16.11.16

Noire & Dresslily

5


Opět se vracím k hlavním článkům tohoto blogu a tím je móda. Popravdě jsem měla v plánu psát jednou za čas něco, co jde mimo zaměření a věřím, že nedělní článek nebyl poslední. Myslím, že toto téma bude ještě částečně pokračovat. Nicméně teď jde o něco úplně jiného a tím je outfit, který se mi tu už pár dní válí a čeká na zveřejnění.

Oblíbený a pohodlný outfit, který nejen zahřeje. Tentokrát byl celý doplněný o dva nové kousky. Tím prvním je kabelka Noire o které jsem se zmínila v dřívějším článku, který najdete ZDE, najdete tam všechny informace které se zde neobjeví. Tentokrát ji mohu představit i já sama s jednoduchým outfitem do města. Kabelka je prostorná, takže se do ní vejde opravdu vše, například já jí dělám posledních pár dní pořádné zátěže :D. Nosím v ní zrcadlovku, občas stativ, další dva objektivy, mobil, klíče, peněženku, no prostě vše, co potřebuji. Mohu říct, že je opravdu odolná. Dokonce i po pádu ze skříně na mojí hlavu stále vypadá stejně.

To bylo pár vět o situacích, které se mnou kabelka zažívá. Teď už vážně.

Opravdu nejspokojenější jsem byla, když mi přišla velká krabice a v ní byla Noire kabelka a já se tak mohla přidat mezi další VIP členky, které kabelku vlastní ♥. Noire je kabelka propojená s online a offline světem módy a díky aplikaci Noire - pro Apple - pro Android - kde se můžete podělit o vaše outfity, ale také zde můžete brát inspirace. Pokud vlastníte Noire kabelku a jste registrované s ní v aplikaci, jste automaticky VIP člen a vaše outfity se objevují v této sekci pouze s těmi, kteří jí vlastní. Mě v aplikaci Noire najdete pod číslem 29018 ♥. Toto číslo najdete na pravé straně kabelky.

Originální a promyšlený nápad s nadčasovou kabelkou a navíc kvalitní!

Pokud si chcete kabelku zakoupit, tak s kódem SAGISTYLE získáte 10% slevu na její nákup. ♡

Kabelku si můžete zakoupit na webových stránkách www.noirefashion.com

S touto kabelkou uvidíte určitě spoustu outfitů a také se chci přesvědčit o kvalitě a výdrži. Jsem opravdu moc spokojená a doufám, že budu i nadále a doufám, že budete i vy.
Noire můžete sledovat také na instagramu @noire_fashion a na facebooku Noire Fashion


Dále tu je náhrdelník z Dreslily, opravdu krásný a dokonce dorazil s náušnicemi což jsem vůbec netušila. Čeho jsem se bála a zbytečně byla nejen váha, ale hlavně také vzhled náhrdelníku. Kdysi ve spolupráci s jiným čínským ehopem, kdy mi dorazil plast s dalším lepeným plastem jsem byla potěšená. Náhrdelník najdete ZDE. Také si recenzi můžete vyslechnout v mém prvním Unboxingu na youtube, kde najdete i další dva kousky z tohoto ehopu ještě před zveřejněním na blogu.

Fotila: Barča


Kabát: Primark / Top, šála: Textile House / Kalhoty: Replay / Náhrdelník: Dresslily / Boty: Botovo / Kabelka: Noire (10% sleva s kódem SAGISTYLE

S láskou,
Vaše SAGI ♡

5 komentářů:

 1. ty si vždy tak krásna ;) a ide z teba veľmi pozitívna energia z tých fotiek ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mockrát děkuji ♡ to mě opravdu moc těší ♡ ♡

   Vymazat
 2. Ten náhrdelník je parádny! Moc krásne nafotené:)

  ORLLING

  OdpovědětVymazat
 3. Dresslily Coupon Code save 12% on all types Clothing, Accessories, Jewelry and much more.
  dresslily coupons

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.