
Pokud se jako já někdo zajímá o význam barev, které na sobě nosíme, či je máme jako opravdu oblíbené, tak je zajímavé, jak některé věci dost sedí. V jistém smyslu je červená spjatá i s vítězstvím, vášní, agresivitou, troufalostí, vzrušením a mnohem více. Pro někoho právě agresivita té barvy může být tím negativem, ba dokonce barva může "obtěžovat" - "vadit". Negativním symbolem je také právě zmíněná krev, utrpení, peklo a dokonce i smrt.
Když jsem se zajímala právě o červenou barvu, jako opravdu dominantní, tak i do teď zjišťuji kolik žen se právě červené, výrazné červené stranní. Jelikož, jak všichni víte (kdo čte mé články, či sleduje IG) pracuji v obchodě s luxusním oblečením, kde se právě nachází i červená barva. Spoustu žen naláká pohled na ní, ale odradí nedostatek odvahy. Samy přiznají, že na červenou nemají odvahu a nebo mlčí. 
My ženy jsme všechny krásné a hlavní barva, která to opravdu dokáže vyjádřit je právě červená, má hned několik odstínů a hned nemyslím ty nejtmavší. Spoustě žen, by neuvěřitelně slušela. 
Dominantu jsem tlumila něžnou bílou, pod kterou si vybavujeme nevinnost a čistotu. Nakonec z toho vznikl zajímavý kontrast. 

Já se v ní cítím opravdu dominantně, otevřeně, úžasně a hlavně optimisticky. Celý ten čas mi v šatníku chyběl červený kabát, který nejdete na stránkách Sammydress. Upřímně jsem nečekala, jak moc budu z něj nadšená, ale já opravdu jsem. Až na to, že jde špatně vyžehlit. Naštěstí měl podšívku, kterou jsem celkem požadovala, jelikož jde o zimní kabát a tak by podšívka měla být samozřejmostí. Proto musím uznat, že mi udělal radost. ALE! To, co mi udělalo radost úplně největší byla bílá košile s růží ♡, též ze stejnojmenného eshopu. Původně jsem se trochu lekla, jelikož se materiál pod obalem celkem leskl, ale po vytažení bylo hned jasné, že jde o přírodní materiál. U této krásné dlouhé košile se jedná o 100% Bavlnu, což poznají i mé vlasy. Všechny přírodní materiály milují mé vlasy a i naopak :D a pak je miluji i já. Proč? Neelektrizují!
Zatím zůstávám s tímto eshopem nadmíru spokojená a tak jsem zvědavá, kdy mi přijde ten špatný kousek, ale doufám zároveň, že to nepřijde. Jediné co musím vytknout 100% bavlně celkově je mačkavost materiálu, protože je úplně šílená. Žehlila jsem tu košili fakt dlouho. A pak jsem si sedla :(. Takže to je opravdu nevýhoda, když chcete chodit jako já vyžehlení a něco prostě nejde, jak by jste chtěli. Proto se bavlna často mísí s různými materiály, právě z důvodu mačkavosti. 
Tyto dva kousky jsem doplnila krásnými kalhoty ze sekáče, které mě stály skutečně pouhých 25kč, výprodeje v sekáčích jsou nejlepší ♡. A také bílými teniskami, které i s košilí rozbíjeli "dominanci" nebo dokonce "agresivitu" červené. 
Nakonec je celý tento outfit doplněn o malou, ale užitečnou kabelku ze Zaful. Malá a užitečná? No pro mě ano, jelikož v kabelce nenosím víc než mobil, peněženku, klíče a rtěnku. V této kabelce mi i tak zbylo trochu místa na víc a tak si tam mohu vložit druhý popruh, protože co kdyby mě bolelo rameno od popruhu. Proč, že se o tom zmiňuji? Protože tato kabelka to má docela vymyšlené. Díky druhému popruhu lze z kabelky během pár sekund udělat i mini batůžek. ♡ BOŽÍ! ♡

Jak se Vám všechny tyto kousky líbí pohromadě? A jak máte rádi červenou barvu, nebo jak jí vnímáte? 

Foto: Klárka


Kabát: Sammydress / Košile: Sammydress / Kalhoty: Textile House / Boty: Časnaboty / Kabelka: Zaful / Hodinky: Zaful

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. wau,ja by som teda nemala odvahu dať sa takto do červenej :) mám ju rada,ale zvolila by som napríklad iba sačko,alebo iba nohavice :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda, že červená je opravdu celkem odvážná barvička ♡. Nicméně i v málu stačí ♡. Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 2. Kráása, celý outfit sa mi veľmi páči a naozaj v ňom žiariš. Kabátik a aj tá košela sú top.
  theVandasdiary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, tak to mockrát děkuji, opravdu moc ♡, komentářem jsi mi moc potěšila ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.