24.01.17

Burgundy & Gray

2


Při poslechu oblíbené hudby mi vždy jde samo od sebe celé psaní a do slova mohu říct, že píši to, co mám zrovna na srdci. Všechny články, které ač chystám pozdě večer, chystám od srdce, dávám do nich další kus mých vzpomínek a zaznamenávám si různé události či cokoliv jiného. 
Například jednou v práci mě chytla myšlenka, tak krásná myšlenka až jsem vzala papír a začala si vše psát. Samozřejmě jsem měla chvilku čas, jelikož jsem i na otevření obchodu přišla dříve a tak jsem měla svojí chvilku. Takže poté, co jsem zapsala potřebné informace, obchod vysála, utřela prach, umyla zrcadla a urovnala oblečení, mi zbylo opravdu dost času. 

V obchodě s oblečením jsem vlastně vždy chtěla pracovat, je to něco, kde se člověk učí spoustu dalších věcí. Ač jako vyučená krejčí o materiálech a střizích vím více než dost, stejně se najde střih, který vidím poprvé a napadá mě různé modelování střihů. Zjišťuji, co si lidé kupuji, kolik investují a na jakou cílovou skupinu se takto drahé oblečení vztahuje. 
Občas zůstávám v úžasu a občas si upřímně řeknu "to budeme jako prodávat?". Bohužel ne každá věc je perfektní pro nás, ale zákazník je náš pán a tak si určuje priority a vlastní styl, do kterého by jsme neměli ve velké míře zasahovat.
Stále bych nejraději vzala skica a začala všechny své nápady kreslit na papír, ale v hlavě si říkám, že když to udělám teď, tak do doby než si koupím stroj nebude žádná zima a tak mi kabáty do -20°C budou k ničemu :D. Čekám až doma, na stole, bude stát "ten" šicí stroj, který se mnou bude plnit velký sen. Tak velký, že doufám v radost druhých. 
Někdy jsou ty sny opravdu velké a i když vím, že jsem celkem v nedohlednu, tak v to věřím. Šití je něco, co mě baví, něco co chci dělat, chci své vlastní návrhy tvořit do detailů, chci aby byli kvalitní a perfektní, aby je nosilo mé okolí a milovalo je ♡. Velký sen, ale jsem mladá a tak mám čas.

Jsem ráda, že má chuť k životu se vrátila v té nejlepší míře. Touha se nevzdat a dělat toho ještě více. Opravdu to miluji, miluji vše co dělám a svojí rodinu. Vážně! Opravdu je to skutečné, ten pocit který se nedá ani popsat!
O mé pocity se dělím s přáteli, rodinou a svými čtenáři, protože chci aby si vždy odnesli tu nejlepší možnou náladu. Chci aby si všichni věřili i když je to někdy těžké, chci aby věděli, že životem musíme plout s úsměvem a starosti nechávat daleko za námi. Ztratit se jim. 

 Outfit
Do mrazů v šatech? Ano a jak ráda, vlastně je u mě rozhodně běžnější v zimě nosit sukně a šaty než kalhoty. Tentokrát jsem opět vyrazila do nákupního centra Olympia Plzeň, kde jsme už jednou fotili, ale pravdou je, že jsme fotili kolem 17-18 hodiny, kdy je venku opravdu tma a proto bylo jednodušší zalézt do "nákupáku". 
Navíc se v té zimě člověk zahřeje, projde pár obchodů, upustí pár slz, ale nakonec odchází spokojený, protože je tam s kamarádkou. 
 Ač tento den, kdy jsme fotili takové mrazy nebyli, tak světe div se, ale mě opravdu zima nebyla. Měla jsem na sobě krásné šaty z Sammydress, které najdete ZDE, materiál mě sice úplně nezaujal a myslela jsem si, že jej nevyužiji, jelikož byli také dost velké. Vzala jsem si pod ně černou spodničku a i když mají šaty bílé prvky, nedalo mi a do pasu jsem ještě doplnila bílý pásek. 
K vínovým šatům jsem si vzala další nový klobouk, který opět pochází ze Zaful - najdete ZDE. Upřímně jsem se do něj zamilovala a i do jeho zdobení, které se dá pohodlně využít na více způsobů, jako choker a nebo pásek :D, dokonce jsem to i zkusila jako čelenku a vypadlo to dobře ♡.
Černé punčochy, kabelka a boty jsou už celkem základ zimního outfitu, tedy když zrovna já nevlastním žádné světlé punčochy, čas to napravit :D. A co by to bylo za outfit bez šedého kabátu, který tak dobře hřeje? O tom jsem Vám už tolikrát psala, že už asi ani nemusím více psát.
Ale, co mám nového a neuvěřitelně teplého ♡ je tato krásná šála a věřte nebo ne, ale je z opravdu, OPRAVDU velkých slev u nás v Pietro Filipi. Ceny v PF nejsou nic pro mě, ale při příchodu věcí do slev mě do oka praštila tato právě. Její původní cena byla kolem 2tis. korun a kolik jsem za ní dala já? Podržte se! Já nevěřila! Stála mě 450,- na šálu je to celkem dost, ale je z 100% panenské vlny a upřímně je v ní vedro i v mrazech ♡. Opravdu jsem si jí nemohla nechat uniknout a skončila tak u mě a můj krk ze opravdu vděčný. ♡

Foto: KlárkaKabát: Zaful / Klobouk: Zaful / Šaty: Sammydress / Kabelka: Noire / Pásek: Shein / Šál: Pietro Filipi / Náramek: Bugiamasa / Punčochy: F&F / Spodnička: Handmade / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.