14.12.16

Burgundy & Beige

2


Existuje na světě tolik barev, že je těžké vybírat tu nejoblíbenější. Proto jsem ráda, že se v šatníku stále objevuje více a více barev a tím i možnost barevných kombinací. Pravdou je, že sama se v zimě více schyluji k tmavým barvičkám, či dokonce celo-černým outfitům, které se zatím chystám též nafotit, protože i v jednoduchosti se najde krása přeci. 

Do dnešního outfitu jsem měla jasnou volbu barev a hlavní byla burgundy, tedy vínová, kterou stále více-méně postrádám ve svém šatníku a je čas rozšířit o více kousků. Pravda, že na sobě mám hned 3 věci nové a to jsou hlavně ty vínové. 
Jako první mi v šatníku přibyli nádherné, semišové, kotníčkové kozačky na podpatku, jelikož bych to nebyla já, abych tak 5x do týdne neměla boty na podpatku. Tyto krásné ♡ najdete opět na Botovo.cz a odkaz přímo na tyto boty, najdete v popisku pod fotografiemi. 
Jak to tak bývá před Vánoci, všude jsou trhy a tím pádem spoustu věcí k ulovení, byla zima (divný?!) a já narazila na tyto krásné, nemohla jsem je tam nechat a tak mi zahřáli ještě ten den ruce. (Kupované jiný den, než focen outfit) 
A v poslední řadě vážně, ale vážně nemám ráda slevy, protože nakupuji dárky a sem tam mi ujede očko i na něco pro mě. Tentokrát to očko padlo na krásné vínové šaty, které najdete v prodejnách F&F. Největší slevy a peněženka stále pláče, nicméně dárky nakoupené a já jsem též spokojená.
Všechny tři kousky jsem poté ladila s černými doplňky, jako jsou punčochy, kabelka a šál a jelikož bych to nebyla já, tak jsem tam musela vsunout o barvičku více. Samozřejmě kabátek z Primarku vždy vyhrává, jelikož sám o sobě díky své barvě více outfit oživí a tím nepůsobí tak ponuře.  ♡

Máte rádi vínovou? Nosíte jí? 

Foto: Klárka


Kabát: Primark / Šaty, punčochy: F&F / Kabelka: Noire / Boty: Botovo / Rukavice: Tržnice / Šála: New Yorker

S láskou,
Vaše SAGI ♡

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.