21.01.17

Me and my dreams

6


Jako každý smrtelník mám své sny, některé jsou malé, drobné a téměř nepodstatné, což nemohu říct tak přímo, jelikož i z malých snů se časem stává jakýsi posun k těm větším a pak samozřejmě mám velké sny, ale jejich dosah je zatím v nedohlednu. I kdyby mi někdo tvrdil, že mít velké sny a naděje je zbytečné, tak bych věděla, že to říká člověk, který se svého snu naprosto vzdal. A já jsem celkem silná osobnost, až na pár výchylek :D. 
Malé sny jsou většinou věci, záležitosti, které se mohou každý den splnit a posunout mě kupředu. Můj velký sen je mít zdravou a šťastnou rodinu. Ano i to je můj sen. Je to důležité, ale zároveň to nezáleží jen na nás, ale i na okolnostech. Nicméně doufám, že se nás zdraví bude držet opravdu pevně ♡.
Mít jednou dům s místností jen pro mě, kde bych měla dílnu s veškerým vybavením k šití ♡ a pak také vlastní šatník a oddělený botník ♡ dobře jsou to sice tři místnosti, ale jsem žena, potřebuji své potřeby rovnou ve třech místnostech :D. To je jen malý sen.

Upřímně asi nejlepší by bylo vyhrát v loterii miliony a žít si jako v pohádce, kde by zmizely starosti a vlastně by šlo vše tak snadno. Myslím, že by život byl až moc jednoduchý. Ač mě někdy nebaví na něco čekat roky, radši bych žila ve vlastním bytě nebo domě, ale zase bych nepoznala ten boj, který v životě potřebujeme. Musíme se probojovat vpřed, takto já žiji. Bojuji! 
Ač by život byl jednodušší, tak já bych investovala do budoucnosti našeho syna, tím nemyslím, že bych ho rozmazlovala, ale chtěla bych mu něco po sobě přenechat (pochybuji, že bude chtít sbírku mých lodiček a nebo mého oblečení). :D 

Ke snům se ještě v budoucnu vrátím, na jeden můj sen budu totiž točit i video a pokud si to rozmyslím, tak to i napíšu. A pak tu mám jeden svůj velký sen a věřím v něj, ten sen mám už od začátku střední školy a prohlubuje se, nebude to lehké, ale dosáhnu toho.

Ještě jsem si vzpomněla, že jsou sny, které se nám můžou opravdu jen zdát. Od doby, co jsem se dívala na seriál Čarodějky. Kdo si pamatuje? Chtěla jsem čarovat a zkoušela jsem to, no nešlo to. Když přišel Harry Potter, tak jsem neztrácela naději a pak jsem to vzdala. Být neviditelná, když bych měla potřebu zmizet, ano to by bylo také perfektní. Nebo něco ve stylu "sněz co chceš a nepřibereš ani gram" ♡. Vlastně jsem měla i super sen, že by bylo skvělé, kdyby člověk ve snu cvičil a postupně se díky tomu rýsoval :D. Protože ve snech místo 15 kilo zvednu svojí váhu :D. A létání by se mi také líbilo, no člověk není všemocný to už víme a proto tyto vymoženosti nemáme. Budu ještě dlouho smutná, že neexistuje škola čas a kouzel v Bradavicích :(. ♡

A co Vy máte svůj malý i velký sen? Už se jeden či pár z nich splnilo? 

