29.12.16

Poncho with turtleneck

2


Stále a pořád nadšená z pracovního nasazení, těšící se na další měsíc a spoustu nových zážitků. No a u tohoto se zastavíme, jelikož mě jednou v práci a po práci potkalo něco, co jsem si myslela, že mě opravdu nepotká a chvilku jsem se cítila, jako v jednom seriálu (dobře, jako v anime). 
Jako brigádnice mám různou pracovní dobu, vlastně je trochu i na mě zda chci přijít dřív, což dělám vždy a nebo odejít déle, tedy je pro mě důležité, aby kolegyně neměla například 10 zákazníků a já v klidu odešla, to bych nedokázala i kdybych se měla hodinu zdržet. Proč to píšu? Vše pochopíte.

Jsem opravdu pro práci zapálená a každému zákazníkovi ráda pomohu, jen nám ten den chodilo opravdu málo lidí a tak jsme se i celkem nudili. Lidé chodili, zastavovali se a najednou jsem si všimla pána, který stál naproti našemu obchodu a klasicky jsem si toho nevšímala, jelikož první, co mě napadlo, bylo, že na někoho čeká. Patnáct minut pryč a pán stále na stejném místě a stále kouká do obchodu. HUH?! Upřímně mi takovéhle věci dochází na poslední chvilku a pán jedl, tak například čekal až dojí a chtěl si jít prohlédnout zboží které máme. Dobře půl hodina pryč a on tam stále stál a stále se na mě díval, jako jo bylo to divný, ale díky zákazníkům jsem si toho i nadále nevšímala, ale tak nějak podvědomě jsem doufala, že odejde dříve, než půjdu domů. 
Asi smůla, ale on tam stál do doby, než jsem šla pryč, což jsem ale do poslední chvilky netušila. V práci jsem zůstala cca o půl hodinky déle a pán tam mohl stát tak 45 minut až hodinku, tedy netušil, kdy končím a vlastně mě ani neznal. Rozloučila jsem se a z práce odcházela. 
Abych upozornila, není to žádná tragédie, nebyl to žádný násilník, ale díky jedné události která se mi v dětství stala se prostě dost bojím. 
Když jsem vyšla z obchodu, hned na mě začal mluvit, což jsem vůbec nečekala, tedy vlastně jsem doufala, že na mě opravdu nebude mluvit. Procházíme docela zvláštním způsobem a na to se začal hned ptát, tak jsem normálně zdvořile odpovídala, že to je pro nás pracovnice. Vždy, když odcházím z práce, tak volám manželi, že mě má očekávat, než jsem vyvolala číslo pán ve věku asi 45 let +- mi řekli, že jsem kočka na dálku i z blízka, jsem slušně vychovaná a proto bych kompliment nikdy nezavrhla, tedy nebyla bych na člověka zlá. No a pak ze sebe vychrlil otázku, když jsem měla telefon u ucha "Než začnete volat, nechtěla by jste se ještě někdy mimo práci vidět?", první co jsem udělala, bylo, že jsem vykulila oči a řekla, že mám muže, syna a že to opravdu neklapne a sekundu poté mi to manžel zvedl. No myslím, že bych byla v klidu, kdyby pán nešel 5 minut cesty se mnou. Naštěstí pro mě se zastavil a vrátil se hledat štěstí zpět do obchodního centra. 
Takže to byla moje první zvláštní zkušenost v práci, tedy po práci. 

A teď zpět k podstatě článku, který patří tomuto outfitu. Když jsem jednoho krásného dne šla na nákupy do F&F, kde jsem kupovala pro svého drahého dárky k Vánocům, tak jsem zjistila, že jsou tak opravdu, ale opravdu lákavé slevy. Ehm.. Jo.. Propadla jsem jim. Takže tu máme nové krásné pončo na které jsem se dívala již od doby, co se na prodejnách objevil. Ach sleva, to bylo jako splněný sen, tedy jen ten malý. Hned vedle na mě koukala velká cedule se slevami i mezi kabelkami a já nechtěla svůj rozpočet celý rozházet, ale i tak jsem tam šla a koupila si i tuto kabelku ve vínové barvě ♡, úplně nejlepší bylo, že stála pouze 139,- ♡♡♡. No vlastně jsem pak odešla s více věcmi, než jsem plánovala, nakoupila jsem i malému a byla spokojená. V outfitu mám také pod pončem daný křivák, jelikož opravdu nebylo takové teplo, abych mohla mít jen dlouhý rukáv a samo pončo tolik nezahřeje. Džíny díky kterým jsem nešla celá v černým, celek jsem už jen doplnila náramky a na nohy obula naprosto nejvíc pohodlné boty z Botovo.cz. ♡♡

Foto: Klárka


Pončo, kabelka: F&F / Křivák: Primark / Džíny: H&M / Boty: Botovo / Náramek: Bugiamasa / Rukavice: Tržnice / Náramek2: Claire's / Náušnice: I am

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.