02.12.16

Burgundy & green

2


Před chvilkou bylo ještě léto a zase se blíží Vánoce. Čas kdy se někteří zadluží, radují, pijí, upadají do depresí a mnohem víc. Říká se, že Vánoce nejsou o dárcích, ale jakmile někdo dárek nedostane, tak je smutný. Je hezké si vzpomenout na druhé a obdarovat je i maličkostí, protože i málo dokáže více než dost. 
Kvůli Vánocům bych se nikdy nechtěla zadlužit, myslím že každý by měl kupovat to, na co má. Ano chápu, že některé rodiny by dětem chtěli koupit vše, ale podle mého to není vůbec důležité. Děti mají radost z hraček a vzápětí si jich všímají jen chvilku. TO NECHCI! Rozhodla jsem se ještě před tím, než jsem porodila, mé dítě nemůže mít vše, ale i bez toho může být šťastný. 
Nejsem typ rodiče, který "na co ukážeš, to koupím" i kdybych ty peníze měla, tak nechci ze svého dítěte vychovat "spratka". V tomto období tyto děti kvetou a myslím, že já taky. 
Přeji si, aby si můj syn vážil každé věci kterou dostane i kdyby to měli být ponožky, chci aby věděl, že Vánoce nejsou o tom, kdo dostal nejvíce dárků a ani o tom kolik stály. ♡

Proč mi vše před Vánoci tak vadí? Protože nemám ráda zástupy lidí, nemusím davy které chtějí všechno a udělají pro to všechno. Fronty v obchodech, když si chcete jen nakoupit potraviny, jsou dlouhé tak, že bych za tu dobu stihla uvařit na týden. Někdy jsem ráda, že nakoupit u nás na sídlišti chodí většinou manžel, protože když má obchod 8 pokladen a jde jen jedna, tak lidé stojí pomalu rozmístění po celém obchodě. 
Vysvětlí mi něco, proč dělají tolik pokladen, když na ně nemají lidi? 

Teď už k něčemu, co mě neštve, ale těší. V minulém outfitovém článku jsem se zmínila o tom, že díky blogu poznávám nové lidi, ani teď to není výjimka. Když jsem si dávala povězme "inzerát", že hledám fotografy, ozvalo se nemálo lidí, některé jsem odmítla a někteří byli na úplně jiné vlně, proto jsem ráda, že se našlo pár "statečných" kteří mi začali pomáhat a tvoří tak se mnou tento blog. Outfity fotím opravdu ráda, jelikož když někoho inspiruji dělá mi to největší radost, ať už se jedná jen o barvy nebo dokonce o nákup nových kousků. 

Když jsem se dostala k těm fotografům, tak bych málem zapomněla zmínit, tentokrát se o fotografie postaral opravdu šikovný mladý fotograf Jiří Bešta - fotografie. Opravdu jsem ráda, že zatím jsou kolem mě jen ti milý, kteří se rádi zasmějí. 
Také ho můžete najít na instagramu @jiribesta.

Outfit

Poslední podzimní dny jsem si ještě nemohla odpustit barvičky, které k podzimu prostě patří. Poslední dny dokonce svítilo sluníčko a tak jsem se do černé ještě balit nechtěla. Kozačky nad koleno se mě získali (dokonce hned třikrát :D ), tentokrát jsem je ladila s kabátkem do béžové, vlastně to byla první věc, která mě napadla při ranním vymýšlení, jelikož je v tom teplo. Zbytek jsem nacházela ve skříni, když jsem popadla bílou sukni, kterou opravdu zbožňuji a je jedním k nejstarších kousků, řekla jsem si, že k ní něco najdu. Zelená a vínová neodvratně patří k podzimu a také jsem je v této kombinaci, tento podzim ještě neměla. Vínová zastoupila hned dvě místa a tím byli punčocháče a šála, košili vlastním sice také ve vínové, ale už by jí bylo moc a já radši, když je barev více, pokud to je možné. ♡

Letos se toho u mě opravdu hodně změnilo, například obsah mého šatníku, který jsem od ledna začala doplňovat barvičkami. Dobře stále jsem s tím neskončila, ale ráda bych měla čas na vyřazování věcí, ale nedávno mi můj pokus o roztřídění dopadl hrozně. Musím poslat manžela se synem na procházku! Krásně bych uklidila celý byt a bylo by mi skvěle. 

Foto: Jiří Bešta


Kabát: Primark / Šála: Takko / Košile: Textile House / Sukně: Oodji / Punčochy: Calzedonia / Boty: Botovo / Kabelka: Orsay / Řetízek: New Yorker

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

 1. Ta sukně je skvělá o.O a ohledně těch Vánoc jak píšeš, že lidi mají kupovat jen to na co mají.. úplně s tebou souhlasím, nikdy jsem moc nepochopila, proč si lidi kvůli Vánocům berou půjčky. Radost se dá udělat i maličkostmi, jen musí člověk dobře znát toho, komu dává dárek..:) a ty fronty a zástupy lidí jsou fakt šílenýý...-.-"

  eLblog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že se mnou sdílíš tento názor. Nemusíme mít všechno, jak píšeš, člověka potěší i maličkost, záleží na nás ♡.
   Děkuji ti mockrát za komentář ♡♡♡

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.