28.02.17

My ženy nestárneme

6


To, že stárneme, už není žádná novinka, tedy pravdou je, že stárnou pouze muži. My ženy do 30 kveteme a po 30 mládneme, zastavujeme se někde na 22 letech. Proč, že jsem to vlastně napsala? Odpověď je naprosto jednoduchá. V sobotu jsem měla sraz se svojí třídou na ZŠ, na který jsem se opravdu moc těšila i když jsem se na to moc dobře nevyspala a navíc jsem šla z práce. 
Nicméně vidět aspoň těch pár lidí, které často nevidím a povídat si s nimi úplně jinak, než to bylo doposud, bylo to skvělé. Všichni jsme dospělí, část z nás už má děti, někteří se chystají do chomoutu, prostě je hezké se takto sejít. Se svojí třídou jsme měli, podle mého, celkem dobrý vztah a i když jsme se nesešli ve větším počtu, tak jsem za to i tak ráda. 

Základní škola je kapitola sama o sobě, člověk je v pubertě a rozhodně nehodlá poslouchat učitele a jejich výuku. Nejradši by puberťáci lítali venku v hezkém počasí a nebo jen doma spali. Ten kdo "setřel" učitele byl opravdu frajer, ten kdo si budoval respekt, toho si pamatují do dnes. Všechny své spolužáky bych ráda viděla na příštím srazu, který bude za dlouho, ale věřím, že se dočkám. Já si ráda povídám s těmi, kteří mě znají téměř od dětských let.
Takže, až se s třídou uvidím příště, tak všem z mužské části bude 30 a více a my ženy budeme mít stále kolem 20ti let. :D

Poslední únorové dny se nám krásně projevilo jaro a i když se mi včera absolutně nechtělo do práce, tak jsem se rozhodla jít aspoň pěšky. Ten čistý vzduch v přírodě, ten klid který ve městě neexistuje. Celkově bych si přála včera být s malým venku, klidně celý den, on by se vylítal a já bych večer měla mnohem víc klidu, místo toho jsem přišla domů v půl 10 večer, malý stále vzhůru a já si přála odpočinek. Dobře můj odpočinek není tak úplně odpočinek, ale já to tak beru. 
Michálek přišel o postýlku, do které jsme do položili a on si lehl a spal, teď už konečně spí ve velké posteli. Nicméně si musí člověk lehnout k němu, aby vůbec šel spát a ještě si pro vás přijde :D, což musím uznat, bylo naprosto kouzelné.
Zrovna včera večer, když jsem právě přišla domů. Prcek má ve zvyku běhat jako zběsilý po bytě a najednou bylo ticho, přemýšlela jsem zda je to v pořádku, jelikož bylo ticho. Šla jsem se podívat do dětského pokoje, kde byla tma, ale dítě nespalo, převaloval se a chtěl spát, no neusnul. Opatrně a potichu jsem se vrátila zpátky do obýváku a v tu chvilku slyším jak vrže postel. Ano Michálek si pro mě přišel. Čekal. Stál jako by ani nevěděl, že stojí, byl roztomilý a tichý. Vzala jsem ho do náruče a lehla si k němu do postýlky spolu s ním. To pár fackách, kopancích, zalehnuté ruce a roztahováním se konečně spal, tedy ještě jsem ho asi půl hodiny hladila a seděla, ale bylo to krásné uspávání ♡. Jen by mohl usínat dříve. 

Outfit
Pamatujete si na první punčochy od Penti? Psala jsem na blogu, že od nich mám dvoje, jen u druhých mám problém s délkou. Jelikož nikdo v mém okolí punčochy nenosí, rozhodla jsem se je trochu upravit a to tak, že jsem ustřihla šev (u prstů) a nakonec udělala z punčoch legíny. Jelikož mi jsou jen do půl lýtek, tak to jinak, než do vysokých kozaček nejde. Nicméně vysoké kozačky zbožňuji, tak mi to nevadí ♡. 
Také jsem si do prvních jarních dnů oblékla bílé šaty s dlouhým rukávem a aby to nebylo jen o bílé a béžové, tak jsem se "zabalila" do krásného růžového kabátu, který na první pohled nebyl teplý, ale po nošení venku jsem se ujistila, že teplý je. 
Díky nim jsem si nemusela brát obyčejné silonky a mohla celý outfit doplnit s punčochy, které mají zajímavý vzor. Jen jsou spíše pro slečny/dámy pod 170cm. 


Foto: KlárkaKabát: Sammydress / Šaty: Missguided / Punčochy: Penti / Šála: RoseWholeSale / Boty: Botovo / Kabelka: Primark

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

Děkuji za Vaše komentáře.