08.10.16

Hotel Orlík: den druhý

2


Jak jsem slíbila, tak i konám. Druhá část a tedy druhý den našeho krásného výletu. V předchozím článku, který pokud jste nečetli najdete zde, jsem psala o mírně nabitém dni, který oproti tomu druhému byl s programem nic. Aby to nevyznělo špatně, tak první den byl dokonalý a užitý na 100%, ale druhý si získal ještě 20% navíc díky perfektnímu závěru.

Druhý den jsme vstávali opravdu brzy, nařídili jsme si jeden budík na šestou s druhý na 6:15, když nám v šest zazvonil budík, tak se ani jedné moc z postele nechtělo, ale já už jsem začala pomalu pokukovat a dokonce jsem se podívala na zprávy, které mi po čas večera přišli. Rozhodla jsem se na pár minut zavřít oči, ale měla jsem pocit, že jsou zavřené nějak moc dlouho a rozhodla se podívat na telefon, kde (ne)zvonil budík – naštěstí jen o deset minut. Rychle jsme vyskočili z postele, utíkali do koupelny, obléknout se a honem na procházku. Ranní procházka směr pláž, zpátky a kousek dál až ke koníkům kteří byli kousíček od hotelu, bohužel před námi koníci utekli (asi nechtěli ženy bez omítky), ale zůstali tam oslíci, no bohužel nemám pořádně fotografie jelikož jsem si sebou táhla jen telefon a ten fotí poslední dobou hůř a hůř.

Stále musím říkat, jak to tam bylo nádherné ♥, protože kdybych to neřekla, tak bych lhala. Navíc s člověkem, se kterým si rozumím a užiji si zábavu, to je vše co je podstatné. Po procházce jsme chtěli jít do bazénu, ale ten byl až od 10ti a tou dobou už jsme měli být vystěhované z pokoje. Ráno jsme měli snídani formou bufetu, no takováto forma snídaně není nic dobrého pro mě, protože být tam tác, tak je moje snídaně hned o několika chodech. Ráno jsem prostě nenasytná, to jsem si myslela do doby než po mě zůstalo pár nedojedených kousků.
Ráno při snídani se nám stala moc příjemná věc a to ta, že se u nás výjimečně zastavil ředitel, který po celou dobu, byl na nás moc příjemný a vždy nám říkal kam se máme určitě jít podívat. Abych se dostala k tomu příjemnému, tak jsme byli dá se říci pozvané na plavbu člunem po Vltavě, že je to nádherný zážitek. Upřímně jsme vůbec nevěděli, co máme dělat, ale měli jsme cestu k přístavu, po cestě jsme ho opět potkali a pověděl nám, že pokud opravdu chceme, tak stačí říct a samozřejmě jsme si řekli. Musím říct, že tohoto nelitujeme ani jedna z nás.

Když jsme přišli k pláži, zjistili jsme že je uzavřená společnost, ale my jsme měli výjimku, kdy jsme mohli být součástí plavby. Byli jsme upozorněny, že budeme možná natáčené a focené, což ani jedné z nás nevadilo. Čekali jsme cca půl hodinky, kdy jsme se mezitím stihli nafotit v přístavu, natočit pár záběrů a pak přišel pán, že pojedeme s ním, abychom chvilku počkali.
Na člunu jsme byli ještě s dalšími třemi lidmi, které jsme sice neznali, ale vlastně po čas jízdy jsme o nich téměř nevěděli. Zajímavé bylo, že se ptal jen nás jakým člunem chceme plout, ale my amatérky jsme prostě řekli, že to necháme na něm. Celkově i sezení jsme si vybrali hned v popředí, kde sice nejvíce foukalo, ale člověk si to užil úplně nevíc. Ta rychlost byla neuvěřitelná i když to bylo jen 50 km/h – nechtělo se mi tomu ani věřit.
Měli jsme snad nejdelší plavbu, mohli jsme si vyzkoušet řízení člunu a dokonce i já která neřídí a zná to z občasného zkoušení, musím říct že jsem si bála, ale zvládla jsem to. Řídila i Inuška, které to šlo o mnoho lépe než mě a mnohem méně jsem se také bála ♥.

Pamatujete jak jsem se zmínila o natáčení a focení? Ten člun na kterém byli tyto dvě osoby, byl nejvíce u našeho člunu. Takže jsem zvědavá až to někde objevím.

Po tomto jsme si řekli, že to bylo to nejkrásnější zakončení našeho pobytu, že se určitě vrátíme zase zpátky a aby toho nebylo dost, tak jsme byli pozvané ještě na jeden člun, ale to jsme už odmítli, měli jsme ještě plány na celý den. U hotelu jsme si ještě sedli na kávu a čaj, najedli se a vyrazili do Prahy na krátký výlet. Při minulé návštěvě jsem nestihla navštívit Japa-shop, ale tentokrát jsem si nakoupila Pocky a byla spokojená. Snědla jsem je na posezení, což u mě a sladkého není žádná novinka. V Praze jsme potom zašli na jídlo a prošli spoustu obchodů, nafotili spoustu fotografií a obě rozčilovala hromada pomalu se plížících lidí. V Praze jsme strávili poměrně řekla bych dlouhou dobu, kdy jsme stále jen chodili a zastavili se pouze jednou, když nepočítám přejezd autem do centra. Nachozeno za den jsme měli opravdu dost.

A aby náš den neskončil jen v Praze, tak jsme ještě navštívili lom Amerika, který navštěvuje denně nespočet turistů a toto místo opravdu láká nejednoho člověka. Upřímně jsou výšky, které mi nevadí a když jsem se přiblížila ke kraji tohoto lomu, měla jsem chuť si zakopat půlku těla, hlavně abych byla v bezpečí. Takový strach jsem dlouho nepociťovala a bylo to opravdu mírně nepříjemné ač to bylo ve skutečnosti nádherné. Nikdy bych na takové místo nešla s malým, protože stačí kousek a stane se to nejhorší, ale to jsem odbočila z příjemného k nepříjemnému. Z lomu vzniklo také pár fotografií, no nějak jsem se nezvládla uvolnit, když jsem si uvědomovala, že je pode mnou obří propast.

Nakonec jsme už vyrazili domů a po cestě se ještě zatavili na náš poslední čaj.

Celý výlet jsme se neuvěřitelně nasmáli, neuvěřitelně si to užili a já za tyto krásné dva dny děkuji hlavně Inušce a také svému muži, který se o malého celé dva dny staral úplně sám ♥.

Těším se až se tam zase vrátíme a užijeme si to ještě více, ale rozhodně to tímto nekončí ♥.S láskou,
Vaše SAGI

2 komentáře:

 1. Ty jsi spisovatelka :P Je skvělé, že jsi si tyhle dva dny pořádně užila a taky si jednou odpočinula od prcka! A i Inuška má skvělý outfit, ta blog nemá? :)

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakmile je klid, tak to jde samo :D.
   Jsem opravdu ráda za tento odpočinek a stále se cítím při smyslech :D. Inuška není blogerka, ale najdeš jí na instagramu @inka___inka ♥

   Děkuji ti za tvůj komentář ♥♥♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.