12.12.16

Pohodlí s Botovo.cz

4


V předchozím článku jsem psala o botách, jako o závislosti. Tentokrát bych ráda měla pár možná i podobných slov. Jakožto milovník bot již nějaký ten pátek nakupuji nejen v kamenných obchodech, ale pár let zpátky jsem hledala i e-shopy, které nabízí větší sortiment, který mě zaujme a já budu pravidelnou nakupující. Botovo.cz si mě získalo kvalitou, rychlostí dodání a i přehledností v tomto "internetovém světě" (e-shopu). 
Z Botovo mám nejvíce párů bot, které opravdu nedokáži spočítat ani na jedné ruce, vlastně ani na druhé. Vlastním kolem 40ti párů bot a po přezkoumání, více jak polovina bot pochází právě z Botovo.cz, opravdu jsem šťastná vždy, když otvírám další krabici a nebojím se špatného kusu. 
Tento e-shop jsem doporučila nejedné kamarádce a ty jej do teď též využívají. 
Pokud bych měla najít výtku k e-shopu, tak je to velikost bot, ač tedy mě sedí a seděli všechny, jak mají, tak se najdou i jinak střižené boty a u těch si myslím, že by bylo dobré mít délku stélky k velikostem. To je tak jediné. U sebe jsem to opravdu zatím neřešila, díky tomu, že už jsem opravdu zvyklá tam nakupovat.

Tentokrát mám další dva páry bot právě z Botovo. Jako první a v první inspiraci jsem si pohrála s černobílou klasickou kombinací, kterou jsem doplnila šedou, žlutou a lehce viditelnou červenou. Šedé boty najdete ZDE a jedním slovem jsou úžasné. Když jsem je poprvé obula, byla jsem jako v bavlnce, opravdu mám z nich velkou radost, chodí se v nich pohodlně a stále jen pohodlí, které ani nechce, bych si je sundala ♡. Vážně nepřeháním! Zde se cena se rovná kvalitě!
Jak jsem řekla, obyčejná černobílá kombinace, by nikdy nemusela být nudná. Jako červené prvky jsem zvolila nenápadně "vykukující" ponožky, které mohli být více vidět, ale kalhoty mi díky ponožkám sjeli dolů. Nicméně pokud máte doporučení stylových ponožek, tak do komentáře s odkazy ♡. K nenápadným ponožkám tu byla další nenápadná, ale při sundání kabátku viditelný náramek též v červené. A jelikož je kombinace černé-bílé-červené celkem ohraná a šedá mi k tomu nestačila, tak jsem k tomu pro zahřátí zvolila i žlutou vestičku, která mi hřála záda a to je pro mě v zimě nejdůležitější.

Foto: Jiří Bešta Facebook, instagram


Kabát: Textile House / Vesta: Shein / Top: Shein / Kalhoty: F&F / Náramek: Rosegal / Šála: RoseWholeSale / Kabelka: Botovo / Rukavice: Tržnice / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.