12.01.17

Štěstí na dosah

4


Znáte ten pocit, kdy máte vše na dosah ruky? Pokud ne, nic si z toho nedělejte, také nemám všechno, co bych si přála hned. Čekám a věřím, mým motorem jsou přátelé, rodina a i vlastní vůle stále pokračovat. Jsem na sebe hrdá, když dokáži něco, co jsem nikdy nedělala a jsem ráda, že jdu stále kupředu. Je opravdu těžké své sny plnit, ale nikdy opravdu nikdy nesmíte na své sny zanevřít, neříkejte, že se nesplní, pak je totiž jasné, že se nesplní.

Důvodem pozitivní nálady je v mém případě právě to, že věřím v sama sebe, ráda ze sebe dělám blázna a pokud to druhé rozesměje, tak jsem šťastná, že jsem jim aspoň trochu zlepšila náladu. V životě jsem si různé situace a nemuseli být ty nejlepší, jsou věci o kterých se už nebojím mluvit a jsou věci, které si stále nechávám veřejně pro sebe a ví to jen nejbližší. Když se ohlédnu do doby, kdy jsem malého ještě neměla, tak jsem brala život až moc složitě. Ano život je složitý, nikdy nebude jednoduchý, ale proč si přidělávat starosti, když si život můžeme zlepšit vlastním vlivem. 
Upřímně, se ráda usměji na druhé, ráda svým blízkým věnuji svůj volný čas, ale zase ráda pracuji. Pracuji s lidmi na které se usměji a snažím se jim předat pozitivní náladu, prodat produkt o kterém si myslím, že je naprosto v pořádku a vím, že zákaznici sedí. Taková jsem! Jsem upřímná k sobě i okolí, už konečně vím, kdy mám mlčet a kdy si mohu upustit páru. 
Co na srdci, to na jazyku. Musím říct, že nikdy neřeknu člověku na rovinu nic zlého, protože taková nejsem, já ráda lidi inspiruji, ráda jim řeknu, co a jak a nikdy nechci urazit člověka, kterého buď neznám, nebo je to někdo koho znám hodně a nebo mi ten člověk nic neudělal. Jo a pak jsou tu ty lidi, kteří mě dokáží nastartovat, víte, i já mám své hranice, většinou se za ně nikdo (mimo manžela :D ) nedostane, ale pokud se tak stane, tak se ze mě stává opravdu přímý člověk.

Poslední dobou se mi dostává nových zážitků a vzpomínek, jsem moc šťastná a proto mohu napsat, že mám ŠTĚSTÍ NA DOSAH. 

Foto: Klárka


Kabát: Textile House / Sukně: Handmade / Košile: Shein / Náhrdelník: SIX / Kabelka: Noire / Boty: CCC / Náramek: Bugiamasa
S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Veľmi sa mi páči tvoj pozitívny postoj k životu, krásny článok :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem moc ráda ♡♡♡ a děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 2. Super článek. Jsi pro me velkou inspirací

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, to mockrát děkuji, tvůj komentář mě opravdu potěšil ♡♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.