11.11.16

Paris, please! & Black top

2


Když se hluboce zamyslím nad láskou, tak je opravdu nevypočitatelná. Začíná tím nejkrásnějším způsobem a pokud skončí je to horší než bodnutí nožem. Člověk do vztahů vstupuje s nadějí, že to bude to pravé ořechové, ale vlastně nikdy si nemůžeme být jistí. Ano je dobré věřit, ale příliš věřit bolí více.
Na začátku nevidíme chyby, na začátku jsou jiné priority, například "jak dostat tu ženu do postele, co nejdříve", dělám si srandu, no v mém případě ne :D. Nicméně muž nosí květiny, čokolády a různé maličkosti, jen aby to udělalo radost drahé polovičce. Zvou nás do restaurací i když jejich peněženka pláče bolestí, tak je rád, že jste se v klidu najedla. Říkají krásná, něžná slova a u toho drží v náručí.
Počkat, mám pocit, že tyto začátky by neměli úplně tak končit.
Já sice nejsem květinový nadšenec, ale občas by mi udělala radost jedna růžička aniž by byla k narozeninám nebo k jiné události. No vlastně k té by se občas také hodila :D. Dříve jsem od svého manžela občas zaslechla "sluší ti to", když mu povím, že by bylo hezké kdyby mi to občas řekl i teď, jeho odpověď zní "vždyť víš, že ti to sluší, tak ti to nemusím říkat pořád". Upřímně se nad tím vždy zasměji, ale opravdu by mi to udělalo větší radost, než si sám myslí.
Pozvání do restaurace byla odložena na dobu neurčitou, jelikož máme syna a to mě docela mrzí, ač se na placení vždy skládáme, tak by mi nevadilo občas si zajít někam sednout a povídat si, vnímat jen nás dva ♥. Myslím, že je čas si promluvit o takových maličkostech.

Aby to nevyznělo, že za všechno můžou muži, což není pravda, my ženy občas taky nevíme kdy přestat. Ano samozřejmě máme vždy pravdu, ale občas by neuškodilo ustoupit a udělat tím muži radost.
Je hodně zajímavé, jak se časem člověk mění, jak se vyvíjí vztah postupem času. Zpětně se díváme, co jsme zažili a hřeje nás u srdce. Kdyby vztahy byly jako na začátku, tak by žádný nebyl tak pěkný, plný lidské hlouposti a mnohem více, chybovat je totiž lidské a proto jsou všechny vztahy velký test trpělivosti.
Láska je opravdu náročná. Pokud chce jít každý jinou cestou, tak to opravdu bolí většinou jen jednoho z nich. Pokud člověk věří ve společnou budoucnost až příliš, bude hodně popálen a ač si to nějaký čas nepřipustí, tak si časem najde lepší polovičku. Vše chce svůj čas. ♥

OUTFIT

Myslím, že už nemá cenu psát tolik o tomto topu ze Sammydress, jelikož jsem napsala už tolik, až je mi hloupé napsat i jednu větu. To samé mohu říci o krásné sukni české výroby, která je stále moje favoritka, pokud chcete kvalitní sukni určitě se podívejte na eshop Sušenka. Navíc Sušenka šije i krásně tutu sukýnky a já plánuji po Novém roce si některé nakoupit ♥.

Fotograf: Jarda BeroušekKabát: Textile House / Top: Sammydress / Sukně: Sušenka / Boty: CCC / Kabelka: Gamiss / Náramky, náhrdelník: SIX / Gumička: Bugiamasa 

S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.