10.01.17

Když napadne sníh

2


Každý člověk svým způsobem vzpomíná na zážitky, ať už z dětství, puberty nebo dospělosti. Každou chvilku si říkám, že není možné, aby mi letos v létě bylo 24let, najednou si přijdu jinak, blíže ke třicítce :D. Opravdu mi nezbývá po zbytek života nic lepšího než se dívat zpět? Vůbec ne, já sice ráda vzpomínám, ale také ráda prožívám přítomnost, kterou sdílím s manželem a synem. 
Venkovní aktivity, blbnutí ve sněhu, to vše je tak krásné, když mohu vidět ten úsměv. Když mu dělá radost padat do sněhu, běhat v něm, tak to dělá radost i nám. Když napadl sníh, tak nám všem zlepšil náladu. Samozřejmě nechodím se synem do -15°C, ale když je "tepleji" razíme hned. Dnes razíme na boby. Pamatujete také kolik srandy u toho, jako dětem (i dospělým) bylo zažito?

Moje rodina je mi bližší, bohudík musím napsat, jelikož čas s nimi strávený se tenčí a já si jejich přítomnost více užívám. Uznávám, že jakmile to jsou tři dny v kuse, tak to nezvládám :D. Chtěla bych furt pracovat, chtěla bych i další brigádu, přemýšlím o budoucnosti, kterou si chci utvořit dle svých možností a i věřím tomu, že se mi vše podaří. Jsem možná blázen, ale nedělám to jen pro sebe, ale i pro rodinu. Možná bych měla věnovat synovi více času, ale já bych se zbláznila, já chci fungovat, jako normální člověk. Miluji ho, ale čeho je moc toho je příliš, hlavně když jste výbušné povahy, kterou naštve nejdřív manžel a dítě dodá třešničku na dortu. 

Jednou jsem si domluvila focení v noční Plzni, které se konalo po práci. Byla jsem dost překvapená, že fotografové (Milan a Marky - která byla držákem na blesk) byli nabalený, jelikož mě upřímně zima nebyla. Dokonce musím prohlásit, že jsem správě vybavená tukovými buňkami a dobře to hřeje :D. Mám pocit, že dostanu za tu větu, co proto - od pár známých ♡. Jinak si to neumím vysvětlit. 
Z čeho jsem byla překvapená nejvíce, byl kabátek ze Sammydress, který najdete ZDE. Původně jsem si totiž říkala, že mi v něm bude fakt velká zima, ale riskla jsem to a vzala si ho do práce. Očekávala jsem velkou ledovou facku přímo do mého těla, ale když jsem vyšla z baráku, bylo mi teplo, bylo mi skvěle. Samozřejmě záleží, jak je kdo odolný na zimu, pro ty kteří v zimě trpí, je to kabátek na jaro :D. Nicméně jsem pod ním měla jen svetr a tričko s dlouhým rukávem, nic víc. 
Noční fotky máme ve většině černobílé, ale i tak ho nevidíte naposledy, mě je v něm dobře ♡. 

Také bych se ráda omluvila, za zdržování ohledně videa, ale bohužel to s časem teď nezvládám, takže vidíte první kousek, zde na mě. Více o něm (z první reakce) ve videu. 

Foto: Milan Culek - Culek-Photography


Kabát: Sammydress / Šál: Gamiss / Kabelka: Noire / Kalhoty, boty: H&M / Rukavice: Tržnice

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Mne přesáhlo 20 let a také pořád vzpomínám :D ale přijde mi to normální, je hezký se občas otočit a zavzpomínat si :) ale nesmí se v tom člověk utopit, musí se žít i v přítomnosti :) jinak hezký outfit :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že nejsem sama, vzpomínky jsou přeci jen vzácné a nemá se na ně zapomínat a občas si vzpomenout. Ale jak si napsala, člověk se v nich nesmí utápět.
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.