09.02.17

Pink top

2


Občas nevím zda mám slevy nazvat "tím nejlepším" nebo "tím nejhorším". Zda je ve slevách vše, co akutně potřebuji, jelikož jsem žena a mám toho stále málo, tak je to fakt zlé. Nicméně, když jsou možnosti k ulovení pr skvělých kousků, tak vlastně ani neváhám. 
Nedávno jsem byla navštívil obchod Mohito, který mám ráda, ale velmi často tam nenakupuji, celkově si spoustu věcí spíše pořizuji přes internet a nebo všechny své peníze vložím do bot a jídla :D. Hlavně do toho jídla. Tentokrát jsem měla velkou potřebu si zajít koupit něco světlého, nejlépe růžového a také pěkného. Zalíbili se mi růžové šaty, ale Mohito je obchod pro modelky, nebo holky které nemají žádné boky - no myslím, že bych tam neměla moc šatů vyhledávat :(. Mám ráda rovné střihy a nebo áčkové, když je jedno z toho a sedí to, beru to! Tentokrát jsem z obchodu odcházela nejen s černými šaty, ale i s tím jedním světlým kouskem v podobě topu, které má jednoduché vázání kolem krku. Na koncích všitých šňůrek je krásný stříbrný komponent. Původně jsem o tomto topu dost pochybovala a hýbala se tam od jednoho stojanu k druhému, no prodavačky na mě už špatně koukali, neboť vybrat si, který stojan vyhraje a stát u toho 15 minut, bylo to divné i mě. 
Tento top jsem kombinovala s kraťasy s kšandami, které mám už v šatníku pěkných pár let. Také na křivák nesmím zapomenout, jelikož se opět nachází v mém šatníku cca 4 roky, víte jak to je, křiváky nikdy nevyjdou z módy.  A jelikož byli poslední dny opravdu teplé, neodpustila jsem si vzít i jiné boty, než kozačky nebo jakékoliv jiné "zimní" boty. 

Venku při pohledu z okna už nebyl žádný sníh a tak jsem opravdu neváhala. A pak jsme s malým zavítali do parku, ano v parku se to vše proměnilo v chodící studenou kaluž. Nejspíše si umíte představit, jak se v polobotkách chodilo. No kdyby nebyli tak nízké, tak mám nohy v suchu, ale některá místa byli tak trochu "hlubší" a mých 10 prstů u nohou se stalo plavčíky. Opravdu jsem jim fandila, aby se neutopili a naštěstí přežili celou procházku. 

Na procházce mě doprovázela má dlouhodobá a stále skvělá kamarádka. Náš dřívější příběh přátelství je skutečně zapeklitý, ale důležitá je přítomnost. Jsem prostě opravdu ráda, že opět stojí po mém boku ♡.

Foto: Nikča (Elwethiel)


Křivák: Pimkie / Top: Mohito / Kraťasy: Second hand / Boty: Botovo / Kabelka: Botovo / Náramek: Probracelets

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.