02.02.17

Love & Fashion

8


Čas lásky, tedy Valentýn, aneb jak si vyznávat lásku jednou za rok. Samozřejmě, že tento svátek si k srdci ve velkém neberu, ale nevadí mi. Myslím si, že zamilovaní si lásku dokazují skoro denně a nepotřebují mít speciální den. Samozřejmě, že se tento svátek zamilovaných rozmohl po světě a musím uznat, že někdy je moc hezky pojatý. 
Dát ženě kytičku může muž udělat kdykoliv, ale vlastně to muži většinou dělají jen tento den. Výměna dárečků a nebo raději připravit pro někoho něco domácího. Například v některých zemích si na Valentýna vyznají lásku a nebo obdarují své kamarády, například ručně vyráběnou čokoládou a nebo jinými maličkostmi, které udělají radost. 

Sama jsem Valentýn jako mladší měla jeden čas ráda a pak ho zase nesnášela. Proč asi? Svobodná versus zadaná. Udělalo mi radost, když jsem dostala růžičku a dokázalo mě rozesmutnit a vlastně i rozplakat, když mě kluk poslal do háje. Teď je to den, jako každý jiný a pokud mi manžel přinese kytičku asi zůstanu vážně překvapená. Já totiž kytičky nedostávám :D.
Já mu plánuji udělat něco dobrého k jídlu a nějaké ty dobroty, protože láska přeci prochází žaludkem. Dobře, pokud prochází žaludkem, tak nevím proč se mnou ještě je. :D
Nicméně mu chci udělat aspoň trochu radost a i malému Michálkovi, chtěla bych s nimi i trávit celý den, ale bohužel nám nevychází společný čas. Tak to samé udělat druhý den opravdu neuškodí a vlastně ani dalším dnům to neuškodí. ♡

Jaké máte zkušenosti s Valentýnem vy? Slavíte? Řešíte? Je vám to jedno? ♡

Outfit:
Celý dnešní outfit je v klasické černobílé kombinaci, doplněné šedou. Hlavní černobílý prvek je kabát, který mi už skoro dva roky dělá parádu a stále ho mám stejně ráda. No mohl by být kvalitnější a teplejší, ale naštěstí bylo ten den zrovna teplo. Až moc teplo. Dalším černobílým prvkem byla kabelka z Dresslily a ti kteří viděli na YT moje video, ví jaká reakce nastala při větším nádechu. Kabelku najdete ZDE. Musím přiznat, že kabelka není úplně špatná, ale není ani úplně dobrá. Řetízek, který kabelku stahuje je nepraktický a tím pádem i nepoužitelný. Rozhodla jsem se jej vyměnit za parakord a nebo jakýkoliv provázek, který se naskytne. Ještě bych dodala, že kabelka neuvěřitelně smrděla, přirovnala bych to asi ke kravínu :D. No vážně, hrozně smrděla. Na mém YT kanálu nejdete celé video, kde jsem to opravdu nečekala. Ještě bych dodala, že na jejich fotografii je řetízek kulatý, tedy takový aby byl praktičtější, mě přišel opak toho.
Tyto dva černobílé prvky rozrazili bílé oblečení pod ním a šedé prvky jsem dala v podobě kozaček nad koleno, na které v zimě nedám dopustit a také nejoblíbenější klobouk ♡.
Řekla bych, že klobouky jsou nejlepší módní doplněk. Kdysi se klobouky nosili mnohem častěji než dnes. Já je opravdu zbožňuji, módní doplněk - který oživí nejeden jednoduchý outfit. ♡

 Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Kabát: Shein / Svetr, rolák: Textile House / Klobouk, kalhoty: Primark / Rukavice: Pimkie / Boty: Svetshopaholiku / Hodinky: Zaful / Kabelka: Dresslily 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

8 komentářů:

 1. Nevím, zda jsi viděla Downton Abbey, ale na první fotce vypadáš úplně jako Lady Mary a ta je moje velká oblíbenkyně :) Krásný!
  Ejnets in Lisboa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel neviděla (kouknu ve volném čase), ale mockrát ti děkuji ♡♡♡ Opravdu mě to potěšilo ♡♡♡

   Vymazat
 2. Opravdu krásný outfit. :)
  Já osobně jsem Valentýn nikdy moc neprožívala, akorát letos půjdeme s přítelem na sushi a uděláme si odpočinkový den. :)


  Červená V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡
   Dobře přiznávám, že sushi vám závidím, já plánuji udělat čokoládky, ale sushi by mi udělalo větší radost :D

   Vymazat
 3. Outfit je skvělý :)
  Já Valentýn ale nijak přehnaně neřeším a ani neignoruju. Prostě se s přítelem sejdeme a jsme spolu, dojdem si někam na jídlo, ale žádný dárečky si nedáváme. Lásku si taky vyznáváme celoročně, prostě je to jenom o tom, že jsme ten den spolu a to nám stačí :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡
   Přesně jak jsi napsala, přehnaně neřeším ani neignoruji. Takhle to strávit je opravdu nejlepší, přeci jen dárek člověk dá a to je vše u večeře, oběda nebo tak jsou páry spolu a ten čas si svým způsobem užívají jinak a hlavně spolu.

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Mockrát děkuji ♡, koupila jsem si ho hlavně proto, že je zajímavý a neobvyklý ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.