16.10.16

Red skirt

6


Ptám se sama sebe, kam, kdy a proč občas utíkám od těžkých věcí, tedy spíše proč jsem to dělala v minulosti. Neuměla jsem si představit jaké je to nést těžké břemeno, jaké to je něco mít a nesmět to pustit aby se to nepoškodilo. Všechny tyhle věci vlastně přišli úplně z ničeho nic, ač ne doslova. Opět se vrátím k tomu, jak jsem se stala maminkou. Nikdy dřív bych u ničeho nevydržela, nechtěla jsem bojovat za vlastní pravdu a za to co jsem chtěla ve svém životě budovat, najednou jsem po porodu zjistila, že to takto nemůže jít celý život a celkově mi mateřství přijde jako neuvěřitelná zkouška.

Nesnášela jsem se, neměla jsem ráda pohled na sebe v zrcadle a hodně se kritizovala, v ničem jsem neviděla nic dobrého a rozhodně jsem jo neviděla v sobě. Byla jsem naivní a myslela si, že mi všechno padne samo do klína. Na to jsem přišla už dříve.

Proč se všechno v mém životě tak změnilo? Tož otázka kterou si kladu už pár let, nejedná se pouze o období, kdy jsem byla těhotná a vypadala jako vyplavená velryba, nebo po porodu s tikající bombou v podobě návalu hormonů. Celý život se člověk mění, ať chce či nechce. Zda je to k lepšímu musíme posoudit samy. Všichni kolem mě jsou již dospělý, zakládáme si rodiny nebo šetříme na dovolené z vlastních úspor. Všechno na vlastní pěst.
Není to dávno, co jsem si napsala pár vět s bývalými spolužáky, jak se nám všechno před očima změnilo. Kolik z nás už má rodinu, dokonce někteří o kterých člověk ani neví a to mě mrzí. Přála bych si aby se moje třída ať už za základní škole, tak i na středí jednou shledala a měla si co říci.

Všechno a všichni se měníme a ač si to neuvědomujeme, tak čas plyne rychleji, než by jsme chtěli.

Spousta lidí kolem, spousta přátel i nepřátel. Ale do kaváren a na oběd pouze s přáteli. Jako v nejeden deštivý den a rychlá snídaně s člověkem, který je mi dlouhodobým přítelem. Ač máme málo možností se vidět, tak je to neuvěřitelné, že se známe už tak dlouho. Nostalgie je vážně zvláštní, kolik si člověk vybaví, kolikrát u toho kápne slza apod..
V tento den jsme se pouze smáli a překvapivě jsem si v tomto chladnu vzala i sukni. U mě tedy žádné překvapení, to je vlastně také pravda.

V předchozím článku jsem mluvila o silonkách, nuž v tomto počasí si vystačím většinou s černými, vlastně nemám na výběr, jelikož jsem ještě nerozšířila sbírku punčošek :D. Na tom se bude postupně pracovat. Červená je pro mě barva ženskosti, odvážná barvička a hlavně v takovém počasí i praští do očí, už dlouhou dobu pro mě není zvykem chodit celá v černým, ale určitě jsem také občas tak viděná. Červená, černá a bílá jsem vděčná klasika, ale já jsem tentokrát nechtěla lodičky ani kozačky, ale vzala jsem si naprosto úžasné botičky z Primarku, které nosím poslední dobou nejčastěji díky pohodlí.


Křivák: Textile House / Halenka: Shein / Sukně: Shein / Silonky: Rossmann / Boty: Primark / Hodinka: Gamiss / Pásek: Oodji

S láskou,
Vaše SAGI

6 komentářů:

 1. Souhlasím s tebou. Čas plyne neskutečnou rychlostí a každý se mění, aniž by si to sám uvědomoval. Vždycky jsem bývala průměrnou holkou, která se všeho bála, jenže pak jsem si vybrala výšku, na které jsem si musela jít za svým, bránit svoje názory, tvrdě o vše bojovat. Změnila jsem se. Z naivního štěněte v holku, co tak nějak ví, co chce. A dodnes mi to někteří stále vyčítají. Nedokáži se smířit s tím, že mám vlastní názory, vlastní plány, život. Že už nejsem figurka, se kterou můžou manipulovat.

  Co se týče outfitu, opět a zase ses mi trefila do vkusu. Však já ten tvůj styl obdivuju už nějaký ten pátek na instagramu :)

  ...Instantní krása...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že je více lidí, kteří si jdou za svým. Takový by měl být každý, umět si vytvořit vlastní názor a nespoléhat na druhé, neboť udělat opak je to nejhorší a nebo nejlepší cesta "nikam".

   ♥ ♥ ♥ Děkuji Ti mockrát ♥ ♥ ♥ To mě moc těší

   Vymazat
 2. veľmi pekne si to skombinovala :) taktiež sa pridávam k slečne nado mnou, že sa mi veľmi páči tvoj štýl outfitov :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásne fotky, sukňa je nádherná! :)
  ORLLING

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Vaše komentáře.