21.02.17

Důležité je, nikdy se nevzdat!

4


Nejsem nikdo, kdo by měl určovat pravidla nebo ten, který by měl druhým rozkazovat. Nikoho nenutím do věcí, které nechce dělat, ale zároveň motivuji k tomu, aby to udělat chtěl. Nejsem bůh, abych soudila druhé a proto máme každý svojí vůli. Vůle žít a pracovat na tom, aby náš život měl smysl.
Pochybovala jsem o svém životě a nejen jednou, ale hned několikrát. Jsem k sobě kritická, ale zároveň se pochválím, dělám si srandu z toho jaká jsem a jak vypadám, ale pro některé se to ohrálo a znáte to, za každým "dělám si srandu" je trocha pravdy. Člověk se musí poznávat a mít se rád, musíme se to naučit a doslova se milovat.
Bez lásky k sobě nemůžeme milovat druhé.To mě kdysi naučil jeden nejmenovaný člověk a řekla bych, že je na tom opravdu velká část pravdy. Ve vztahu je často vyjadřována žárlivost, byť jen z jedné strany a pak se naskytne přísloví "podle sebe soudím tebe". Ano je to tak, pokud nevěříme sobě, nevěříme ani druhým. Proto se nesmíme vzdávat své vlastní osobnosti, ale zároveň jí musíme pokaždé zdokonalovat.

Svému manželi jsem nedokázala věřit opravdu dlouho. On to ví a on sám nedůvěřoval mě. Samozřejmě jsme každý měli za sebou nějaké to zklamání ve vztazích, ale po tom všem jsme spolu a máme syna. V těhotenství jsem byla fúrie a teď jsem praví opak. Začala jsem si věřit díky cvičení a moje nálady se rázem měnili, uvolněná jsem chodila domů a mohla mít skvělý den. Nežárlím, řekla bych téměř vůbec, ale samozřejmě pokud by mi po něm, přede mnou lezla nějaká ta slečna, tak mám celkem dost dobrou ránu na to, abych jí složila k zemi. :D Nicméně by ho musela sexuálně obtěžovat, protože pusa na tvář a objetí mě z rovnováhy nevyvede. :D

Proč píši o vztazích s takovýmto názvem? Protože nevzdat se, zahrnuje celé dění v našem životě.

Já a moje rodina? Umíte si představit, že matka svého dítěte opustí své dítě? Já vlastně ne, ale trochu jsem o tom občas přemýšlela. Bála jsem se, že je to na mě příliš velká zodpovědnost a ono opravdu je, ale zatraceně jsem ho tak moc chtěla a tolikrát jsem dokázala pochybovat, až to dost bolí u srdce.
Nevzdala jsem se a bojovala i u své rodiny. Nejsem dokonalá, ale znáte-li japonské přísloví "Porodit dítě je jednoduší,než se o něj starat." je na tom dost pravdy, když něco udělám, musím za to nést zodpovědnost. 
Nikde se nedočtete, jak to dokáže být opravdu těžké, ale já toho nelituji. Naopak jsem ráda, že jsem si všechen ten vztah vybudovala postupem času. Nelituji jediného slova, který jsem řekla i když nebylo příjemné i když bylo hodně zlé, protože mě to nutilo posunout se vpřed a být lepší.
Chci být dobrým příkladem pro mého syna ♡.

Kariéra a budoucnost na které se pracuje a člověk má pocit, že by bylo nejlepší se schoulit do klubíčka a zmizet. Tolikrát už jsem o sobě pochybovala, že něco nezvládnu a proto jsem ráda, že si momentálně stojím za svým a jdu si za tím vším se vším, co mám. Chci mé rodině vybudovat budoucnost, chci aby moje snaha byla vidět a těším se na všechno realizování ♡. Já už se toho nikdy nevzdám, už nikdy nebudu hloupá, abych litovala svých rozhodnutí!

A na konec, ale ne úplný se to také týká motivace. Tentokrát cvičení, jelikož posiluji skoro každý den, ale za tu námahu mi to stojí. Vzdala jsem se už jednou a pak jsem se na sebe koukala jako na nulu, co se vzdala a teď vypadá jako rozbředlí rosol :D. Myslím to vážně i když se nad tím musím usmát. Již už jsem psala, že se sebou nebývám moc spokojená, ale zároveň jsem na sebe hrdá a to opravdu hodně. Protože jsem v těhotenství nabrala skoro 30kg a po půl roce pořádného cvičení ve fitness, jsem dokázala sama sobě, že na to prostě mám. Abych upřesnila, tak jsem rodila s 81kg po porodu jsem měla nějakých 76kg, když jsem ve fitness "skončila" měla jsem 53kg, ale na tom mi až tak nezáleží, protože moje míry byli až neskutečné. Teď jsou šílené :D. 
Netuším, kde beru motivaci, ale už jen proto, jaká jsem kdysi byla, tak taková už nikdy nechci být. 

Vzdávat se, už dávno není můj styl! 

Proto všichni, kteří máte cíle a občas váháte, tak je to normální. Jsme jen lidé a máme právo o sobě občas zapochybovat, ale věřte v sebe, ve svojí vůli a NIKDY SE NEVZDÁVEJTE vlastních cílů! Každý člověk, každá osobnost je výjimečná. 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. To je krásný, pravdivý článek. Sama jsem se se žárlivostí dlouho potýkala s přítelem, naštěstí se vše vyřešilo. Doopravdy krásně napsáno :)
  Ejnets in Lisboa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát opravdu mě tvůj komentář potěšil ♡, žárlivost prostě k ničemu nevede, spíše rozvrací, hodně štěstí i nadále ♡♡♡

   Vymazat
 2. Nádherný a velmi pozitivní článek. Tvoje články ať uz o práci,rodině,vztazích jsou velmi pozitivní a velmi me motivují. Super

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, opravdu mě to moc potěšilo ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.