04.10.16

Hotel Orlík: den první

2


Ranní vstávání na které jsem si stále ještě nezvykla pro mě tentokrát bylo o něco příjemnější a to hlavně proto, že mě čekal odjezd na krásné dva dny s člověkem, který se jen na oko netváří být přítel, ale opravdu jím je. Inuška je jediný člověk se kterým jsem započala komunikaci v neuvěřitelné rychlosti. Dostala jsem k narozeninám opravdu hodně nečekaný dárek a tím byl pobyt v Hotelu Orlík na dva dny. Neuvěřitelně pomalu plynul čas, který nám zbýval do našeho odjezdu, nicméně já se těšila jak malá holka na Vánoce ♥.

Nastal den „D“ a jak jsem již zmiňovala, nejsem zrovna ranní ptáče. V rychlosti jsem utíkala do koupelny, kde jsem strávila věčnost – hlavně abych byla připravená. Malého jsem již od rána nechala na starost manželi a začala nahazovat omítku na obličej. Navíc jsem zjistila, že na šatech ve kterých jsem jela je něco v nepořádku a tak jsem se je snažila v rychlosti opravit, no k tomuto se vyjadřovat moc nebudu, protože ruční práce, která trvá věčnost, když jde o minuty – hrůza. Nicméně jsem stihla úplně všechno a ještě se podívat na jeden díl nejmenovaného anime (nemohla jsem si pomoct). Inuška mi napsala, že už vyráží a tak jsem připravená čekala, koukala jak krásné máme počasí na balkóně a v tu chvilku i přijela.

Rozloučila jsem se s manželem i synem a mohla vyrazit na řekla bych, že zasloužený odpočinek. Cesta při které neumíme zavřít pusu je vždycky nejlepší, obě plné života a zároveň mírně unavené jsme si to mířili přímo na místo. Původně jsme chtěli mít zastávku na kávu/čaj, ale trochu jsme zabloudili. Chvilku jsme si postáli, než jsme našli správnou trasu, ale nakonec jsme dorazili a to je nejdůležitější. Na pokoj nás pouštěli až v jednu a tak jsme si vzali prozatím jen papíry, sedli jsme si na kávu/čaj a v klidu si vyplnili papíry. První den jsme všechno brali opravdu neuvěřitelnou rychlostí, hlavně abychom vše stihli.
Po dopití jsme šli odevzdat papíry a dostali klíč od nádherného pokoje, který nás až zarazil, protože jsme to opravdu nečekali. Nicméně jsme si vzali foťák a vyrazili se rychle nafotit, abychom se potom mohli převléknout a vyrazit na výlet. V předchozím článku jste mohli vidět outfit ve kterým jsem přijela, ale jelikož na procházky je dost nevhodný, tak jsme se obě utíkali na pokoj převléknout do pohodlných věcí a utíkali na pláž která je nedaleko hotelu.
Když jsme dorazili, tak jsme se obě nestačili divit, jak moc nádherné je to místo a já jsem moc ráda, že se mohu podělit o spoustu fotografií z celého dne. Na pláži jsme byli asi nejdéle, protože jsme fotili, odpočívali, natáčeli, užívali si pohled na pomalu klesající sluníčko. Ten pohled byl opravdu nádherný.

Když jsme se vrátili zpátky do hotelu, chtěli jsme hned do bazénu, nicméně byla tou dobou uzavřená společnost a tak jsme museli počkat a jít tam až po večeři, kterou jsme měli v ceně pobytu – no jakožto hodně vybíraví člověk, bych si za normálních okolností nic z toho nedala a určitě ne na večer. Mě to upřímně nechutnalo, ale to jsou zase moje chutě. Před večeří jsme byli ještě v posilovně, která aspoň jediná byla volná a byl tam klid. Bylo příjemné si po dlouhé době takto zacvičit ♥. Chci-li hezký zadek mít, musím pořádně dřít!
Po večeři konečně do bazénu, kde nebyl nikdo - tedy v době kdy jsme tam šli, což je pro mě nejlepší. Abych to vysvětlila, tak já jsem neuvěřitelně stydlivá a co se týče mého polonahého těla, tak jsem opravdu kritická, nicméně jsem si hodlala tento pobyt užít a tak jsem se donutila koupit si plavky ve kterých se budu aspoň cítit trochu dobře. Plavky, které jsem si koupila jsou krásné a mám je moc ráda, pro mě by bylo nejlepší kdyby mi zakryli celý zadek, ale to mi bohužel nevyšlo a skafandr mi nebyl povolen -_-.
Překonala jsem se hlavně z toho důvodu, že nebyl člověk, který by stál za mnou – mimo Inušky a tak mi nedělalo problém si v klidu vlézt do bazénu. Krásně jsem si zaplavala a nechtělo se mi vůbec z vody. Mohla bych plavat klidně i celý den. Na chvilku jsme přerušili plavání a ve chvilce, kdy se uvolnila vířivka jsme vyběhli a hupsli do ní, oproti studenému bazénu to bylo opravdu příjemné teplíčko s masáží. No po vířivce jsme se rozhodli jít do bazénu, no tak takhle studený jsem to nečekala, byla jsem mírně v šoku a chtěla to vzdát, ale Inuška tam vlezla v pořádku a tak jsem řekla, že to dám taky – šokem nejlépe.
Víte jak jsou vždy schůdky před tím než jdete do bazénku? No tak přes ty jsem to radši neriskovala, klouzali a s mojí zkušeností se schody jsem se rozhodla to vzít druhou stranou. Jistě už od doby, co jsem začala plavat jsem skákala do vody, abych se nemusela hodinu otužovat a pak to vzdát. Obešla jsem si to a skočila, no bylo to opravdu studený po teplé vířivce a tak jsem se opět probudila, dali jsme si bazén a utíkali zase na pokoj, abychom mohli ještě stihnout zbylé plány.

Chtěli jsme si dát nějaké pití aspoň na balkóně a povídat si, ale na baru to co jsme chtěli neměli a tak jsme vyrazili autem k nejbližší benzínce, no žádnou jsme nenašli a tak jsme se vraceli zpátky do hotelu, rozhodnuté dát si jen pivo na půl. Ani jedna z nás nepije a tak jsme měli každá půl piva a krásně jsme si po čas strávený na balkóně v příjemném klidu přírody povídali o našich životech ♥.

Šli jsme si dát sprchu a zachumlali se to úžasně pohodlné postele. Inuška usnula o dost dříve než já, ale já jsem zvyklá chodit spát pozdě. Na mobilu jsem si stihla před spaním shlédnout další a poslední díly jednoho seriálu (anime – jak jinak), pak jsem se konečně dostala taky ke spánku.

Přikládám fotografie z našeho prvního dne.

Další část v příštím článku ♥S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. Krásne fotky tak dúfam že si to tam užijete ;) to na tej poslednej fotke čo máš oblečené je nádherné :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát ♥, užili již teď a příště ještě více ♥
   To jsou plavky a děkuji ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.