08.12.16

Cardigan & Shorts

2


Poslední článek zrovna nepřekypoval pozitivní energií, ale to se teď změní. Vlastně vždy raději píši „to“ pozitivní. Před tím než se to stalo, bych nevěřila, že takto milý lidé ještě existují. Na světě je totiž tolik závisti a nenávisti k druhým, že jsem byla opravdu ráda, za příjemné potkání.
S malým jsme vyráželi na akci s čertíky, tedy takovou, kde je to opravdu pro buď ty nejmladší a nebo nejstarší. Malý se ničeho nebál, ale já se bála právě toho, že se bát bude. Dost jsem si oddechla, přeci jen se doma nebojí chodit do tmy si hrát apod.
K jádru věci. Šli jsme na zastávku, kterou máme nejblíže, ale jak máme ve zvyku, díváme se na časy příjezdů až na místě. A co teď?! Jelo to za 10 minut a tak jsme v klidu po opravdu kluzké cestě směrem k další. Stála tam postarší paní, která už od pohledu byla moc příjemná, ale že bude až tak, to jsem nečekala.
Začala mávat, otočila jsem se a všimla si, že se dívá na malého a mává mu. No, ne, že by Michálek neuměl mávat, jednoduše je občas líný tu „těžkou“ ruku zvednout a udělat s ní dva pohyby. Zase paní neznal a tak je ten důvod přijatelnější (dělá to i u známých tváří).
Prvně to začalo oslovením, abychom natočili malého na sluníčko, že krásně hřeje, ač už na sluníčku byl, tak jsem ho jen popostrčila, aby mu to nevadilo a řekla jí, že mu přímé sluníčko do očí vadí. Říkala jsem si, že je milá, ale říkat to nemusela. Cítila jsem se později opravdu arogantně, naštěstí jen v myšlenkách, ale i tak.
Manžel šel opět zkontrolovat čas příjezdu a paní se zeptala v kolik to jede, odvětil jí „za minutu“ a paní poděkovala. Říkala jsem si, že už nás asi neosloví, jak to bývá běžné, ale v autobuse mi doslova vyrazila dech.
Ten den cestovalo dost lidí a paní řekla „nejen, že máte krásné dítě, ale máte opravdu krásné vlasy, moc vám to sluší“. Jako páni! Vážně jsem toto zaslechla? Nemohla jsem se přestat usmívat a vlastně mimo díků jsem nedokázala vypustit nic lepšího. Stále mi říkala, jak nádherné mám vlasy, že už takové neviděla dlouho, že je vidět jak jsou udržované a je o ně postaráno. Na toto jsem pouze kývla, jelikož skutečnost je trochu jiná. Miluji své vlasy, ale vůbec jim nedávám moc velkou péči. Péče vypadá asi takto „šampón v akci a za 50kč?“ „bereme“. Když se mě někdo z přátel ptá, co používám, většinou je touto větou odrovnám. Používáš masku? Kondicionér? Léky? Ne! Nic z toho, protože to stojí hodně peněz a já bych si nemohla pak koupit nové boty, které využiji víc :D. Nicméně mi kadeřníci vždy říkají, jak mám nádhernou kvalitu vlasů. Takže jsem opravdu šťastná a doufám, že to vydrží :D. Trochu jsem odvětila, ale vrátím se k té milé paní.
Po tom, co jsem tedy nevydala ze sebe nic lepšího, protože té chvály bylo tolik, než jsem snad zažila za celý život. Při výstupu jsem paní poděkovala a popřála jí krásný den, když v tu chvilku řekla, že mám pozorného manžela, že jich na světě už moc není. Odpověděla jsem jí, že mám a jsem moc šťastná.
Manžela to též potěšilo a opravdu musím říct, že takto dobrou náladu mi dlouho jen tak někdo nepřivodil.

Takových lidí těž moc není a ač zažívám spíše ty „kruté“ seniory, kteří se na vše stěžují, tak tato paní mi opravdu vyčarovala úsměv na tváři. Pokud bych ji opět někdy viděla, přála bych si jí aspoň trochu pomoci.

A co vy potkali jste takto milého člověka? Jaký jste z toho měli pocit?


Outfit

Psát stále o e-shopu Sammydress jen to pozitivní je opravdu někdy hrozné. No vážně se cítím špatně, ale vlastně jsem ráda, že mohu zatím kousky jen doporučovat. Jako například tento cardigan, který najdete ZDE. Hřejivý, teploučký, příjemný, ale. Vážně jsem napsala ale? Tohle je spíše výhrada pro mě, ale věděla jsem o ní. Mám větší zadek a tak je mi příjemnější nosit i delší věci, které ho překryjí. Cardigan není úplně dlouhý, ale po pár „nastavení“ tak působil a zakryl, co měl. Úplně ideální by pro mě byla délka, kterou má v předu. To je vážně jediná má výhrada. Při rozbalování jsem totiž nemohla věřit tomu, jak je to příjemný materiál a dokonce mě občas hřeje v chladných dnech doma. Kombinovala jsem ho s rolákem v tmavě modré barvě, jelikož mi roláky nahradí šálu a já nemusím druhý den chrchlat, šortky které už taky leží v šatníku dlouhou dobu, vlastně jsem si je koupila přesně měsíc před tím, než jsem otěhotněla, takže využití tou dobou bylo nulové. Navíc ten velký zadek v těhotenství do velikosti XS prostě nechtěl jít -_-.
Jelikož ten den byla zima a já byla i s malým zvolila jsem si kozačky bez podpatku, přeci jen náledí není sranda, hlavně s kočárkem.
Také jsem vytáhla svojí starou kabelku, která se nejspíše brzy rozpadne a proto se ptám všech, kteří budou vědět. Kde seženu podobnou kabelku? Nemohu ji nikde najít a to jak je univerzální je úžasné. Prošla se mnou i rok-dva střední školy a já bych si podobnou (stejnou) ráda pořídila.

Foto: Míša Hrachová


Koženka: Primark / Cardigan: Sammydress / Rolák, šortky: Textile House / Punčochy: F&F / Boty: CCC / Kabelka: C&A / Klobouk: eBay

S láskou, 
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Mám ráda, když jsou lidé přátelští. V dnešní době se to často nevidí, každopádně pár jsem jich potkala, ale moc jich nebylo. :)
  Jinak ten Cardigan vypadá nádherně. :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je pravda, že těchto lidí je opravdu málo. Děkuji mockrát za tvůj komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.