01.11.16

October 2016

0


Říjen pro mě byl opravdu nejlepším měsícem od doby, co jsem se stala matkou. Nemohu uvěřit, že je celý tento měsíc za mnou. Konec září a mrknutím oka tu máme listopad. Tento článek je pro mě rekapitulací minulého měsíce, kdy jsem stihla neuvěřitelně moc věcí a zároveň poznala spoustu nových míst a nejen to. Stvořilo se přátelství, vznikli další spolupráce a mnohem více.

Začátek měsíce pro mě byl opravdu velký odpočinek. Dostala jsem k narozeninám wellness víkend od Inušky v Hotelu Orlík. Ač mi celé dva dny přišli krátké, tak jsem si je dokázala užít se vší parádou. Když jsem s člověkem, který "co slovo to smích" je nejlepší společností mezi všemi. Dokonce jsem se odhodlala po několika letech vlézt do plavek a vyjít v nich veřejně do bazénu. Pro mě rychlí skok do vody a ujištění, že mě žádný duch neviděl, jelikož kolem bylo 3 a půl člověka. První i druhý den, byl bezchybný a dokonce nás druhý den čekalo překvapení od ředitele hotelu, který nám nabídl svézt se zdarma s Yacht Clubem Barrandov, jakožto hosty hotelu. Mysleli jsme si, že takto zval všechny, nakonec jsme zjistili, že to je soukromá akce na kterou nás dostal. Takže takový dárek navíc ke konci našeho výletu, který končil sice až večer, ale odjezd byl dříve. Prahu jsme brali jen s nákupy a poté na Lom Amerika, kam jsme toužili jít už dávno. ♥

Jak šel čas, tak jsem si psala s blogerkou Barčou o které jsem se nejednou zmínila, která vyjádřila nejen k mému blogu, ale i ke mě jako osobě podporu a za to budu vždy vděčná. Chtěli jsme se sejít, ale museli jsme k tomu mít příležitost, tedy spíše já, jelikož jako maminka se nedostanu kam chci, kdy chci. Nakonec jsme zjistili, že bude akce s Noire ♥. Ano také zmíněná akce "Drink s Noire". Původně jsem si myslela, že nedorazím, jelikož to byl čtvrtek a navíc večer. Nakonec jsme obě vše dokázali domluvit a mohli jsme mít naše první setkání a také jít společně na akci, která se týká naší spolupráce jakožto ambasadorek. Celý čas strávený s příjemným člověkem, to mě potěšilo nejvíc.

Copak mě čekalo v tomto měsíci dále? Kromě hromady focení a neskutečného počtu fotografií, které se mi válejí v počítači a kterými jsou moji úžasní fotografové zahlcení, jsem si jela také zarelaxovat na nákupy do Německa. A když se řekne Německo, tak samozřejmě Primark je hlavním cílem. Ach ano moje peněženka dokáže plakat, když je po těchto zběsilých nákupech prázdná a já pláču z důvodu, že ta zatracená peněženka je prázdná. Kdy mi dojde, že si mám vzít vždy více peněz? Od teď se to zlepší, udělám si kasičku s nápisem "na nákupy" a mohla bych to zvládnout.
Teď jsou Vánoce a manžel a kamarádka mají narozeniny, tak se do kasičky nepodívá ani koruna. Jo Vánoce se opět blíží a brzy začne neuvěřitelný chaos a rvačky o poslední kusy, to přeháním, tedy doufám.

Když jsem to takto shrnula, tak se mi zdá, že toho je málo. Focení tento měsíc bylo skoro každý třetí den s malým jsem se doma též občas nezastavila a to nemluvím o ostatních věcech, které se musí dělat doma. Nejvíc vždy utrpí má psychika, protože můj milovaný syn se rozhodl omezit svůj spánek a tím i můj. Celý den běhá kolem dokola, nasazuje na sebe vše, co najde a nedej bože aby našel letáky. Pozdě! Rozletěli se po celém bytě, jako by právě vybouchla letáková bomba. Navíc zjišťuji, jak se dokáže dostat téměř všude kam chce. Večer ho nemohu dát ani do postýlky spát, protože si za 10 sekund řekne, že tam být nechce a začne přelézat.

Co čekat v tomto měsíci?
  • Plánuji natáčet videa, ale zda se mi vše podaří je ve hvězdách.
  • Nový typ článků a tím budou hauly.
  • Samozřejmostí budou outfity.
  • Také bych ráda jednou za čas udělala ať už vařící, tak diy články - ale tyto dvě věci neslibuji, jelikož je s prckem poměrně náročné, některé věci dělat přes den a u toho je fotit či natáčet.
Těším se na Vás všechny, že budete chodit stále s dobrou náladou číst tento blog, nebo hledat inspiraci pro příští outfit.

S láskou,
Vaše SAGI ♥

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.