07.02.17

Rodina na prvním místě

0


Ač jsem si nikdy nemyslela, že se zachovám tak, abych postavila rodinu na první místo, tak jsem to udělala. Myslím, že by tam měla být vždy a mě mrzí chvilky, kdy jsem o tom byť jen pochybovala. Měla jsem vlastní problémy, kdy jsem nevěděla, co přesně chci a zda se vůbec hodím na post matky a manželky. Přemýšlela jsem, zda se mohu nazývat maminkou a bála jsem se, že nedokáži dát tolik lásky. Něco mi v životě stále chybělo a já měla pocit, že to hlavní, co mám ztrácím a nebo, že si to dokonce nezasloužím.
Do teď si myslím, že nejsem dokonalá a ani nikdy nebudu, ale uvědomila jsem si své priority a tou hlavní je mé dítě a manžel. Již několikrát jsem oplakala to, jak jsem se se zachovala, ač jsem to nemyslela špatně. Někdy malého prostě okřiknu a pak mě to strašně mrzí, většinou to bývalo kvůli naprosté pitomosti. Doslova!

Opět musím použít slovo práce, neboť když jsem si našla brigádu, tak jsem si začala uvědomovat, jak je čas s mým synem cenný a jak moc si ho opravdu teď vážím. Nejspíše nepatřím mezi maminky které chtějí strávit celou mateřskou doma s prckem, ale za to teď vím, jak moc si toho času s ním vážím. To když na mě mluví přes tatínkovo telefon, když mám v práci pauzu a je mu trochu rozumět ♡. Nikdy jsem se na to nedívala z tohoto pohledu, kdy pracuji a dělám všemožné věci, při kterých on není. Vnímám to, co jsem dřív nedokázala ani pocítit a to je stesk. Když jdu ráno do práce a přijdu domů večer, kdy už spinká, tak je mi smutno, že ho nemohu ani "poňuhňat". Každé ráno se na něj strašně moc těším ♡. Vím, že on mě vidí ještě nadšeněji a mnohem radši s ním dělám blbiny a nebo koukám na pohádku.
Mrzí mě, že jsem ten hlavní cit nepocítila už dávno a proto si to takto chci zachovat. Chci pociťovat ten stesk a těšit se na příchod domů, nehádat se s manželem a být spokojená. Mít plný program a skvělou náladu. Mít rodinu, která podporuje každý můj krok vpřed, posune mě při každém kroku vzad a já díky tomu mohu dýchat.

Když se mi narodil, byla jsem ta nejšťastnější na světě, když jsem ho konečně spatřila po několika hodinách a on tam tak krásně ležel a já věděla, že cítí mojí přítomnost. ♡ Myslím, že jsem konečně našla v tomto vše, co chci. Mám tu nejúžasnější rodinu. Chci je vést k lepším zítřkům, chci aby jsme si všichni šli za svými sny i kdyby na nás házeli kameny, nechci aby se moje rodina vzdávala svých cílů.

Původně jsem plánovala psát úplně něco jiného, jelikož jde především o outfitový článek, ale při pohledu na první fotku jsem nedokázala zastavit samostatně se pohybující prsty na klávesnici. Proto už nebudu tento článek kazit o věty k outfitu. Tentokrát "outfit do práce". Za fotografie děkuji svému úžasnému manželovi ♡.

Miluji svojí rodinu a jsem šťastná, že jsem došla k bodu, kde mi bylo 100% jasné, jak jsou pro mě důležití. 


Kabát: Textile House / Sukně: Shein / Kabelka: Noire / Kozačky: CCC / Hodinky: Zaful / Choker: Zaful / Top: F&F / Pásek: eBay

S láskou,
Vaše SAGI ♡

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.