25.02.17

Adidas Superstar, ano nebo ne?

4


Boty už odjakživa patří mezi důležitou součást našich šatníků, tedy jistým způsobem nás chrání, pomáhají a také nám dělají radost. Tentokrát dám slovo nejběžnější obuvi, jako takové a tou jsou tenisky. Poslední dobou se dostávají do módy dokonce i k sukním či šatům. Kdysi si člověk nemohl moc vybírat, co a kde nakoupí, ale teď žijeme v přítomnosti, která nám přinesla neskutečné množství a celkově i druhů bot. Někdy si najdeme své favority za pár minut a někdy nad nimi váháme. Budou za tu cenu kvalitní? Nezničí se jen, co vyjdu ven?
Vlastně to bývají velmi běžné otázky při výběru bot, které chceme mít déle, než jeden rok.

Vezměme v potaz přímo Adidas Superstar, díky jednomu nezávislému recenznímu webu, který Vám chci v dnešním článku představit, si můžete lépe vybrat své vysněné. 
Právě na tomto webu je hlavním cílem, pomoci člověku s jeho výběrem a díky tomu si vybrat ty správné. Tento web stále přidává nové recenze, které jistě ocení nejeden uživatel. Mrzí mě, že jsem tyto stránky neznala dříve, ale nikdy není pozdě nakoupit si boty. (Jak jinak, boty jsou boty ♡.)
Abych tedy konečně prozradila o který web se jedná a nenapínala moc dlouho, tak se jedná o web AdidasSuperstar.cz, který poslouží právě milovníkům tenisek, kteří si nejsou jistí svou volbou a nebo jsou úplně nerozhodní. Rozhodně doporučuji zavítat přímo na Recenze bot Adidas Superstar.

Adidas značku mám rozhodně ráda, na blogu jste si již mohli všimnout v některým z mých outfitů, ale bohužel mi zatím žádné nevydrželi tolik, co bych si přála. Jsou jim podobné, ale jsou úplně jiné. Jelikož mi postupně dosluhují a jediné místo, kam se hodí je zahrada, nebo na houby do lesa. Rozhodla jsem se a nebála bych se investovat právě do Adidas Superstar, liší se materiálem a celkovou kvalitou, takže věřím, že právě díky recenzím si i já najdu ty své "vysněné" AS. No vážně o nich začínám přemýšlet, vlastně by mi nevadilo jich mít i více, ale rozhodně potřebuji kvalitní čistě bílé, které najdete zde. Boží ♡!

Jak se vyvarovat nákupu fake Superstarů? Žijeme v době, kdy jsou fejky celkem propracované a nevíme zda nás někdo nechce podvést, oceníte když budete vědět, na co si při nákupu dát pozor.

Kdy a proč boty AS vůbec vznikly? Příběh jakékoliv značky v sobě nese něco hezkého, zajímavého a svým způsobem kouzelného. O příběhu bot se rozepsali v tomto článku.

Kde boty s jistotou nakoupit? Na webu je i katalog těch nejlepších dostupných bot AS. Katalog má pár funkcí, ale Heuréce se prostě nevyrovná. Hlavním plusem jsou recenze. U mě osobně zvítězily čistě bílé Superstary, ale to jsem už o pár řádků výše prozradila.

Které byste si vybrali vy? Máte rádi Superstary nebo raději něco ostřejšího?
Přijde Vám tento web užitečný? 
Napište mi do komentářů, co si o tom myslíte, budu se těšit ♡.

Hlavní foto: AdidasSuperstar.cz

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Nádherné botky :) Moc se mi líbí :)
  Gingernika

  OdpovědětVymazat
 2. Je super, že existuje takhle stránka s recenzemi, nikdo nemá rád nakupování zajíce v pytli.. Mne osobně ale Superstary neoslovily :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím si, že by se tyto recenzní weby hodili na vícero "dražších" značek, aby jsme věděli, do čeho investovat a naopak. Jelikož vlastním ještě stále podobné, které opravdu patří na chalupu :D, tak se mi AS líbí.
   Děkuji ti za tvůj názor a tvůj komentář ♡♡♡

   Vymazat
 3. Ahoj, prosím nevíš, kde sehnat tyto boty http://zena-in.cz/clanek/adidas-predstavuje-novy-styl-tenisek-adidas-originals-deerupt, koukala jsem na eobuvi, kde obvykle nakupuju https://www.eobuv.cz/adidas.html, a ani tam jsem je zatím nenašla. Co si o nich myslíš? Mně přijdou úplně úžasné!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.