24.11.16

Life brings many

6


V první řadě bych napsala pár vět k těmto šatům z Dresslily - najdete ZDE, které jsem si myslela, že s jinou podprsenkou budou sedět, tak jsem se spletla. Konečně jsem za celý svůj život (mimo těhotenství a kojení) poznala, jaké to je, když jsou mi věci přes prsa malé :D. Do této situace se dostanu málokdy (nikdy). Šaty jste mohli také vidět ve videu, kde jsem k nim řekla své, při žehlení jsem si všimla všeho možného, ale co mě mrzí víc je střižení sukně, nevím zda je to schválně, ale budiž. Nevím jak to přesně popsat, ale délka sukně by se měla před zakončením délky vždy přeměřovat, aby byla na každé straně stejná, nuž sukně je střižená sice do áčka, ale s tímto se nikdo neobtěžoval a neupravil to, tím pásem šaty jsou vespod rovné, ale na postavě působí asymetricky. 
Možná je to opravdu schválně, takže to nemohu úplně tak kritizovat. Šaty se mi jinak líbí, líbí se mi střih vršku především, ale bohužel jsou malé. Momentálně přemýšlím, zda se mi nebude tato látka hodit při výrobě nějakého cosplaye :D.  

Někdy si říkám, kolik věcí za život jsem udělala dobře a kolik špatně. Někteří lidé mi dávají stále pocit, že konám pouze špatně, což mě opravdu mrzí asi nejvíce. Mrzí mě, když mě lidi, které mám při sobě nejblíže nepochopí. 
Jsem maminka, ale vím, že nejsem schopná vydržet s ním 24/7 v kuse, myslím že bych se v nejmenším případě prostě zbláznila. Upřímně se cítím jako ta úplně nejhorší máma na světě, ale neumím být jiná, snažím se dělat všechno a někdy mám pocit, že je z toho velké nic. Občas bych se potřebovala naklonovat a být všude přítomná.
Mrzí mě hádky s manželem, že jsem kdysi nedokázala odpovědět na jednu hloupou, ale zároveň podstatnou otázku a musela si to uvědomit o chvilku déle. Musela jsem zjistit postupně, že už nejsem sama, mám rodinu a zdravou rodinu, kterou miluji z celého srdce i když to občas neumím vůbec dát najevo.
Můj manžel je neuvěřitelný mazel, stále by mě "ňuhňal" a mě je líto, že jsem jeho pravý opak, on je úžasný manžel i když bych si na něm občas hlasivky vyřvala - myslím, že on by mě občas i zaškrtil. Vadí mi, že mi plácá neustále přes zadek, který na sobě nejvíce nenávidím, ale on ho tak miluje, i když se občas kvůli tomu naštvu (vždy), tak ho z celého srdce miluji ♡. 

Pochopit a vzít si z toho něco, občas vypustit páru, někdy úplně vypnout a odpočívat, přestala jsem tyto věci vnímat. Uzavřela jsem se do svého světa, ze kterého jsem se musela dostat zpátky. Rodina je úžasná a i přes jisté problémy, je to mé všechno ♡. 
Teď mě s rodinou po boku čeká budování kariéry ♡.


Bundička: Textile House / Šaty: Dresslily / Boty: Primark

S láskou,
Vaše SAGI ♡

6 komentářů:

 1. krásny článok, tiež si myslím že rodina je základ a je len jedna takže aj keď nás občas hnevá mali by sme si vážiť ľudí okolo seba ♥ PS : outfit ako inak úžasný

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, jsem šťastná, že mám zdravou a milující rodinu ♡. Děkuji ti mockrát ♡♡

   Vymazat
 2. Moc vám to sluší :)) Rodina je všechno, nejvíc jsem si to uvědomila cestováním. :)
  Ejnets in Lisboa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se těším až budu s nimi všude cestovat, to si budeme užívat opravdu hodně. Děkuji ti za komentář ♡♡

   Vymazat
 3. Moc krásné fotky a té lásky v nich ♥

  eLblog

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.