05.01.17

"Vojenské" sáčko

8


Ač si to občas sama sobě nepřiznám, tak je pro mě každý den něčím jiný, zajímavější a plný překvapení. Každý den vstávám s dobrou náladou, s úsměvem na tváři vítám syna a po propuštění syna z náruče se z bytu stává hotové minové pole. Občas (často) si říkám, že je ten život stereotypní, ale on vlastně není, já nedělám každý den to samé, snažím se si ho každý den zpestřit jak to jen jde.
Pokud zrovna nejsem v práci, na focení nebo s kamarádkami v kavárně, tak trávím čas s tím mým malým zvířátkem, které nás pusinkuje, fackuje, snaží se nám toho povědět tolik i když vlastně ještě neumí mluvit, ale miluji ho, je totiž moc šikovný.
V roli matky mi přijde život opravdu zajímavější i když si na něj také dokáži pěkně stěžovat, ale zase si říkám, že až uběhne nějaký ten čas, budeme se spolu moci vydat na dovolenou, po památkách apod. Chci aby poznal svět, chci aby se uměl chovat k lidem, zvířatům a nebál se vlastního názoru i kdyby ho ostatní nesdíleli. 
Před pár dny jsem natáčela první část "Unboxingu" na YT a zvířátko bylo vzhůru a samozřejmě mi při natáčení pomáhal, rozhodně jsem se nezapomněla zasmát, jelikož jeho taneční zkušenosti jsou lepší než ty moje :D. Díky němu si vážím života mnohem více, než jsem si vlastně myslela a i když mi dokáže pěkně lézt na nervy, dokáže ten nejlepší herecký výkon při jakém kolik zákazu, tak vzápětí přijde, dá mi pusinku a nebo na mě volá "máma" ❤.

Poslední dny nám v Plzni krásně sněží, což je pro děti a vlastně i pro mě skvělé období, tedy pokud si zrovna v ten den vezmu boty na podpatku a lehce to klouže, tak to stojí opravdu za to. Ale vlastně bych to nebyla ani já, abych nechodila více v podpatcích než v "plochých" botách, běhá se v nich sice hůře, padá snadno, ale důležité je, že mi je teplo - jo vlastně není :D. I když je pravdou, že na nohy mi teplo úplně být nemusí, já si dávám záležet na vrchní části těla, občas, čas od času a někdy je mi fakt zima. 
Tento kabát, který jsem si koupila za pouhých 75,- v sekáči, patří mezi nejoblíbenější a také nejteplejší i když tak možná nevypadá, opravdu pěkně hřeje. No nevidíte ho naposledy, takových 100 způsobů možná i zvládnu do konce roka (hihi). 
Nově v mém šatníku také přibylo "vojenské" sáčko, které mám už třetí, ale tento styl já opravdu miluji a nemohla jsem odolat ♡, bylo ve slevě a dál to asi říkat nemusím ♡. Jsem žena a nákupy jsou droga, trochu silná, ale máme jí rády.

PS: K videu, které vyjde opožděně, než jsem původně plánovala, mám tam ještě pár věcí k dotočení a doufám, že do konce týdne ho ještě vydám ♡ .

 Foto: Jiří Bešta Facebook, instagramKabát: Textile House / Sako, dlouhý top: H&M / Kabelka: F&F / Kalhoty: Replay / Boty: Botovo / Rukavice: maminky ♡ 

S láskou,
Vaše SAGI  ♡

8 komentářů:

 1. tiež je takýto vojenský štýl mojou slabosťou :) milujem takéto kúsky :) tebe veľmi pristane :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že nejsem jediná (tedy u nás moc lidí s podobným stylem nechodí), děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 2. Krásný outfit o.O ten kabát je úplně skvělej :) Taky bych chtěla začít chodit více na podpatcích, ale docela se toho bojím.. No třeba to jednou přijde :D

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡ pokud na nich nechodíš, tak bude lepší, až nebudou námrazy (pád na nich je kolikrát víc nepříjemný) a začít postupně ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.