26.01.17

Gamiss waistcoat

4


Nikdy jsem neholdovala kožíškům ať už byly umělé nebo pravé. Neříkám, že odsuzuji lidi za kupování kožichů ze zvířat, ale já osobně bych to neudělala. Lidé kteří na to mají, mají pravdu v tom, že kdysi byli zvířata především využívaná na kožichy a chránili lidi před umrznutím. Sama jsem se o tom na škole učila více než dost, kožešina je značkou luxusu a jakéhosi majetku. 
Upřímně se přiznám, že pochopím kožich z králíka, jelikož celý králík se zpracuje a tak se dá říci, že "nic nepřijde nazbyt". Nicméně farmy nepodporuji a kožichy (pravé) nekupuji.

A když jsem u těch kožíšků, tak mám jeden - najdete ZDE, který je samozřejmě umělý, ale dost mě překvapil tím, jak vypadá a jak je mi příjemný. Vlastně ve všem chundelatém vypadám jako koule a tak jsem ráda, že to u tohoto není tak znatelné, ale nebudu lhát, koule v něm trochu jsem :D. Nicméně mě překvapilo, že mi nedorazil vypelichaný kus hadru, ale celkem pěkná a nositelná vesta. Více mě překvapila krémově bílá čepice - najdete ZDE, která je tak brutálně teplá, že to není ani možné ♡. Brzy vyjde video, kde ukazuji i rubovou stranu této čepice, ale abych to do té doby aspoň popsala, tak má uvnitř plyš. Když říkám plyš, tak to tak i myslím, pokud je zrovna -15°C, tak se tato čepice stává topkou. I v té zimě mi v ní bylo vedro :D. Tyto dva kousky jsou z eshopu Gamiss, se kterým jsem s oblečením moc dobré zkušenosti neměla a tak jsem dost překvapená, že mi dorazili tak pěkné kousky.
Dále tu ještě mám krásné zlaté hodiny, které byli po většinu času schované, ale v práci perfektně posloužili (tedy po tom, co jsem ten čas nastavila). Konečně mi přišli hodinky, které hned od počátku netikali jako bomba a tím nečerpali baterku, která stejně určitě moc nevydrží :D. Nicméně jsou to krásné jednoduché zlaté hodinky - najdete ZDE, které opět rozšířili tu malou sbírku. 

Navíc poslední dobou opět začínám žít naplno, je krásné vidět svět zase jinak, tedy reálně a zároveň být sama šťastná. Opět jsem našla větší chuť cvičit a po první týdnu opravdu drastického cvičení jsem nejen pár dní nemohla chodit, používat smích při bolesti břišních svalů a vlastně si jít i sednout bylo dost bolestivé. Cítím jak se mé tělo opět rychle mění a i když si někteří klepou na čelo, že je to jen týden, tak centimetry nelžou a já se na sebe opět s radostí dívám do zrcadla a věřím, že to dotáhnu o dost dál, než když jsem po stěhování omezila cvičení. 
Což myslím vážně, já jsem sice cvičila, jako závaží jsem využívala svého syna, který to bral i jako zábavu, ale potřebovala jsem už víc do toho dát. Ale některé jeho hračky jsou skvělý pomocník! 
Celý byt je taková malá posilovna a tak jsem ráda, že mohu každý den cvičit se závažím a občas si zatančit s prckem a vypadat jako by jsme dostali jakýsi druh záchvatu. ♡

Také bych chtěla říct, že na té náladě přispěla změna HA a tak jsem ráda, že to opravdu šlo tak dobře, bez jakýchkoliv komplikací! I když je HA svinstvo, tak já nejsem proti ní, prostě jsem za ní ráda. Dokud jsem zdravá a nedělá mi problémy, tak se jí nevzdám. 

Foto: Klárka


Kabát, top: Textile House / Bunda, rukavice: Pimkie / Vesta: Gamiss / Pásek: F&F / Kalhoty: H&M / Kabelka: Noire / Čepice: Gamiss / Hodinky: Zaful

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

 1. Vestička je krásná!! A mám radost, že se cítíš lépe :-*

  BLOND SITE.CZ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji zlatíčko ♡♡♡, taky jsem za ní strašně ráda, přemýšlím i o šedé, ale jelikož brzy bude končit zima, tak nevím :/. I já sama jsem ráda, že už je vše ok ♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.