06.10.16

Yellow vest

6


Předevčírem jsem psala o prvním dnu stráveném na našem výletu, který jsme si na maximum užili. Navíc jsme se ani jeden den nezastavili a já jsem moc ráda, že mohu o všem psát a udělat si z toho sama na 100% nezapomenutelnou památku.

Kamarádství je velmi důležité ať už jste žena či muž, tak přátelé jsou ti za kterými chodíme si postěžovat, za kterými chodíme s největším tajemství a hlavně jsou to lidé kterým věříme. Inuška mi vešla do života díky našim maminkám a výletu do Paříže, kdy jsme ani jedna nevěděla jak vypadáme a jaké jsme. Měla jsem strach, nevěděla jsem jaká bude a i při prvním vstupu do auta jsem si stále nebyla jistá, zda si užijeme výlet. Také jsem pro ni nevypadala sympaticky, ale co už rozhodla jsem se jí pozdravit jelikož je to slušnost a v tu chvilku ze mě i z ní všechno opadlo. Postupně jsme začali mezi sebou komunikovat až jsme po celou dobu nezavřeli pusu, šlo nám to opravdu výborně.

Celou Paříž jsme si užili jako by jsme byli kamarádky už od dětství. Inuška mi přiznala ze strachu toho, že až se vrátíme domů, tak zpřetrháme kontakt a tím to skončí, ale upřímně jsem se bála také, jelikož jsem nechtěla o člověka se kterým jsem si rozuměla hned na poprvé přijít. Začali jsme spolu chodit do kaváren, na party a časem do divadla, plánovali jsme si spoustu věcí, některé zatím bohužel ještě nevyšli, ale my víme, že to napravíme.

Stala se mojí svědkyní na svatbě, jelikož měla mojí 100% důvěru a sama byla poctěná, že mohla být mojí svědkyní a já byla víc než šťastná ♥. Jak mi stála po boku v nejkrásnější den mého života, tak mi stála po boku i v nejtěžších chvilkách, ve chvilkách kdy jsem byla na úplném dně, vždy mi chytla ruku a dovolila mi odrazit se ze samotného dna.

Nevidíme se často, ale za to si máme vždy co říct, vždy máme plány a těším se až jich spoustu uskutečníme.

Cením si všech přátel, které ve svém životě mám, protože oni si váží mě a mé přítomnosti a hlavně mě berou taková jaká jsem i s mými chybami.

Z pobytu v hotelu Orlík jsem si přinesla velkou zásobu fotografií a to i outfitů, který jste jeden již viděli a druhý přináším teď. Opět pohodlný outfit na chůzi po celý den, kdy jsme chodili po pláži u přístavu apod. Navštívili Prahu a všude jen a jen chodili a také nám bylo upřímně horko, když vyšlo počasí, tak až moc. Na sobě jsem měla nádhernou hořčičně žlutou vestičku, kterou jsem kombinovala s šedými džíny a černým basic trikem. Jelikož jsou mi tyto kalhoty v pase obří, tak si nemohu dovolit jít bez pásku, který mi ovšem škodu neudělá a já mohla v klidu chodit aniž by mi sjeli kalhoty až ke kolenům.
Jelikož jsem tahala foťák všude, ale hlavně aby nebyl na očích a mohla ho na chvilku schovat, zvolila jsem si černou prostornou kabelku, která hned po vybalení věcí poletí do nejbližšího koše, jelikož po cestě domů jsem zjistila, že se mi na ní vytvořila krásná 2 cm dírka, nicméně to v Praze vydržela, což bylo pro mě dost důležité. Jako boty jsem zvolila své dlouhodobě a hodně oblíbené no a hlavně pohodlné.

Na ruce mám stále tetování od Bugiamasa o kterém jste četli v předchozím outfitovém článku. 

Za fotografie opět děkuji Inušce ♥


 Top, kalhoty: F&F / Vesta: Shein / Boty: H&M / Kabelka: Vinted / Brýle: Primark / Doplňky: SIX

S láskou,
Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. wow si krásna, tá žltá vesta je ako stvorená na jeseň. Veľmi pekný outfit - tie isté okuliare mám aj aj a milujem ich sú super ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé děkuji mockrát ♥, stejně to cítím i já ♥
   Mám pro tyto brýle strašnou slabost, téměř nosím jen je :D ♥

   Vymazat
 2. Napsala jsi to krásně a jsem ráda, že máš v životě někoho, na koho se můžeš na 100% spolehnout. Je štěstí najít takovou kamarádku ♥ A co se týče outfitu, je jako vždy perfektní. Vestička je úchvatná. Jen je mi líto kabelky, která vypadá moc hezky, nejde nějak zachránit? :D

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jsem za to moc ráda ♥.
   Tak to si mě opět potěšila a kabelku už nezachrání nic, jedině dno popelnice :D.

   Děkuji mockrát ♥ ♥ ♥

   Vymazat
 3. Trošku mi vadí to přepálené nebe a padající horizonty. Na druhou stranu probarvené fotogafie se k outfitu skvěle hodí. A tak si myslím, že s trochou cviku by se dalo říci, že je tvá Inuška talentovaná fotografka. Hihi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto chápu tento komentář, též to u fotek moc ráda nemám :(... Inuška mě fotí jednou za čas, kdy se vidíme a tak se tomu nevěnuje jako ostatní, nicméně moc děkuji za tvůj milý komentář ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.