14.01.17

PROBRACELETS + rozhovor

6


Když mi na instagramu vyskočila zpráva s nabídkou spolupráce od PROBRACELETS a po všech informacích, které se mi dostali, jsem nemohla nesouhlasit, spíše jsem to nedokázala. Chtěla jsem vědět, zda náramky jsou kvalitní, jak opravdu vypadají na první pohled, prostě jak vypadá celkově jejich prodej. Tyto náramky jsou určitě dražší, než ty které si běžně kupujete, důvodem jsou přírodní kameny kombinované se stříbrem a ocelí. Já jsem si vybrala náramek se lvem a s americkým zapínáním (najdete ZDE), kde se navíc dává pozor na rozměr, takže si nezapomeňte volit správně velikost, jelikož se jedná o ocelové lanko a tím pádem není náramek elastický. Výhodou je, že si můžete zvolit, zda chcete elastické nebo ocelové lanko.
Náramek, který zrovna vlastním já je kombinací hematit, onyx a lávových kamenů, doplněný symbolem lva s korunou ze stříbra, který POZOR je vyroben ve vlastní zlatnické dílně a opatřen puncovní značkou.
 
Více se dozvíte v rozhovoru. Dovolila jsem si pro Vás, kteří by se chtěli dozvědět ještě více, položit pár otázek právě na jednoho z členů PROBRALETS a byl moc ochotný a na všechny otázky mi příjemně odpověděl.

Kde vznikl nápad, že budete vyrábět náramky?
Nápad vznikl spontánně, když jsem si chtěl objednat podobný náramek, ale ségra mi řekla, že se v tom pohybuje a umí ten samý udělat také. To byl začátek myšlenky vyrábět náramky.

Jsou náramky dělané ručně?
Ano u nás jsou všechny náramky dělané ručně až po obdržení objednávky, proto je pro nás důležité mít správné informace hlavně o velikosti zápěstí, protože náramky na ocel. lanku jsou naměřené přesně podle objednávky.

Kdo je hlavní "motor" a kolik se na tom podílí lidí?
Celkem jsme ve třech lidech, kde hlavní je moje sestra Andrea, ta náramky vyrábí. Poté já Ondřej mám na starosti objednávky a všechny provozní záležitosti. A poslední dlouhodobý kamarád Mirek. Na našich stránkách v sekci O nás jsou i naše fotky a trochu psaní.

Zmínil jste se, že hlavní je sestra, mohl byste jí trochu představit?
K sestře bych podotkl, že je vyučená zlatnice. Takže u nás každý náramek se symbolem projde složitým procesem. Ten začíná, že se do speciálně vyrobené formy nechají odlít odlitky ze stříbra, to má punc 925/1000. Stříbro se však předtím musí nechat vyměnit za čistý stříbrný granulát. Po vytvrdnutí se každý symbol musí ořezat o přebytečné kanálky, obrousit a opracovat. Poté prochází leštěním cca 3krát. A v poslední řadě se musí udělat na symbolu patina, to je chemický proces u kterého dojde ke zvýraznění povrchu symbolu.

Jaké materiály jsou používané při výrobě?
Materiály u nás používané jsou přírodní kameny, které kombinujeme se stříbrem nebo ocelí. Umíme také tyto doplňky pozlatit nebo nechat udělat celé ze zlata. Ještě bych zmínil, že náramky můžeme dělat buď na elastické lanko, na které je každý zvyklý. Nebo na ocelovém lanku, které je zakončeno americkým zapínáním nebo karabinou. Momentálně jsme jediní, kdo dělá náramky v tomto provedení.

Já tímto děkuji za odpovědi na mé otázky, ve kterých mi bylo řečeno opravdu vše, co mě zajímalo a i mnohem více. Jsem za tyto odpovědi opravdu vděčná a opravdu, pokud chcete krásný, kvalitní a ručně dělaný náramek, nebo mnou zmíněný růženec, tak určitě navštivte stránky www.probracelets.cz kde nebudete svého nákupu litovat. Navíc mě neuvěřitelně potěšila leštící utěrka, která je k péči o náramek součástí. ♡


Doufám, že se Vám článek kombinovaný s rozhovorem líbil a budu ráda, když napíšete svůj vlastní názor, například i k tomuto náramku ♡.

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. Skvělý nápad napsat to tímhle způsobem! Zaujalo mě to víc než klasická recenze :) A náramek je překrásný, těším se až ho uvidím v nějakém outfitu!

  BLOND SITE.CZ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že takto psaná recenze zaujala více. Chtěla jsem to pojmout trochu jinak a tak mi tvůj komentář udělal radost ♡♡. Děkuji mockrát a uvidíš brzy ♡♡♡

   Vymazat
 2. tak tie sú krásne, aj si ich veľmi pekne nafotila :) oceňujem, že si sa o značku a výrobu aj zaujímala, a neurobila len čistú "reklamu" :)
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡ Zajímalo mě to, už když mi napsali poprvé, že je sestra zlatnice a tak jsem moc ráda, že mi prozradili více.
   Děkuji za pozvání, podívám se ♡♡♡

   Vymazat
 3. Naramok je nádherný, veľmi sa mi páči nápad s rozhovorom ;)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.