16.02.17

Long light shirt

3


Motorkářská bunda, zkrácené a často používané je "křivák" o kterým jste se mohli dočíst v mých Top 3 nadčasových kouscích. Jak jsem se již změnila, tak by tato bunda nebo jim podobná rozhodně neměla v našich šatnících chybět, hodí se naprosto ke všemu a dodává outfitu šmrnc. Já jsem dlouhodobě měla pouze ve světlé verzi a když jsme se jednou vydali s kamarádkou na nákupy do Primarku, narazila jsem tam na skvělou klasickou a tak musela i se mnou putovat domů. Jelikož stála pouhých 14€, tak jsem jí tam opravdu nechat nemohla. Nicméně jsem se rozhodla si někdy časem lepší, až tato doslouží.

Křivák se dá kombinovat naprosto se vším a tak jsem tentokrát vzala světlou dlouhou košili, která se do nosit i jako samotné šaty. Tyto šaty se u mě válí celkem dlouhou dobu a jsem ráda, že je mohu využít i jinak, než jako šaty. Další částí která kombinuje tento "černomodrý" vzhled, je šedá kabelka s odlesky stříbrné, ale až jsem z ní napoprvé moc nesympatizovala, tak se momentálně stala nejčastěji nošenou. Je lehoučká a drží tvar, to je u mě a kabelek nejdůležitější.
Jak je jistě dobře vidět, tak jsem ani teď nedala moc na barvy a šla spíše do tmavého. A jediným tím kouskem, který to rozbil, byla právě světle modrá košile (šaty). 

Jako hlavním kouskem, bez kterého si opravdu neumím představit vyjít z domu (divný co?) jsou, jak jinak, než boty. Na tyto boty jsem se těšila, jelikož i když mám celkem velké množství bot, tak se zde nacházejí spíše sezónní a letní a po zimních se vidu. Když jsem je na Zaful objevila, tak jsem do nich šla. Upřímně mám z nich radost, to opravdu mám, ale také mě zklamal vnitřek, který měl mít "kožíšek" a jaksi to je podšité čímsi, co je podobné semiši, ale s tím co bylo na obrázku to nemělo, co dělat. Vzhled bot jako takový se mi líbil, je to přesně takový můj pohodlný styl, tedy když se zrovna necítím na lodičky nebo tedy v tomto období podpatky, tak sáhnu hlavně po těchto. 
Nosím je opravdu, ale opravdu často, hlavně když mám ranní a nebo jsem tak líná si připravit kozačky a tyto na mě vždy už čekají u dveří :D. I bez kožíšku, který jsem tam celkem vyžadovala, tak jsem spokojená.

Foto: Klárka


Křivák: Primark / Košile(šaty): Zaful / Choker: Sammydress / Kalhoty: F&F / Kabelka: Botovo / Náramek: Probracelets / Boty: Zaful

S láskou,
Vaše SAGI ♡

3 komentáře:

  1. Boty jsou parádní! Jak je to s nákupem v zahraničí? Co děláš, když mi nebudou? Já právě koukám po polokozačkách tady https://www.eobuv.cz/vagabond.html, chci nějaké podobné, co máš ty, ale moc si nedokážu vybrat.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.