Outfit

Můj další pracovní den, kdy jsem opět vytáhla úžasný šedý kabát, který ovšem nevidíte naposledy. No vážně ho miluji! Až si přijdu fakt blbě, jak často ho nosím. Nicméně jsem si k němu vzala úplně, ale doslova úplně mega šálu, ta pochází ze Zaful a najdete ji ZDE. Upřímně je opravdu velká jako menší deka, takže pokud je mi zima, tak jí jednoduše rozhodím a zabalím se do ní od shora dolů :D. Ale naštěstí mi tak často zima není a tak si počkám na jaro, kdy jí budu nosit jako teplejší přehoz. 
Celý outfit vyzdvihl jak jinak, než zmíněný kabát k němuž jsem kombinovala odstíny růžové v podobě zmíněné šály a růžové kabelky, která je sice malá, ale dost prostorná :D. Jelikož do práce musíme chodit v černém, nebo se tam převléknout, je pro mě jednodušší si vzít černé věci, tedy v podobě kalhot a ještě topu, který je pod bílým svetrem s rolákem. 
Ke svetru se musím přiznat, že patřil ke kouskům, kterých jsem se chtěla docela rychle zabavit, ale jednoho dne mě napadlo ho malinko upravit a momentálně se v mém šatníku perfektně vyjímá ♡. 
Také bych chtěla ještě napsat k těmto botkám z Botovo.cz. Párkrát mi dorazili zprávy o velikostech, zda sedí a kde zjistí délku stélky a proto při kliknutí ZDE najdete v levém sloupku "Tabulku velikostí". Časem by mělo Botovo dělat tabulky i u samotných produktů a tím tak zaručit správnou velikost ♡.  

PS: Zelené kontaktní čočky prostě miluji ♡. A pokud by jste je též chtěli, tak je najdete ZDE. Mám opravdu tmavé hnědé oči a na každém světle s nimi mám jiný odstín zelené. ♡

 Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Kabát: Zaful / Svetr, rukavice: H&M / Kabelka, kalhoty: F&F / Boty: Botovo / Šála: Zaful

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. Napsala jsi to krásně, jsi čím dál tím lepší "spisovatelka" :-* Jde vidět, že je to od srdíčka. A já vím, že se ti všechny tvé sny splní, protože jsi cílevědomý a sebevědomý človíček.
  A outfit je nádherný, moc se mi líbí tahle barevná kombinace. A fascinují mě prázdné ulice, to v tý Plzni nikdo nebydlí?! :D Jinak fotkou u té zlaté.. nevím, kašny? Jsi mi připomněla, že jsem v Plzni jednou byla jako dítě. A zrovna u tohoto zlatého čehosi :D A se školou.

  BLOND SITE.CZ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jsem ráda, že se ti to moc líbí a ještě radši jsem, že mám tak velkou podporu od tebe ♡♡♡. Snažím se do mohu a věřím, že to jednou půjde ještě lépe. ♡
   No o víkendu ráno tu opravdu moc lidí nechodí :D. Celkově je o víkendu Plzeň dost prázdná :D. Nicméně to zlaté je kašna, máme tu tři a jsou tu od roku 2010 :P.
   A také ti děkuji za pochvalu outfitu ♡♡♡ vlastně celkově za komentář ♡♡♡

   Vymazat
 2. Šál je nádherný! :) a v tých snoch s tebou súhlasím, sny sú pre život nevyhnutné a každý deň treba spraviť aspoň jeden krok k ich naplneniu, a človek to potom nakoniec dosiahne. :)

  ORLLING

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡, je to skoro opravdu jako deka :D. Přesně tak, jsou důležité a nikdo by neměl zapomínat na jejich podstatu ♡♡♡ děkuji za komentář ♡♡

   Vymazat
 3. Máš velmi příjemný styl psaní :) A ta šála je luxusní!
  Co se týče kouzel a Harryho Pottera - Každý den brečím, že neexistují Bradavice. Kdyby existovaly, tak bych už dávno dostala dopis a byla vystudovanou čarodějkou, že jo.
  Já mám spoustu snů. Velké, malé, dlouhodobé i krátkodobé. Doufám, že minimálně některé si splním a budu šťastná :)

  Gabux

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že je ti mé psaní příjemné ♡. A jak je obrovská ♡.
   Myslím, že by jsme se tam potkali a už byli dokonce vystudované, to by byla škola, která by každého bavila ne? :D
   Věřím, že se ti sny splní a budeš šťastná. ♡
   Moc děkuji za tvůj komentář ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.