24.12.16

Šťastné a Veselé

5


Vánoční atmosféra dosáhla 100% všichni máme nakoupeno, máme zabaleno a už se můžeme těšit na klid, který k tomu patří. Já se přiznávám, že ještě dnes budu ještě poklízet byt, který jsem tedy pořádně vygruntovala už včera, ale jelikož mám doma "bořiče", tak mě čekají ještě maličkosti. 

Včerejší den jsem započala zmíněným úklidem s puštěnými písničkami, které mi ještě více přiblížily Vánoce a po pravdě, já ty písničky opravdu miluji. Se synem jsme tančili, zpívali (překřikovali se) a dokonce mi pomáhal s prádlem, co jsem složila - to rozložil. Ještě ve čtvrtek jsem byla v práci, kde jsem si od všeho spěchu odpočinula a vlastně i vypnula. To bylo skvělé!

Dnešní den budeme trávit u mých rodičů, tedy jen oběd a hlavní večeři, jelikož to bude naposledy. Další roky chci trávit už Vánoce a všechny svátky s mojí rodinou, kdy už si budeme užívat malého radost při prvním zazvonění ♡. Když mu budu říkat, že přišel Ježíšek a on bude mít jiskřičky v očích, na to se opravdu těším a myslím, že budu opravdu dojatá až se tak stane.
I dnes se samozřejmě těším, až si bude Michálek otevírat dárečky, až bude mít radost z toho roztrhaného papíru, který skončí úplně všude ♡. Ale o tom to je! O těch dětech, které prožívají tyto svátky trochu jinak než my. My víme, že je to čase stráveném s rodinou, našimi nejbližšími, kterých si vážíme. Ceníme si chvilek, kdy vidíme radost druhých i z maličkosti. Jsme nadšení z každé drobnosti i pokud jsou to ponožky. A víte proč? Protože víme, že si člověk dal tu práci a koupil nám, byť jen malý dárek, aby ukázal, že si vzpomněl. 
Chci aby můj syn vyrůstal tak, že bude mít radost i z maličkostí, nechci aby dostával jen hračky a zase hračky, chci aby si vážil i přáníčka, protože když já jsem dostala přáníčka k jeho narození nebo k svatbě, tak jsem u nich byla šťastná ♡. Věřím, že ač jsem opravdu takový "vojenský velitel", že se moje dítě bude mít dobře a nebude sobecké. 


Já Vám všem, kteří můj blog čtete, ať už pravidelně, občas a nebo jste tu úplně prvně, přeji krásné svátky, prožité v klidu a pohodlí, ať zdravíčko slouží nejlépe, jak může a štěstí na každého se obrátí. 
Na rovinu a od srdce KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ ♡. 

Já se na Vás budu těšit s novým článkem v úterý po svátcích ♡. 
S láskou, 
Vaše SAGI ♡

5 komentářů:

Děkuji za Vaše komentáře.