22.12.16

Růžové polobotky s kamínky

7


V posledním článku, kde jsem psala o prvním dnu v práci, jsem se zmínila i o tom, že jsem byla před tím domluvená na focení. Ten den jsem opravdu hodně spěchala a měla stále pocit, že dorazím pozdě. To jsem po pravdě celá já, snažím se být všude brzy, nejlépe na čas a pak jsem tam cca o 15 minut dříve. 
Vždy si ráno vše pečlivě připravuji, abych náhodou něco nezapomněla a ještě pamatuji, jak jsem si říkala, že tu mám rukavice a nesmím na ně zapomenout, byli na místě, kde praští do očí, dokonce jsem na nich měla telefon. A co jsem udělala? Zapomněla! No vážně jsem úplně blbá. 
Nakonec jsem mohla být opravdu vděčná svému maxi svetru, který je opravdu obrovský. Nejen, že je pánský, ale také je ve velikosti 3XL, znáte to, je to "oversize" :D.  

Při čekání, kdy jsem na chvilku zaplula do divadla rychle pozdravit a popřát krásné svátky, ale bohužel tam moc lidí nebylo a tak jsem nemohla to, co jsem chtěla udělat. Vyšla jsem ven v domnění, že jsem tam byla dost dlouho a nakonec zjistila, že mám cca 10 minut čas, asi jsem fakt moc rychlá -_-. Dobře, ti kteří mě viděli si museli myslet, že jsem blázen, chodila jsem z jednoho konce na druhý a zahřívala své tělo, tedy spíše ruce :D. Pak jsem si našla úžasné místečko, malý růžek a tam mi bylo skvěle, nefoukalo na mě a já mohla spokojeně stát a ještě tu chvilku počkat. 

Jelikož jsem měla opravdu dobrou náladu s tím, že jsem šla do práce, tedy na brigádu, tak jsem si obula krásné růžové polobotky s kamínky z Botovo.cz, odkaz na ně najdete pod fotografiemi na konci článku. V polobotkách jsem strávila několik hodin a na to, že jsou nové, tak jsem měla pohodlí. Myslím, že se budou hodit k Silvestrovskému outfitu ♡. Upřímně jsem otužilá, co se týče spodní části těla, pro mě je opravdu nejdůležitější mít teplo na záda, takže od nošení polobotek mě nic jen tak neodradí ♡. K nim jsem doladila zmíněný "oversize" svetr, na který jsem nahodila křivák, který se může opravdu kombinovat se vším, takže kdo křivák ještě nemá, tak pořídit ♡. Co se týče kalhot, tak ten kdo mě zná, opravdu zná, tak mám doma spoustu džín a vlastně je ani nenosím, džínovinu totiž nemám až tak moc ráda a ta "věc" mě musí zaujmout. S těmito kalhoty se pojí také příběh, ale o tom jsem se už zmínila a teď jsem ráda, že je mohu nosit ♡. Nakonec jsem k botičkám zvolila stejnou barvičku v podobě kabelky, nahodila čepici a úžasnou šálu z RoseWholesale.

Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Křivák: Primark / Svetr, kabelka, čepice: F&F / Kalhoty: H&M / Boty: Botovo / Náramek: Bugiamasa / Šála: RoseWholeSale

S láskou,
Vaše SAGI ♡

7 komentářů:

 1. Krásný outfit :) a skvělé prostředí, moc se mi vaše divadlo líbí :D

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡. Naše divadlo není designově špatně, ale řekla bych, že moc jako divadlo nevypadá a po pravdě, jako bývalá pracovnice divadla, to uvnitř vypadá, jako by to stále nebylo hotové (prý to je úplně hotové a kabely, které jsou vidět, byli záměr) :D. Ale jako stavba mi úplně nevadí :)

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Celé to vypadá moc pěkně! Škoda, že mi tohle nikdy nešlo.. :( :D
  Silvi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡
   Neříkejte, že nešlo, musí si každý najít své ořechové a hlavně se nebát ♡
   Kdykoliv by jste chtěla s něčím byť jen poradit, tak se mi ozvěte na FB stránce do zpráv a já Vám na 100% odpovím.

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.