09.11.16

Army green skirt

0


Celá objednávka ze Sammydress byla obrovským překvapením, jak už topy o kterých jsem se zmínila, tak i nejvíce očekávaná sukně. Upřímně jsem očekávala kus hadru, který bude na léto nebo na jaro, když jsem balíček postupně rozbalovala a byla z topů spokojená, můj strach neskončil. Ve chvilce, kdy jsem se dotkla sukně jsem doslova "čuměla jako péro z gauče". No vážně takhle moc jsem nadšená z této sukně, která má dokonce podšívku, která by tam být nemusela, ale dokáže i pěkně hřát a tak bych ji tam i nechala. Opravdu z ní mám velkou, obrovskou radost. Nejspíše tento obchod chválím opravdu až moc, ale první objednávka mě opravdu nadchla a doufám, že brzy naskladní další barvičky, protože sukní není nikdy dost (myslím, že už bych je měla přepočítat).
Proč zrovna tato barvička? Upřímně, jsem z počátku chtěla šedou, ale jak jsem koukala dál, tak nemohla jsem jí odolat.
Podzim srší barvičkami a ke konci spíše zemité, přírodní odstíny, proto jsem volila béžový top, hnědou kabelku. Nakonec jsem vytáhla i nový křivák, který jsem doplnila šálou, bez které už nevycházím, ať je to tato nebo jiná. Obuv jsem zvolila pohodlnou na delší procházku po Plzni ♥.

O fotografie se mi tentokrát postarala další skvělá osůbka Míša ♥

Když zrovna je tento článek hlavně o sukni, tak jsem si uvědomila, jak moc se u mě změnilo. Kdysi jsem preferovala viditelnost svých nohou, ale od doby co jsem byla těhotná, jsem se tolik zakrývala, že jsem si na to zvykla. Navíc krátké sukně pod zadek sice v šatníku mám a určitě je ještě někdy vytáhnu, ale pokud si mám vybrat podle délky a pohodlí, tak ke kolenům vyhrávají. Navíc jako maminka se nemusím bát, že se při ohnutí "půlka" Plzně dozví jaké spodní prádlo nosím.
Také musím uznat, že si zahalenější přijdu o něco více "sexy". No ne úplně doslova, ale nejeden člověk řekl, čím méně žena ukáže, tím více jim přijde zajímavá.

 Pokud žena má co ukázat, tak by měla, ale ne každý den.Bunda, top, boty: Primark / Šála: Takko / Sukně: Sammydress / Kabelka: Gamiss / Náramek: Bugiamasa / Hodinky na řetízku: SIX 

S láskou,
Vaše SAGI

0 komentářů:

Okomentovat

Děkuji za Vaše komentáře.