16.12.16

Tricolor coat

4


Než začnu psát o tomto krásném kabátku, ráda bych se podělila o novinky v mém životě. Stále mám důvod se smát, jelikož dělám jen to, co mě baví. Celkem často slýchám, jak mohu psát blog ob den, občas to ani já sama nevím, vlastně mi stačí sednout k počítači a vše začne úplně samo. Pokud mě chytne nálada píši si články i týden dopředu v průběhu jedné noci. 
O tom jsem, ale psát nechtěla. 

Poslední dobou mě potkává i to dobré a i občasný zkrat, který skončil dobře. Můj tatínek se mě ptal, zda bych nechtěla brigádu, že bývalá kolegyně (nejsem si jistá) hledá brigádnice do Pietro Filipi, ani nevím zda tam ona sama pracuje, ale vlastně díky ní, jsem mohla svůj životopis poslat.
Životopis, který jsem už tak dlouho nepsala, až jsem trochu byla zmatená. Říkala jsem si, že nemají důvod se mi ozvat, přeci jen jsem maminka a nejspíše budu vytížená, většinou si to každý řekne. Ani ne týden na to mi přišla odpověď, jestli mám zájem a zda bych se mohla dostavit na pohovor. Popravdě jsem vůbec nezaváhala a na pohovor šla. 
Přivítala mě příjemná paní/slečna a povídala si se mnou, byla jsem upřímná, což je podle mého hodně důležité a člověk musí k tomuto přistupovat hlavně se sebevědomím. Vlastně, když mi řekla, ať povím něco o sobě, tak jsem na 10 sekund strnula, protože jsem přeci jen dlouho nikde nepracovala, tedy spíše nebyla na pohovoru. Spustila jsem tedy o tom, co mě baví, kdo jsem a dokonce jsem se zmínila i o svém blogu, který je zaměřený na módu. Dále jsme spolu mluvili a já byla ráda, připadalo mi to jako velmi úspěšný pohovor. (Ještě jsem nevěděla, že mě vezmou.) Dokonce mi bylo nabídnuto, zda vydržím a bude mě to bavit, že bych časem mohla zůstat na HPP. ♡
Poté pohovor skončil se slovy, že se mi ozvou ještě ten den, pokud vše platí.

Mezitím jsem s manželem šla vybírat kalhoty, které mi kupoval jako dárek k Vánocům. Jsem milovníkem kalhot do pasu, už jen proto, že mi je teplo na záda a zvýrazňuje to pas. Upřímně mám trochu větší averzi k bokovým kalhotám, ale je to každého věc, podle mého jsou pasové kalhoty ženské a zakryjí více nedostatků, než právě bokové ze kterých vše "teče". 
Nádherné, padnoucí, slimkové, DO PASU - zdůraznění, jelikož mám vysoký sed a moc kalhot mi takto přesně nesedí. Beru je! ALE! Bože za to, ale bych si doma pak dala facku. Proč? Protože jsem opravdu idiot, celkem mi vadí křivé švy u nohavic a tak jsem šla probrat tu hromádku a bez toho abych je dále zkoušela, jsme je odnesli rovnou k pokladně. Doma, když byl manžel už v práci, mě napadlo, že si je obleču a podívám, jak hezky sedí bez těch papírových cedulek. Nasazuji. Hm.. Tady je nějaká chyba, ty jsou nějaké divné. JÁ JSEM SI VZALA BOKOVÉ KALHOTY! Jako vážně jsem to udělala? Ano. Upřímně, jsem byla úplně nešťastná, že jsem se z toho rozplakala. Myslela jsem, že mi to nevyreklamují apod.. Dokonce jsem volala se všemi. Ano žena v hysterii :D. 
Druhý den se mi je povedlo vyreklamovat a dojela jsem si pro ty správné, které jsem si rozhodně vyzkoušela a nepustila je :D. 
Ale pro všechny, kteří nakupují v H&M, dávejte si pozor, které zboží si berete i když je ze stejné hromádky. Pro prodavačky, ROZDĚLUJTE TO POŘÁDNĚ! Pak vznikají zbytečné dohady a zbytečné reklamace, které nemuseli být. Opravdu nechápu, když jsme se dívali tak byli každé druhé kalhoty na boky, pěkně se tam střídali.

Konec dne: měla jsem depku, protože se mi neozvali a já měla pocit, že jsem úplně prokletá :D. Teď se tomu směji, ale já jsem fakt byla smutná. Takže jsem šla spát s pocitem, že do práce nejdu a že mám kalhoty, které nikdy nebudu nosit.

Druhý den jsem měla mail, že mám v sobotu dorazit do práce. Já jsem nejšťastnější na světě a do práce se moc těším a také se těším, až se s vámi podělím o zkušenosti ♡.

OUTFIT

Zima je prostě zima a já mám vlastně ve zvyku celou zimu mrznout. Ale tentokrát jsem to udělala trochu jinak. Tento krásný, ale spíše jarní kabátek jsem si vzala pod dlouhý černý kabát, který na fotografiích neuvidíte, jelikož jsem chtěla aby byl perfektně vidět. RoseWholeSale e-shop z kterého je právě tento kabátek, najdete ZDE, je moc krásný, roztomilý, ale bohužel naprosto nevhodný na zimu. Díky rukávům, které jsou jako od svetru moc nezahřeje. 
Nicméně se těším na jeho nošení na jaře. S kabátkem jsem měla bohužel smutnou příhodu, opravdu se to mohlo stát jen mě! -_- Dávala jsem ho prát s vícero věcmi, když jsem ho vytahovala, tak to co jsem uviděla byla díra, myslím to doslova, byla tam díra, kterou zavinila pračka. Díky videu, které jsem nevydala (ani nevydám) vím, že tam díra nebyla. Poté jsem si uvědomila, že jsem pračku celkem narvala věcmi a asi mi v tu chvilku nedošlo, že není nafukovací a že 1200 otáček je prostě hodně. Jsem idiot! Naštěstí se díra naházela ve spodním lemu a tak jsem kabátek zkrátila o 5cm a tím ho zachránila. 
Kabátek jsem kombinovala se žlutou, která se nacházela na topu a kabelce. Chtěla jsem opět rozbít klasickou kombinaci černé-červené-bílé ♡.

Líbí se Vám kabátek? 
Také se můžete podívat na nové video, které jsem včera nahrála na YOUTUBE.

 Foto: Veronika Marková - IG: @verunm 


Kabát: RoseWholeSale / Šála, top, kabelka: Textile House / Sukně: Shein / Boty: CCC / Hodinky: Gamiss / Náramky: Primark

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.