06.12.16

Outfit & Doggy friend

2


Když se toho v jeden den stane více než očekáváme, ale pěkně popořadě. Jsem člověk, který moc rád vzpomíná a i když některé vzpomínky jsou bolestivé, stále patří kolikrát mezi ty nejlepší. Ráda se směji, ráda všem posílám dobrou náladu, ale i já potřebuji občas vypustit páru a nějaké ty slzy pustit ven.
Včera jsme s rodinou navštívili babičku, kterou mám opravdu ze srdce nejradši a vždy když jí vidím, tak jsem šťastná, užívám si chvilky, kdy může být s námi, chovat Michálka a povídat si. V rámci konverzace došla slova na pejsky, ani nevím, jak jsme se k tomu dostali, ale v tu chvilku jsem chtěla vidět fotky, fotky Dana. Dan byl ten nejúžasnější pejsek, milovala jsem ho jako nejbližšího kamaráda a jeho smrt mě bolela a bolí do dnes, je tomu cca 8-9 let, co už se mnou není.

Chtěla bych věnovat v pár větách jeho památce, mých vzpomínkách a důvodem proč to byl "PAN PES".
Možná budu vyznít hloupě, ale od dětství miluji psi a celkově zvířátka. Nikdy na mě žádný nezaútočil, ani se mě nebál a myslím, že psi moc dobře vycítí povahu člověka.
Dan je opravdu celkem běžné jméno pro mazlíčky, tedy aspoň v době, kdy ještě žil. Tento úžasný psí přítel bydlel u milující rodiny, tedy u mé babičky a nikdy nebylo lepšího. Ještě dnes si živě pamatuji, jak nám volali, že mají nového pejska a my jsme s rodiči přijeli se na něj podívat. První co udělal bylo, že vítal mě, on si prostě jen tak vybral mě. (Ač mi slzy ze vzpomínek stékají, tak já vím, že se teď má lépe.) Klasické rodinné povídání a místo, kde se Dan nacházel byl můj malý klín, (byla jsem ještě dítě) při hlazení mi v klíně usnul. ♡ Nechtěla jsem odejít, chtěla jsem tak zůstat, ale bylo pozdě večer a s rodiči jsme se vydali na cestu domů, Daník spokojeně spal dál.
Dan čas od času utíkal, ale vrátil se.
Vždy když jsme dorazili k babičce, tak jsem chodila za Danem a hrála si s ním. Miloval česání a tak jsem brala hřeben a česala ho "aby byl fešák", on se vždy posadil k lavičce a podával jednu packu, druhou a poté celý chtěl. Lezla jsem mu do boudy a říkala, že to tam má smutný a vylepila mu tam obrázky. Pro informaci-  normálně by na někoho jiného útočil, ale já mu sahala i do jídla a nikdy mi neublížil. Vím, že se to nedělá, ale já se ho nebála, měla jsem v něm 100% důvěru. Mohla jsem se o něj opřít a on držel.
I kdyby umřel na stáří, tak už tady není, ale on na stáří neumřel a proto je můj smutek o tolik větší.
Jak jsem psala, utíkal, ale vrátil se. Tentokrát to bylo jinak, utekl, ale do večera se nevrátil, ani druhý den, ani po týdnu. Všichni mi říkali, že ho možná střelil myslivec, stále jsem tomu nevěřila, ale tatínek mi říkal, že pokud to tak je, měl rychlou bezbolestnou smrt - nepomohlo to, ale myslím, že by to bylo lepší, než co následovalo. Cca po 14ti dnech jsme se dozvěděli, že se našel v řece, zamrzlí, on miloval vodu, ale byla zima. Přála bych si ho naposledy pohladit, ale on ví jak moc mi chybí a že už žádný pejsek nebude takový.

Proč, takový smutný příběh? Protože, ač si to nepřipustím, tak smrt k životu patří. Také důvodem je to, že jsem si včera prohlížela fotografie, kde ještě žil. PAN PES.
Teď je šťastný a nic ho nebolí, občas ho vidím ve snech a možná je to jeho způsob komunikace. Jsem šťastná, že jsem měla takového ve své blízkosti a i přes všechny slzy, které jsem prolila, jsem se chtěla vypsat a už dlouho vím, že to pomáhá.

Máte/měli jste takového pejska, kočičku či jiné zvířátko? Ráda si přečtu vaše komentáře ♡, zvířátka jsou totiž úžasná stvoření.

Outfit

Omlouvám se za více smutného než pozitivního, ale mě takové vypsání pomáhá a zároveň vím, že pokud bych někdy zapomněla, tak se mohu podívat zpět a vzpomenout si, jak byl úžasný.
Teď už opravdu přejdu k hlavní části tohoto článku. Myslím, že se stalo neuvěřitelným zvykem napsat vždy příběh, či myšlenku, je to také tím, že obyčejné outfitové články mě samotnou moc nezaujmou, ale najdou se i výjimky.
V článku o spolupráci s e-shopy jsem se zmínila, že Sammydress patří k těm TOP a stále to tak opravdu je. Komunikace s celým e-shopem je skvělá a já jsem ráda, že mohu s nimi spolupracovat. Tentokrát jsem si v rámci spolupráce vybrala i boty, které najdete ZDE. V hledáčku jsem je měla trochu déle, ale dostupné byli až teď. Jsem s nimi neuvěřitelně spokojená, chodí se v nich skvěle a to je pro mě celkem důležité. Podpatky jsou téměř na denním pořádku a tak si na pohodlí v nich zakládám. Mini-kritika by byla, že na jednom milimetru bylo zahlédnuto lepidlo, ano myslela jsem, že přivřu oko, ale to nejde, protože bylo bílé. Teď vážně, lepidlo tam bylo, ale nešílím z toho :D.
Sukně, která odtud též pochází, ale bohužel již není k zakoupení, což mě mrzí, ten materiál je opravdu nejlepší, co jsem za ty spolupráce měla.
Tyto dvě krásné věci jsem doplnila vínovou halenkou a úžasnou Noire kabelkou o které můžete číst ZDE. Poté jsem nahodila nejteplejší kabát, punčochy, rukavice a mohla vyrazit do města, vlastně ještě šál, aby mi nemrzl krk :D.

V zimě nosím doplňky opravdu ojediněle a to proto, že mám stále šálu a pokud vysloveně se nesvlékám, tak by jej stejně nikdo neviděl. Nosím většinou náramky a hodinky a ty občas také nikdo nevidí.  

Foto: Veronika Marková - IG: @verunm

Kabát, halenka: Textile House / Sukně: Sammydress / Boty: Sammydress / Kabelka: Noire (Použitím kódu SAGISTYLE získáte 10% slevu) / Punčochy: F&F / Šál: New Yorker / Rukavice: H&M

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Krásny outfit. Tú kabelku snáď neprestanem obdivovať.

  Zvláštne dievča
  Čítanie je sexy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡ kabelka je top, mohu jí mít ke všemu a nikdy nezklame ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.