04.12.16

Gray & Blue

8


Ranní mrazíky a občasné sněžení mě neodradilo a nejspíše ani neodradí od nošení šatů a šortek. Jediné co mi na ránu vadí, je vstávání. Nedávno se mému synovi povedlo, mě opravdu totálně vyčerpat. Už jsem si zvykla, že to není ten hodný chlapeček, který odbitím deváté hodiny večer spal. Děti jsou totiž vážně neuvěřitelné a kdybych to neviděla na vlastní oči, tak tomu snad ani nevěřím. Michal umí vylézt z postýlky, ale raději si zařve, abych pro něj šla, kdežto z cestovní postýlky vylezl, po pravdě ani nevím jak a rozepínal zip, aby mohl zase dovnitř. Jeho šťastný pohled mluvil za vše. 

Abych se dostala k tomu, co jsem chtěla. Nechodí spát ani v 9, občas ani v 10 a mohu být ráda, když jde spát v těch 11, naštěstí to není pravidlem. Jednou šel spát kolem desáté a já se v klidu mohla koukat na své seriály, poklidit, či si pustit hudbu. Šla jsem spát asi kolem půlnoci (v jednu ráno je blíže k pravdě), občas i já potřebuji chodit spát, nicméně se mi syn nejspíše pomstil, že chodím spát tak pozdě. Jakmile jsem ulehla do postele a zavřela oči, se malému pro změnu začali otvírat. Poprvé, podruhé a potřetí jsem tam chodila, až jsem si malého vzala k sobě do postele a myslela, že to bude skvělý nápad a já konečně budu spát. Michal u nás už zrovna nějak moc spát nechce a tak "ušlechtilé" kopance do žeber, rýpání do očí "protože je to sranda" mi nedalo a odnesla jsem ho zase zpátky do postýlky, bylo asi kolem tři-čtvrtě na 4 ráno a najednou malý spal. Jako VÁŽNĚ? Tak já jsem skoro na cestu neviděla a on najednou spí jako by se nic nedělo. Nicméně na to, že jsem vždy první na nohách, jsem se skoro nemohla pohnout. Mé oči byli slepené a celkově jsem byla opravdu vyčerpaná. 
A i když jsem si lehnout chtěla odpoledne, tak jsem byla tak fit, že jsem raději něco dělala. 

Outfit

Poslední dobou jsem si opravdu hodně oblíbila šedou, navíc v kombinaci s modrými doplňky, tedy v tomto případě kabátkem v pastelově modré barvě, pro mě mocná kombinace. Modrá je sama o sobě moje oblíbená barvička a jak jsem minule psala o tomto kabátku, tak je to můj nejlepší, co mám. 
Konečně jsem si také byla schopná pořídit šedou kabelku, která má až stříbrné odlesky a skvěle se hodí, jak ke sportovním outfitům, tak i elegantním. 
Bílé šaty, které nejčastěji nosím v zimě, díky materiálu a dlouhým rukávům, když si pod ně dám totiž jen tílko, tak stačí aby mi hřáli záda a jsem spokojená. Což na zimě nemám vůbec ráda, mám ráda teplo, ale dělá mi velký problém se "od-zimovat", když začíná jaro. 
Také je celkem vtipné, že doma chodím nabalená v rolácích, teplých ponožkách a ven vycházím v sukni, šatech či šortkách. 
Venku mi je dokonce menší zima, než doma. -_-

O fotografie se tentokrát postaral skvělý fotograf Milan Culek, o kterém jste si mohli už jednou číst na blogu. Fotili jsme spolu v ateliéru, v lomu a poté na jedné foto-sešlosti. Tentokrát mě nafotil i pro blog a já jsem moc vděčná. Jeho práci mám opravdu moc ráda. Můžete také nahlédnout na jeho facebookové stránky Culek-Photography.


Kabát, punčochy: F&F / Klobouk, náramky: Primark / Šála: Gamiss / Šaty: Missguided / Kabelka: Botovo / Hodinky: Gamiss / Boty: Svetshopaholiku

Foto: Culek-Photography

S láskou,
Vaše SAGI ♡

8 komentářů:

 1. táto šedo modrá kombinácia farieb ti veľmi pristane :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Koukám, že je s ním docela sranda :D děti umí pobavit :D jinak krásný outfit :))

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dětičky jsou vážně nevypočitatelné :D. Děkuji mockrát ♡ ♡ ♡

   Vymazat
 3. Máš podobný kabát, o ktorom sa mi snívalo a myslela som si, že neexistuje :D Takže je fakt super!! :) Ale už som si zaobstarala náhradu :D
  World of Nicol

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé opravdu? Tak to děkuji a jsem ráda, že si našla náhradu ♡ ♡ ♡ hlavně ať jsi spokojená ♡ ♡ ♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.