22.11.16

Black chiffon dress

8


Život se tak neuvěřitelným způsobem mění, až se mi tomu občas nechce věřit. Poznávání nových tváří, vytváření přátelství a u mě ještě poznávání nových věcí v mateřství, kdy se vše učím ze dne na den. Ano být maminkou vyžaduje neuvěřitelnou trpělivost, která mi celkem chybí, kdysi jsem si připadala celkem dost trpělivá a na některé věci i jsem, ale v roli maminky jsem hrozná. 
Moje trpělivost dosáhla hranice k novou postýlkou pro malého, tedy větší postelí pro děti. Ano jedna věc je dát dítě do "klece" tedy dětské postýlky a druhá je dát ho do postýlky s východem. Normálně malý zaspával do půl hodiny v malé postýlce, pokud zrovna neměl svůj den "běhání po bytě do půlnoci" a nesnažil se vylézt, což samozřejmě také umí, proto dostal velkou. Jo a velká postýlka, ano je krásná, zatím malému slouží jako útočiště, hrací plocha a odkládací také. 
První pokus na večerní spánek proběhl tak, že jsme malého prostě položili do postýlky, zhasli a odešli, ani ne minutu trvalo než dorazil do obýváku a usmíval se jako by bylo odpoledne. Pokus druhý v tentýž den proběhl téměř stejně a tentokrát jsme čekali u jeho dveří, no mám pocit, že jsem se jen otočila a on slezl, další pokus malý hrál, že bude spinkat, tak jsem ho chvilku hladila po zádíčkách, zazpívala mu ukolébavku a viděla jeho zavírající očička - no ve chvilce, kdy jsem přestala hladit se Michálek rázem zvedl a smál se, to jsem už nevydržela a položila do malé postýlky, do půl hoďky spal. 

Den druhý se moc nelišil, vlastně vůbec jen jsem tentokrát malého přidržela, četla pohádku a vydržela do 10ti večer, opět to nefungovalo, opět postýlka malá vyhrála, nuž tentokrát jsem to vyřešila tak, že jsem malého po usnutí přesunula do velké a tam spal do rána. 

Den třetí tedy včera jsem malému jako den předtím četla pohádku, až na to že místo toho aby ležel, si hrál s plyšáky a mé čtení téměř ignoroval. Pak jsem k němu s knížkou lehla a četla, malý si na mě položil hlavu a koukal ho knížky, to byla tak nádherná situace, že jsem si přála aby tak vydržel do konce (než usne). Myslím, že jsem si to neměla přát, ani na to pomyslet, jelikož mi pár vteřin na to zmizelo světlo a i knížka -_- a abych měla aspoň jednu noc klid, vzala jsem to rychleji a malého dala do malé opět. Opravdu nejsem vůbec trpělivá a hlavně ne večer, kdy chci mít vyhrazený svůj osobní čas ke čtení, psaní, šití či kreslení, dokonce i poslouchání hudby je pro mě večer nejpříjemnější, navíc se u ní krásně přemýšlí ♡.

Nějak jsem zapomněla, že tento post měl být více o oblečení, ale rozepisování jednotlivých kousků není moje parketa. Když se jedná o jednoduchý outfit, není k němu moc co říct, tedy v mém případě psát. Ale je pravda, že napíši moc ráda pár vět k pár kouskům, které na sobě mám. Například šedá dlouhá vestička, tento rok jsem si hodně oblíbila šedou a s ní i spoustu různých kombinací, není to tak dávno, co mi do šatníku přibyla tato a já jí neuvěřitelně ráda nosím, když jsme se zmínili o šedé, tak tyto kozačky jsem dostala za jeden obraz, který jsem malovala pro kamarádky maminku a i když jsem za to nic nechtěla, jelikož jsem měla největší radost z toho, že ten obraz radost udělal, tak jsem je dostala i tak. Nuž kozačky nad koleno jsem měla v oblibě opravdu dlouho, ale až tento rok jsem se "záhadně" dostala ke všem, které jsem chtěla ♡. Dále je tu moje krásná kabelka, kterou jsem získala jako ambasadorka Noire, pokud si chcete o této kabelce přečíst více, najdete v tomto článku.  
Pokud vlastníte aplikaci Noire, najdete mě tam pod kódem kabelky 29018 nebo jako sagistyle. Také při nákupu kabelky můžete využít kód SAGISTYLE a získat tak 10% slevu ♡. Koupit si jí můžete na stránkách www.noirefashion.com
Šifonové šatičky s plisováním na předním dílu mám doma už neuvěřitelně dlouho, důvod proč jsem je nenosila je, že jsou průhledné a vlastně mě teprve nedávno napadlo si pod ne vzít stejně dlouhé šaty, které pod tím budou ani vidět. Jelikož už je chladněji, vytáhla jsem k nim jednoduché černé s rukávy a i když jsem chodila v OC bez bundy, tak ani fotografka zprvu nevěděla, že mám dvoje, hihi - bylo mi teplo díky tomu.

Foto:Klárka


Koženka: Primark / Vesta: Takko / Šaty1: Vero moda / Šaty2: Mohito / Punčochy: F&F / Kabelka: Noire / Náramek: Bugiamasa / Hodinky: Gamiss / Boty: Svetshopaholiku

S láskou,
Vaše SAGI ♡

8 komentářů:

 1. Outfit je ozaj krásny a tie šatičky nos :) pristanú ti.

  Zvláštne dievča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♡ jsem ráda, že jsem je vytáhla, takže mockrát děkuji a určitě je nosit budu ♡♡

   Vymazat
 2. Ty kozačky jsou naprosto nádherné! Opět ti to neskutečně sekne :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 3. LiveWireLabs.
  Join hands with LiveWireLabs, a resource augmentation entity, and have the top 2 percent of talent work for you for business analysis, software engineering, and digital media design. Visit our website for more information.
  livewirelabs

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.