10.12.16

Gray midi dress

12


Závislost je opravdu zlá věc nebo dokonce špatný zlozvyk? Já nevím, ale vím, že má peněženka hodně trpěla kvůli mé závislosti. Nejedná se o drogy, ale o nákupy - tedy jde hlavně o boty. Nechápu, kde se to vzalo, proč zrovna boty (kabelky, šaty)? 

Dobře, když se dívám zpětně, tak dobře vím, kdy to začalo. 

Začalo to prvním ročníkem na nové škole, tedy na střední v Liberci, kde jsem dělala "modelku" na našich přehlídkách (nic velkého). Opravdu mě to bavilo, stát na mole, usmívat se na ostatní, užívat si pohled diváků na námi šité modely ♡. To jsem malinko odbočila. Nikdy jsem si totiž nemyslela, že budu na podpatcích chodit. Řekněme, že jsem na základce byla spíše taková "mužnější" a v sukni jsem vypadala vtipně, jelikož jsem mívala hodně hubené nohy a ostatní se smály, že to vypadá divně. 
Co si budeme povídat, změna je život. Na střední jsem poprvé zakusila chůzi na podpatcích, jelikož jsme se chystali na Educu a to bylo mé "poprvé". Teď se tomu směji, protože jsem celkem rychle přeběhla pódium a zmizela z dohledu, no celkově jsem měla někde kdysi video a jsem ráda, že už neexistuje :D. 
První výběr lodiček byl zajímavý, musela jsem mít černé, protože jsme se chystali na soutěž. Poté začalo učení, ano učení. Narovnat záda, vypnout hruď, zatáhnout zadek, nevím co vše jsem měla dělat, ale po všem dohromady jsem vypadala jako robot a ne jako člověk. Na internátu jsem v nich chodila po chodbách a stále trénovala, abych se zlepšila. Pravdou je, že se mi ani jednou nezvrtl kotník a to ani venku. Začínala jsem na cca 9cm - které jsem do teď takovým největším pohodlím pro mě. Nicméně vzpomínky na tyhle časy jsou vtipné. Najednou jsem si postupně začala nakupovat lodičky, kozačky, apod.. Teď už je má sbírka v pěkné míře, ale stále je čím doplňovat. 

Máte také v něčem takovou závislost? (Nemusí to být nositelné.)
Také nezapomeňte v neděli odpoledne sledovat výsledky soutěže s Bugiamasa ♡. 

Outfit

Aby se neřeklo, že stále nosím jen podpatky, tak mám i pár kousků tenisek i jiných plochých bot. Tentokrát jsem si vybírala tenisky na lítání po městě a jelikož ten den nebyla až taková zima, tak jsem si k nim vzala delší pouzdrové šaty ke kolenům, které mám moc ráda. Upřímně na tyto upnuté šaty musím mít náladu a také v nich moc nejím :D. Celkově upřednostňuji volnější věci, ale tyto šaty u mě stále vedou. Ať si je vezmu s teniskami nebo polobotkami, vždy se mi to líbí. 
Také ve spolupráci s RoseWholeSale mám krásnou a heboučkou šálu, kterou najdete ZDE. Škoda, že video, kde je Unboxing nevypadá moc dobře, jinak by byla vidět má reakce a nadšení hned ♡. Kamarádka má podobnou ze Zary a když viděla tu mojí, tak řekla, že jsou skoro stejné. Samozřejmě tento záměr jsem neměla, chtěla jsem tuto šálu už delší dobu. 
Zabalila jsem se do dlouhého, super-teplého kabátku a mohla šťastně kráčet městem.
(Poslední dobou jsem si oblíbila ty šedočerné kombinace.)

Foto: Klárka


Kabát: Textile House / Šaty: Primark / Boty: Časnaboty / Kabelka: Botovo / Šála: RoseWholeSale 

S láskou,
Vaše SAGI ♡

12 komentářů:

 1. krásna tie šaty ti neskutočne pristanú ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Moje první krůčky v podpatcích byly taky velmi zajímavý :D bylo to už na základce kdy jsme jeli se třídou do divadla.. Všechny holky sme si vzaly podpatky a pak po nás učitelé chtěli, at jdeme rychle po kostkách :D
  hezký a jednoduchý outfit :)

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to máš taky hezký začátky, jinak kostky jsou zlo i teď :D. Člověk chce jít rychle a najednou podpatek v mezeře -_- to nemám ráda :D.
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat
 3. Krásný outfit, moc ti sluší. Hodně mě zaujala ta šála. :) Jinak tě moc obdivuji, že dokážeš chodit na podpatcích. Já jsem se na nich nikdy nenaučila chodit. Ale hlavním důvodem je spíše to, že jsem normálně vysoká jak muži v mém okolí, takže kdybych podpatky nosila, všude bych vyčuhovala a to se mi moc nechce. :D
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡♡♡, také je moc příjemná ta šála ♡. Jinak já mám takovou průměrnou výšku řekla bych (170cm), ale kamarádka je o dost vyšší jak já a také podpatky nenosí, takže to naprosto chápu. Chlapy jsou mrňavý no :D.

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Děkuji mockrát, já si poslední dobou oblíbila šedou opravdu hodně ♡♡♡.

   Vymazat
 5. Super šála :) a máš můj obdiv co se podpatků týče, já mám doma jen jedny boty na podpatku a vytáhnu je jednou za čas :D

  Míša www.myvirtual-wardrobe.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, já tu šálu, od doby, co jí mám nosím snad pořád :D ♡. Jedny jsou základ a buď ráda, od té doby už nemám kam dát boty :D.
   Děkuji mockrát ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.