28.10.16

White lace on black top

2


Být bláznem je opravdu uvolňující. Ale opravdu. Poslední dobou se kolem mě děje spousta krásných věcí. Jsem šťastná, že se mohu každý den usmívat. Díky blogu se mi v životě podařilo jít dál. Spolupráce, které mám, měla jsem a možná ještě mít budu, tak jsem opravdu nečekala, že někdy budou. Upřímně jsem svůj blog nestavěla do pozice, kdy by mohl mít jakékoliv spolupráce, ale najednou to přišlo z čistajasna. 
Ze začátku jsem měla pocit, že je to omyl a napsat blogerce, která má málo sledujících je opravdu nevídané. Do teď mi to vrtá hlavou, čím jsem asi upoutala tolik pozornosti, že jsem je pro spolupráci zaujala. Nicméně jsem za všechno moc ráda, protože díky tomu mohu pomoci nahlédnout i do různých zahraničních eshopů a něco o nich upřímně napsat.

Například začátkem října mi přišla ponuka spolupráce s e-shopem sammydress, klasicky se mě na začátku ptají zda o spolupráci stojím. Většinou, když nevím o který obchod jde, tak se nejdříve podívám a poté odpovídám. Spolupráce s čínskými e-shopy mi vždy nabízí oblečení do určité částky a já jim vždy tyto produkty musím zhodnotit, svůj názor sdělit apod.. Není to první, který mi byl nabídnut a proto mohu opravdu posoudit "kvality". 
Momentálně jsem stále v úžasu z toho co mi přišlo a to opravdu v dobrém. Zrovna tento top, který najdete ZDE, bála jsem se, že to bude takový klasický hadr, který občas dorazí, ale já byla příjemně překvapena. Materiál je polyester, který bych přirovnala jeho příjemností i k bavlně. Polyester je celkem různorodý materiál o tom asi každý, kdo takto občas nakupuje ví své. Já se například celkem dlouhou dobu bála utrácet peníze za hadry. Pokud bych si měla z tohoto obchodu objednat za svoje peníze, tak to udělám. Se vším co mi dorazilo jsem byla nadmíru spokojená a postupně se budete moci těšit na další kousky zrovna ze sammydress.
Řeč jen o spolupráci a jednom kousku? Vážně? Chtěla jsem to napsat pouze v pár větách, ale je běžné, že se rozepíšu víc než bych původně plánovala. 
Přemýšlím, že příště si pokusím objednat kalhoty, ale - velké ALE, je tu opravdu velký problém - můj zadek je problém. Můj rozdíl mezi pasem a boky je 36cm, kdysi to bylo ještě více, ale pokud víte co tím myslím, tak víte že výběr kalhot do pasu není jednoduchý. Proto kalhoty moc nenosím a sukně a šaty jsou celoroční láskou. 
Udělala jsem výjimku a tentokrát jsem si vzala své oblíbené, které jsem nebyla schopna ještě upravit (lenost). Kozačky nad koleno a černobílý kabátek, který je můj TOP a nakonec opravdu moc ráda nosím klobouky a tento šedý se mi neuvěřitelně tento den hodil ♥. Jednou jedinou barvičkou byla tentokrát kabelka, jejíž barva je moje oblíbená ♥.

Za fotografie děkuji skvělé kamarádce Klárce ♥

Teď tu mám ještě pár vět na závěr. Byla jsem nominována na Blogerka roku 2016, neuvěřitelně šťastná a vděčná Barče z BLOND SITE, která mě na stránkách nominovala. Vždy jsem si přála, aby se našel někdo, kdo mě tam napíše, ale věděla jsem, že to jen tak nebude. Ač mám na blogu málo sledujících, tak jsem vděčná každému, kdo si jen najde čas, aby si blog přečetl. Každý kdo mě sleduje se podílí na vývoji blogu a za to všem patří VELKÉ DÍKY. 
Pokud by jste mě chtěli podpořit svými hlasy, tak můj blog SAGI Style. I když vím, že se do TOP10 nedostanu, tak je mi každý hlas vyjádřením podpory a toho si cením více, než výher ♥.
Děkuji ♥


Kabát: Shein / Top: Sammydress / Kalhoty: F&F / Boty: CCC / Pásek: Oodji / Kabelka: H&M / Náramky, klobouk: Primark / Hodinky: Gamiss

S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.