19.01.17

Pink coat on black

4


Pokud si občas přijdu zmatená, tak nevím, co se děje v mé hlavě právě teď. Netuším, proč existuji a proč do všeho dávám tolik energie, když pak padám vyčerpáním. Po krátké depresi jsem si uvědomila, že nemohu ovládat své pocity. Proč nastal ten pocit z ničeho nic? I když to vše píši, tak se nikdy nevzdám, nemám v plánu přestat do všeho dávat víc než mohu, chci tu být pro své přátele, pro rodinu a své čtenáře. 

Začala jsem poněkud depresivně, sama se totiž v poslední době necítím úplně nejlépe, ale sama si musím opět najít svůj směr. Chvilkami si říkám, co za to může a vlastně se mi naskytá jedna docela dobrá odpověď a tou je HA (antikoncepce), od doby co jsem ji začala brát. Nízký tlak, mdlo, pocit na zvracení, pocit bezmoci a ať už jsem pila a dělala cokoliv, stále se mě drželi závratě, když oné závratě a všechny věci okolo odešli, přišla na řadu nálada, kterou jsou dlouho nezažila. Nenávist vůči vlastní osobě, než jsem otěhotněla měla jsem vážně komplexy. Vlastně do teď se za své tělo stydím a i když si moji přátelé a rodina klepe na čelo, tak já si do ničeho takového mluvit nenechám. Myslím, že ty pocity ve mě stále jsou. To, že se veřejně neodhaluji a nechodím na koupaliště je u mě celkem známé, po několika letech mě do plavek dostala kamarádka, při wellness víkendu a šťastná jsem byla, že nikdo okolo nebyl. 
Možná jsem divná, ale každé kilo navíc mě dostávalo do neústupných záchvatů pláče a následné tvrdé diety, kterou jsem stejně nikdy nevydržela, ale díky stresu jsem všechno jídlo nedokázala vstřebat. Jedla jsem málo a doufala, že nenaberu ani gram. Vlastně je to tak se mnou stále a já ani nevím proč, cvičím a cítím se dobře, ale jakmile mám pocit a nebo zjistím, že mám nedej bože o kilo více, upadám do depresí a říkám o sobě, že jsem tlustá. Toto je poprvé, co se k tomuto veřejně přiznávám, jelikož jsou to věci, které si nechávám pro sebe, ale jak jsem jednou napsala, když se vypíšu, je mi lépe.

Důvod proč jsem v těhotenství měla neustále oči červené od pláče a po porodu též, byla hlavně váha. Nedokážu popsat přesně svůj pocit, ale když jsem se viděla v zrcadle, bylo mi zle, vážně hodně zle a to že jsem čekala svého milovaného syna, mě vůbec na klidu nepřidalo. Ale je to můj boj a já se udržuji šťastná díky cvičení, psaní, čtení a i focení, prostě vše co dělám mě nutí na tyhle blbosti zapomínat.

Ale teď se dostanu k podstatě článku a tím je právě tento outfit. Celkem tmavý že? Měla jsem den, kdy jsem byla celá v černém, ale něčím jsem si přála to rozbít a tak jsem si vzala růžový kabátek, který je zde mnohem lépe vidět. Najdete ho na stránkách Sammydress. Ze stejného eshopu je též tento choker, který najdete ZDE a konečně ho také můžete vidět na krku a ne jako pásek :D. A co na tomto outfitu miluji nejvíc? Můj nový favorit od Zaful, ano jedná se o klobouk - ZDE, miluji klobouky a proto jsem si objednávala hned dva, největší radost mám stejně z černého a to hlavně proto, že jde naprosto ke všemu. 
Šatky jsou původně letní a tak jsem si pod ně vzala basic černý top s dlouhým rukávem. O náramku z Probracetels se můžete více dočíst v předchozím článku ZDE.

A teď ještě pár slov k Pentishop.cz
Proč o nich? Protože od nich mám tyto krásné punčochy, které jsem si hned zamilovala. O to víc mě těší, jakým způsobem dorazili, punčochy samozřejmě jsou vždy klasicky zabalené, ale potěšila mě hořká čokoláda od Merci. Jsem nadšená, že Penti dělá pro své zákazníky opravdu vše, tedy tím myslím, že o nás pečuje do detailu. 
Penti nabízí krásné a módní punčochové zboží, člověk by si dokázal vybrat hned několik. Ač jsem si objednala dvoje punčochy, tak ty druhé neuvidíte, jelikož jsou mi opravdu malé, naštěstí vše bylo v pořádku vyřízeno a tak jsem ráda, že tam pracují opravdu milý lidé. 
Abych je ještě trochu přiblížila, jedná se o tureckého výrobce a samotná historie Penti sahá až do roku 1950. To už je pěkná doba že? Specializují se pouze na výrobu punčochového a spodního prádla a patří mezi TOP 5 největších výrobců právě punčochového zboží v Evropě.
Pentishop.cz mohu rozhodně doporučit, jelikož jsem s celým zákaznickým servisem nadmíru spokojená. Určitě dbejte na velikosti a dívejte se do tabulky. 

Foto: Klárka


Kabát: Sammydress / Choker: Sammydress / Klobouk: Zaful / Šaty: Vero moda / Top, kabelka: F&F / Rukavice: Pimkie / Boty: H&M / Náramek: Probracelets / Punčochy: Penti 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. tvoje outfity sú proste pecka :) ja už neviem ani čo napísať:)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě to opravdu moc těší, že se ti mé outfity líbí ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.