24.10.16

DRESS CODE: BLACK

4


PRAHA. Opět zmínka o Praze, jako bych tam nebyla nedávno. Mohu opravdu říct, že jako maminka mám zároveň plnohodnotný život s občasnými zkraty. Výlet do Prahy je pro mě vždy radostí, mám to zde ráda a myslím, že nikdy nepřestanu. Jezdila jsem dříve za kamarádkou o které jsem psala pří minulé návštěvě Prahy, nicméně jsme se opět viděli a za to jsem vděčná, jelikož mi opětovala svůj drahocenný čas ♥.

Přítel se opravdu pozná. A devět let je dlouhá doba. Po celou dobu udržuji s Maky kontakt a kdysi nám naše setkání vůbec nevycházeli a teď jsem opravdu ráda, že se vidíme jen co se v Praze objevím.
Tentokrát byla situace s Prahou trochu jinak. Do Prahy jsem plánovala přijet dříve a napadlo mě kontaktovat Maky, zda by měla čas na chvilku než přijede Barunka z BLOND SITE. Ta si na mě čas udělala opravdu ráda a díky ní jsem si vyvolala společnou fotku z instagramu (neznala jsem to a měla z toho Vánoce). Byli jsme spolu krátce, ale hodně si toho řekli ♥.

Poté co jsme si s Barčou zavolali jsem už jen čekala před schodem obchodního centra a je fakt, že mě opravdu pobavilo, co řekla. Vlastně to měla stejné jako já. Hledejte člověka celého v černém (důvodem byl dress code), když se všichni okolo oblékají v černém běžně. Takže před jejím příchodem jsem se snažila najít skulinku a jelikož docela špatně vidím, tak jsem byla viděna jako první.
Když jsem Barunku uviděla, tak opravdu zářila. Usmívala se a byla šťastná, navíc já byla na tom úplně stejně. Opravdu moc šťastná, že jsem ji konečně poznala osobně. Měla jsem pocit jako bych ji znala déle, než jen přes internet. Na lidi mám řekla bych dobrý odhad a Barča je opravdu milá, zábavná a upřímná holčina. Po celou dobu, co jsme byli spolu, jsme si povídali. Nevím o tom, že by jsme byli ticho. Dobře byli jsme ticho jednou a to když probíhala celá prezentace.

Říkám si, proč tak skvělý lidé jako je Baruška a Markét žijí ode mě tak daleko. Proč ti kteří si rozumí, mají mít takovou vzdálenost mezi sebou? Je to proto abychom si více vážili času s nimi? Podle mého ano! Vždy když se vidím s přáteli s dálky, jako jsou i moje slečny z Liberce, tak si čas s nimi užívám jako nikdy. Vážím si každé minuty strávené s nimi všemi a opravdu si užívám, že mohu být v jejich přítomnosti a dívat se časem na příjemné vzpomínky a zážitky co se událi.

Zpět k Praze, akci a Barunce. Na akci do Prahy jsem vůbec ze začátku nevěděla, co si na sebe obléknu. Celá v černém nechodím, nebo chodím minimálně. Teď mě čekala obří změna. Takže začalo vymýšlení ze kterého jsem uronila nejednu slzu. Vytáhla jsem jedny mé staré šaty, které jsem šila ještě na střední škole, ale – měli jedno velké, obrovské „ALE“. Byli neuvěřitelně krátké. Původní význam těch šatů zná jen pár lidí a Barunka :D. Nicméně jsem si řekla, že bych mohla uskutečnit některý ze svých starých návrhů. Měla jsem obrovské štěstí, že jsem měla po ruce stejný materiál jako kdysi šité šaty a tak jsem se mohla vrhnout do úpravy. Nejdříve jsem trochu pochybovala, ale pak jsem se do toho se vším pustila.
Stali se z nich šaty, které určitě nevidíte naposledy. Obyčejné černé šaty doplněné šperkem, který je k nim našitý.
Ten den měla být opravdu zima a proto představa, že bych měla jen šaty na ramínka padla. Přemýšlela jsem o košili, ale záhadným způsobem jsem se s košilí cítila jako jeptiška. Celou dobu v černém jsem se cítila jako jeptiška! Rozhodla jsem se pro rolák, který celé šaty doplnil a mě bylo aspoň teplo. 
Na tuto akci jsem si vypůjčila koženkovou bundu od mojí milované Inušky, jelikož já tu svojí vyvolenou stále hledám. Velké díky ♥.
Také za fotografie děkuji Maky, která mě ochotně a ráda nafotila ♥.

Díky Noire a akci s názvem „Drink s Noire“ jsem poznala mnohem více a budu za to vděčná do konce života. 

Přikládám i fotografie s Barunkou a Maky ♥


Šaty: SAGI Style / Bunda: Promod / Rolák: Textile House / Boty: Primark / Náramek: Bugiamasa / Náušnice: I am

S láskou,
Vaše SAGI

4 komentáře:

Děkuji za Vaše komentáře.