03.01.17

Minimalismus

2


Pravdou je, že nejsem zrovna minimalista. Mám ráda, když mohu kombinovat a mám toho hodně, do toho spoustu barev, které miluji nosit, což mi upřímně momentálně vůbec nejde a stahuji se spíše do tmavých až černých barev. Tento kabát nosím opravdu nejčastěji a není se čemu divit, protože je dlouhý a celkem univerzální, což je pro mě důležité, také do práce musím chodit v černém a mě docházejí celo-černé nápady. 
Tentokrát jsem svůj outfit pojala trochu jinak a upřímně takhle pohodlný outfit ve kterém je mi teplo, miluji. Možná jsem lidem okolo mě připadala praštěná, ale já jsem za to ráda ♡. Já jsem praštěná ♡.

Nicméně bych ještě napsala pár slov mimo outfit. Jelikož jsou za námi oslavy Nového roku a my jsme si je jako rodina užili opravdu hezky ♡. Vydržet do půlnoci pro mě nikdy není nic náročného, jelikož běžná doba pro spánek je pro mě kolem druhé ráno, záleží na tom, co zrovna ten večer dělám. No využívám veškerý klidný volný čas, který mám, když malý spí. 
Když jsem se dostala k malému, tak pravdou je, že jsem netušila, že pro něj nebude Silvestr taková paráda. Nejprve nechtěl jít spát a nakonec usnul někdy kolem osmé nebo deváté hodiny, kdy jsem zrovna byla chvilku doma sama a tak jsem se mu mohla věnovat a uspat ho, přečíst mu nějakou pohádku apod.. Je to moje zlatíčko a opravdu by spal celou noc, ale to by nám u baráku nesměli začít odpalovat rachejtle od jedenácté hodiny. S manželem a naší kamarádkou jsme hráli deskovou hru a prostě se u toho bavili, rána sem, rána tam a malý spal. Pak to ovšem přišlo, malý začal broukat, což značilo, že nemá tvrdý spánek, snažili jsme se být potichu, stáhli hlasitost televize a snažili se, aby se dostal do hlubokého spánku. No a v tu ránu začali ty největší rány, což malého už probudilo, lekl se, bál se a tak jsme ho utěšovali, povedlo se nám ho uspat a tak jsme se bavili dál.
Asi 10 minut před odpočítáváním jsme si vše uklidili nachystali šampaňské, skleničky a oblečení se chystali na balkón. Když jsme s řekli dvě minuty před půlnocí, že jdeme na balkón, tak se malý v tu chvilku vzbudil, začal totiž opravdu největší ohňostroj hned u našeho vchodu a celkově baráku, to bylo minové pole, bylo to šílené. 
Manžel řekl, ať jdu na balkón s kamarádkou, že si připijeme hned potom a že s malým bude uvnitř a podívá se na ohňostroj s ním. Znáte to, půlnoc přípitek a teprve vypukne ohňostroj? Tak já ne! My už ohňostroj sledovali a pak si jen připily popřáli a šli dovnitř za manželem a synem, který z okna sledoval světélka ♡. Klepal se, když slyšel ty rány, ale nechtěl se přestat dívat na ty krásná světýlka ♡. Dostala jsem od nich pusinky a byla spokojená ♡.

Manžel ještě odcházel za mým bratrem a já zůstávala s malým doma, což bylo ze začátku utrpení, protože stále plakal, ale pak jsem pustila pohádky a začali jsme usínat ♡. Bohužel se mnou syn nechce spinkat a tak jsem ho musela odnést do pokojíčku :( a mě by se tak hezky spalo :D ♡.

A jakou jste měli VY oslavu Nového roku? ♡

Foto: KlárkaKabát: Textile House / Batoh, boty: Primark / Svetr, kalhoty: F&F / Halenka, brýle: H&M / Ponožky: "od Ježíška" 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Myslím, že se Ti outfit velmi povedl! :) Já naopak minimalismus ráda, takže pro mě je to trefa do černého! :)

  LifestyleBirdie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡ tento outfit jsem si oblíbila, ale kdybych se měla posoudit, tak jsem opravdu maximalista, ale občas ten minimalismus musí být :D :)

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.