07.11.16

Friendship & White top

4


S úsměvem na tváři se dívám do minulosti, přítomnosti a dokonce směle nahlížím do brzké budoucnosti, která možná nebude požehnáním, nebo bude plná překážek, ale i tak se na to moc těším. Dnes a denně se setkáváme s lidmi, které nazýváme přáteli. Zda-li to jsou opravdový přátelé zjistíme vždy pozdě, ale o tom to teď není.

Přátelství si tvoříme od dětství, hrajeme si, zlobíme a užíváme si s lidmi, které jsme možná ještě před 5ti minutami ani neznali, ale jelikož jsou to děti v sousedství navážeme další a další přátelství. Jako děti si hledáme přátele jiným způsobem a svým způsobem nás v dětství nemůže nikdo zklamat. Začínáme chodit do školky, kde se poznáváme s dalšími a potkáváme i ty co známe, najdou se mezi nimi zlobivé i hodné děti, ale i tak si všichni hrajeme pospolu. Dobře musím uznat, že já ve školce asi nebyla vzor slušnosti, ale ten chlapeček do mě při odpolední pauze stále kopal a bral mi deku, nakonec jsem vyvázla jako ta nejhorší. Nepochopila jsem, proč byl vždy tam kde jsem byla já, to bylo vážně děsný :D. S úsměvem na to teď vzpomínám, jelikož bych toho chlapce ani nedokázala pojmenovat a nejspíše bych ho teď ani nepoznala. 
Nicméně je celý náš život o tvoření přátel i nepřátel. Jdeme do školy a nacházíme opět nové lidi. Necítila jsem se ze začátku ve škole dobře, už si přesně nevzpomínám proč, ale většinu času jsem seděla sama, nikdo ke mě nechtěl si sednout. Časem se to měnilo, když jsem poznávala děvčata i chlapce. Zjistila jsem, že všichni nejsou hodní, ale dokáží ve svém mladém věku, ublížit člověku. Některé děvčata byli opravdu zlá a já jsem časem komunikaci přenášela víc na chlapce. Zároveň jsem si časem přestávala nechávat líbit všechno a já jsem se začala bít, ano bít taková jsem opravdu byla. Možná by se mi lidé nedivili po tom, co se mi v dětství stalo, ale to možná někdy jindy. 

Život a přátelství se časem neuvěřitelně mění. Postupem času už víme, kdo jsou přátelé a kdo ne, kdo si na to jen hrál po čas školy a kdo vás rád vidí i po letech. Samozřejmě během školy jsem poznala i lidi mimo ní a za všechny jsem ráda.
Nicméně jsem šťastná, že jsou kolem mě lidé, kterým mohu důvěřovat. Jsem ráda, že mě lidé rádi poznávají, že se mě nestraní jako, když jsem byla malá holka. Možná jsem šílená a ráda se směji a vyjadřuji nahlas, abych upoutala pozornost a někdy zakřičím když se naštvu i na člověka, kterého mám ráda, vše dělám s dobrým úmyslem. 
Školka, škola, lidé z okolí, z práce, z internetu, všichni kteří do teď stojí po mém boku, jsou ti pro které bych se rozdala, kterým budu vždy nápomocná, když to bude potřeba. Jsou to lidé, kteří si mě získali, kteří se mě nebáli a mají mě rádi takovou jaká jsem, přijali mojí bláznivou povahu, všechno, jsou to nejdůležitější lidé ♥.

Myslím, že bych dokázala o všem, tedy hlavně o přátelství psát několik stránek, ale takto dlouhé si to nechávám ve svém počítači. Spoustu věcí si ukládám jak už na papír, tak do počítače, abych nikdy nezapomněla na krásné zážitky, které neskončí dokud nezemřu ♥.

OUTFIT

Teď už přejdu k věci, celkem hlavní. A tím je bílý top, který najdete na Sammydress. Již v některém z předchozích článků jsem se zmínila o spolupráci a také s velkou spokojeností, která stále přetrvává. Tento top vlastním i v černé barvě a též ho budete moci brzy spatřit v jiném outiftovém článku. Kvalita těchto topů mě překvapila a neuvěřitelně potěšila, mohla jsem od radosti skákat a i ostatní jsou překvapení, že jde o čínský eshop. Ano kvalita tohoto topu, hlavně materiál je za mě na 1, když to ještě přirovnám k ceně, za kterou se prodává ♥. Jsem z obou nadšená. 
Bála jsem se, co mi může přijít a nakonec jsem s otevřenou pusou koukala, jak krásné věci dorazili. Nákup na stránkách Sammydress doporučuji. Určitě bych se dívala na hodnocení uživatelů, podle které jsem se snažila vybírat i já a nebo jsem se rozhodla riskovat. Každopádně hodnocení vždy pomůže v rozhodování. 
Věci dorazí podle toho, co si zvolíte. Například obyčejný balík dorazí přibližně do tří týdnů od odeslání.

K tomuto topu v tomto počasí, kdy člověk mrzne nebylo jednoduché něco vymyslet. Nakonec jsem top pojala jako takový svetr a tedy jsem ho použila na šaty. Díky pásku to ve výsledku vypadá jako tričko se sukní, ale opravdu jsou pod tím topem šaty, nezvykle krátké šaty :D. Naštěstí mi zrovna vycházelo příjemné počasí, ač s deštěm i tak jsem se nemusela bát, že umrznu. Doladila jsem s kozačkami nad koleno, kabátkem a kabelkou v podobných odstínech, nahodila šálu pro jistotu a vyrazila do plzeňských ulic. 

Jak se vám líbí tento podzimní outfit? A líbí se vám top, který jsem si vybrala?


Kabát: Primark / Top: Sammydress / Sukně(šaty): Shein / Kabelka: Primark / Šála: Textile House / Pásek: Shein / Boty: Botovo

S láskou,
Vaše SAGI

4 komentáře:

 1. tak toto je jeden z najkrajších outfitov, ktoré som tu u teba videla :) aspoň mne sa zatiaľ najviac páči :) veľmi ti pristane táto kombinácia tón v tóne, nádhera :) a top je super, tiež uvažujem nad takýmto vykrojeným :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to neuvěřitelně moc děkuji, za opravdu krásný kompliment a komentář ♥♥♥ moc mě to potěšilo :).. Pokud budeš chtít, tak opravdu doporučuji z tohoto eshopu, mít tam více barev, tak jdu i do dalších :D

   Vymazat
  2. Súhlasím, krásny outfit.

   Vymazat
  3. Děkuji opravdu moc ♥♥♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.