27.12.16

Fototapety Pixers

4


Už z nadpisu víte, o čem bude dnešní článek. Původně jsem článek plánovala chvilku poté, co tapeta dorazila, ale manžel se švagrem se k tomu dostali až pár dní před Vánoci. Nicméně jsem ráda, že jsem pochytila zkušenosti a mohu o všem informovat.
Díky spolupráci s Pixers.cz, která vyrábí foto-tapety, u nich na stránkách se dá po chvilce velmi dobře orientovat a hledat "TO" co chcete, ale obrovskou výhodou zde je, že pokud by jste si z velké škály tapet nevybrali, můžete si udělat jednu (více) podle sebe, opravdu dle svých představ. Systém objednání a celkové orientování na webu, bych opravdu řadila mezi velmi dobré a hlavně přehledné.

I když mi tapeta dorazila někdy začátkem prosince, tak jí mám skoro jako Vánoční dárek. Já jsem si vybrala tapetu do obývacího pokoje, jelikož jsme tady nejčastěji, schází se tu s námi rodina, přátelé a další. Nejen, že (zatím) prázdné, bílé zdi působí ač čistě, tak zároveň mají takové "nic" do sebe. Jelikož mi chvilku trvá nakoupit rámečky a vyzdobit fotografiemi byt, tak jsem se rozhodla posunout kupředu právě obývák, kde chceme ještě provést pár změň. Změna nastane u televize, jelikož máme opravdu hodné dítě, které se jí snaží pečlivě shodit, ale zároveň se chce dostat ke kabelům a kdo ví, co ještě.

Teď přímo k tapetě, kterou naleznete ZDE, když mi dorazila měla jsem z ní opravdu velkou radost. Byla pečlivě balená, tak jsem se nemusela bát poškození, byla i včas doručená a komunikace od Pixers.cz se zákazníky je opravdu na jedničku. Já mám moc ráda, takové retro, barokní styl a kdysi jsem od svého švagra chtěla podobně vymalovat jednu zeď, ještě ve starém bytě, tedy spíše pokoji u bratra.
Tapeta kterou máme je papírová a tak je potřeba si k ní koupit lepidlo, ale které bohužel nemohu říct, jelikož to kupovali muži a upřímně mě nenapadlo se podívat, ale ti kteří vědí víc, tak si jistě s lepením papírových tapet poradí.
Na tapetu byli potřeba dva lidé minimálně, pak jeden pozorující (syn) a další komentující (žena - já). Musím vždy vidět vše a když u toho nejsem, tak mi to pro změnu vše řekli oni a Michálek občas taky něco řekl. Samotná montáž, tedy lepení tapety není žádná sranda, hlavně když v bytě, kde žijete nejsou rovné zdi a žena si to vybere do půlky místnosti.
Po naznačení se začínala nejdříve natírat celá zeď lepidlem a poté se lepidlo nanášelo na tapetu, z důvodu, aby to lépe drželo. Upřímně se s tím docela namohli, jelikož se papírová tapeta trochu natáhla, nicméně to na první pohled není vidět. Myslím, že je to má vina. Proč? No protože jsem jim neřekla, že se tapeta má lepit z jedné strany na druhou a ne od shora dolů.
Proto to nemohu dát za vinu právě Pixers. S tapetou jsme spokojení, všichni nám novou zeď chválí a já se těším, až se na ní ještě objeví rodinné fotografie.

A zkušenost tapety a syna? Také máme! Když je totiž maminka šťastná, dítě je až moc. Zrovna jsem vyřizovala pár věcí ohledně nové práce a všeho okolo, což znamená, že jsem se otočila a najedou slyším, jak se tapeta odděluje od zdi. Ano přeskočím to, jak jsem se rychle rozčílila, protože jsem opravdu měla v plánu psát o té tapetě dřív, tedy si jí hlavně pečlivě nafotit před tím, než kolem bude tuna hraček. Ale víte, co je super? Tapeta neutrpěla žádné poškození, což znamená, že i po náletu 18ti měsíčního chlapce vydržela. Tapetu jsme ještě jednou přilepili a od té doby perfektně drží, malý už nemá tendenci se jí dotýkat, tedy jen způsobem sundání. Nakonec jsem si i já vyzkoušela si nalepit kousek tapety. (Drží to lépe, prostě my ženy jsme jedničky hihi.)

Tapety u Pixers.cz určitě mohu doporučit, ale pokud nechcete nakupovat lepidlo, tak určitě doporučuji samolepící, se kterými bude určitě i lepší práce, díky možnému znovu-nalepení. Pokud si chcete svůj byt krásně vyzdobit a udělat si tím radost, tak se podívejte na jejich stránky, kde najdete i kategorie "do ložnice, do obýváku, do kuchyně" já bych kvůli některým i překopala byt ♡.

S manželem uvažujeme o tapetě pro malého do pokoje, nebudeme váhat a znovu se obrátíme na Pixers.

Také bych ráda upozornila, že na stránkách najdete mnohem více, než jen tapety, také si zde můžete najít nálepky na zeď, obrazy a plakáty nebo také si zde můžete vyzdobit vlastní firmu.

Ještě přikládám fotografii bez přidaného efektu ♡ aby jste měli možnost vidět, jak skutečně tapeta vypadá na zdi i jaké má barvy. 


S láskou,
Vaše SAGI ♡

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.