22.10.16

NOIRE the code of fashion

8


Myslela jsem si, že to vydržím, ale už jsem se o všechno chtěla opravdu podělit. První cesta (po dlouhé době) do Prahy byla především díky NOIRE, která mi nabídla spolupráci a stala se tak ambasádorkou. Upřímně, když mi přišel mail, tak jsem si nebyla úplně jistá, zda si ze mě někdo nedělá srandu, či nejde o nějaký žert. Po čase jsem zjistila více a mohla jim opravdu důvěřovat.
Pro mě bylo náročné najít vhodný termín, kdy mi manžel pohlídá syna a já v klidu pojedu do Prahy. Nakonec se podařilo najít čas a já spokojeně jela zjistit více.

Vše mi bylo vysvětleno a jelikož si stále hraji na tajemnou, tak bych s tím mohla i přestat.

Zda mě sledujete na instagramu, tak jsem se párkrát zmínila o výletu do Prahy, který jsem nijak zvlášť neodůvodnila. Chtěla jsem si všechno nechat pro článek. Hlavní návštěva byl „Drink s Noire“, tak nazvaná akce, kde se sešli všichni kteří se podílí na založení Noire a také my ambasadorky.

Jak jsem psala, jela jsem na akci pod názvem „Drink s Noire“, kde se sešli všichni, dobře spíše většina. V krasných prostorech, kde jsme měli prezentaci, ukázku a vše čeho se tento projekt týká. 
A teď opravdu k věci. Noire je kabelka propojená s mobilní aplikací. Vážně? Možná si to teď opravdu říkáte. Mě to zarazilo, když mi to bylo psané ve zprávě, netušila jsem co si pod tím představit.
Představte si situaci, kdy jdete po městě a opravdu se Vám líbí kabátek, který ta slečna má a navíc má kabelku od Noire. Stejnojmenná aplikace, kterou najdete na App Store nebo Google Play zcela zdarma. Tuto aplikaci, když si otevřete a naťukáte kód, který kabelka má, vám ukáže slečnu, která jí vlastní. Najdete tam její outfity, hauly a možná mezitím i ten kabátek, který se vám tak líbil a díky tomu můžete zjistit odkud jej má. Zároveň se můžete inspirovat a mnohem více.
Takže ač jde o kabelku, tak zároveň nejde jen o ní, jde totiž i o tu aplikaci na které najdete komunitu lidí, kteří se zajímají o to samé a to je móda. Aby jste mohli využívat aplikaci, tak není potřeba hned vlastnit kabelku, ale pokud by jste chtěli, tak si ji i v aplikaci můžete zakoupit.

Pokud si aplikaci stáhnete a přihlásíte se určitě mi dejte vědět a budu ráda, když mě budete sledovat. Najdete mě pod jménem sagistyle a časem i pod kódem kabelky.

Na prvním setkání jsem viděla celou kabelku a musím uznat, že kvalita kabelky se poznala hned od pohledu a poté i na dotek. Je pevná, velká a pro každého. Já jsem byla po prohlédnutí kabelky opravdu uchvácená a těším se, jak se bude všechno vyvíjet.

Ještě pár vět k celé akci, kde jsme se většinově setkali panovala velmi příjemná nálada. Čekala nás sklenice s bílým vínem a spoustu lákavého občerstvení. Pro mě vyhráli muffiny, které bych na posezení snědla, ale pak bych vypadala jako koule.
Vzduchem proudila klidná atmosféra a každý měl s kým si povídat, takže nikdo nebyl sám. Opravdu moc příjemné. A jídlo! Ano jídlo, muffinky a další mňamky. Méně jíst a více se hýbat! Ale muffinky? Musí počkat! :D 

Navíc jsem poznala spoustu dalších lidí a hlavně jednu, ale o tom zase příště. ♥ Také příště uvidíte v čem jsem do Prahy přijela, když dress code byla černá. Na instagramu jsem kousek odhalila a také že je to vlastní návrh. ♥

Mám pár záběrů z akce, které ještě nemám sestříhané, tak doufám že se k nim brzy dostanu a podělím se s vámi o ně.

Kde všude najdete NOIRE?

instagram @noire_fashion
facebook Noire Fashion 


S láskou,
Vaše SAGI

8 komentářů:

 1. to musel byť skvelý zážitok, dúfam, že si si ho poriadne užila! Kabelka je krásna ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl to krásný zážitek a užila opravdu na plno ♥
   To opravdu je ♥

   Vymazat
 2. gratulujem k spolupráci :) o takejto kabelke počujem prvýkrát a rozhodne je to niečo iné a nové :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥, je to novinka a určitě za to stojí ♥.
   Na blogu se o ní bude ještě hodně psát ♥

   Vymazat
 3. Byl to báječný večer! Stejně tak muffinky :D ♥ A co na celém dni v Praze bylo nejbáječnější? No ty! :-*

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl více než perfektní! Velké díky patří hlavně tobě ♥
   Děkuji ti mockrát ♥ a taky hlavně za to, že jsem tě mohla poznat :-*

   Vymazat
 4. Páni, o té kabelce jsem absolutně netušila, pěkný koncept! A rozhodně neokoukaný koncept :)
  A moc ti to sluší ♥!
  gingerjannie.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že jde o něco opravdu originálního ♥ a věřím v jejich úspěch! Děkuji za komentář ♥
   Na fotce nejsem já, ale Barča z BLOND SITE ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.