20.10.16

Checkered shirt dress

8


Život nebude fér i když mu to budeme stále opakovat. Uvědomuji si, že je náročné udělat něco, když k tomu nejsou prostředky apod.. Doba, kdy jeden závidí druhému a tím pádem se z člověka stává ten nejhorší. Proč si lidi dělají takové věci? Místo podpory. Snaha někomu zkazit sny. 
Není to zrovna můj případ, ale kdysi jsem si procházela také obdobím, kdy se všichni snažili mi podrazit nohy. Mám své sny a do dnes jsem se toho nevzdala, věřím v ně a přeji si, aby se též stali skutečností. 

Časem jsem zjistila, že čím více lidí jde proti mě, jdu lépe po své cestě. Ti, kteří dokáží pouze urážet a vézt se na neštěstí druhých totiž vůbec nestojí za jakoukoliv slzu. Čas je nejlepší učitel a to je stále pravda, čím více se totiž vracím do své minulosti, tím více si dodávám sílu. Sny jsou důležité i kdyby se neměli splnit, jsou to cíle díky kterým má člověk snahu jít dál a zlepšovat se.
Mám spoustu i malých snů a některé se dokonce postupem času splnili. Vdát se a založit rodinu, to byl můj velký sen, docela často si na svůj život stěžuji, ale zase si uvědomuji, že by to už nebyla žádná zábava. Jako matka jsem se naučila stíhat spoustu věcí okolo, dokonce můj odpočinek se vztahuje pouze na dobu, kdy jsem bez malého a většinou mám v plánu další věci, ale beru to jako nejlepší odpočinek jaký může být.
Můj velký sen si nechám zatím pro sebe, chci v něj věřit uvnitř sebe. Zná ho pouze pár lidí a jejich podpory si vážím opravdu hodně. Jedna věc je říct, že ti, co jdou proti nás vlastně posouvají kupředu, ale zase mít jen záporné lidi v životě by nás dostalo do uvažování, že děláme něco špatně a proto jsou tu ti důležití, ať už je to rodina, přátelé, známí, kdokoliv a věří ve váš sen, že se jednou splní, to je neuvěřitelná podpora.

Proto si pamatujte, že ať je sen jakýkoliv, tak se ho nikdy nevzdávejte. Zase si uvědomte, kde je hranice a čaroděj z nikoho nebude, možná :P kdo ví, pak se to přijdu učit i já. Nicméně jsou sny opravdu důležité a moje podpora je pro každého, kdo ten sen má a já věřím všem, co se nevzdávají! ♥


Chladné dny jsou čím dál tím "horší". Ano, přesné slovo. Včera jsem odvážně vykročila v košilových šatech, které zapadají přesně k podzimu ať už vzorem nebo materiálem. Materiál je opravdu neuvěřitelně příjemný ♥, na to jaké bylo chladno jsem si užívala teplo na záda, které je pro mě nejpřednější. Zjistila jsem, jak velký je můj nedostatek podzimních i zimních kabátů a jak moc bych si měla dát záležet na jejich mírném doplnění. No neuškodilo by mít od každé barvy jeden, mě by to neuškodilo, mému muži by to uškodilo určitě. Myslím, že je na čase něco vyřadit a něco opět nakoupit. Nicméně tento černobílý kabátek je můj oblíbený a proto, když je chladněji tak plní svůj účel. Botičky určitě naposledy nevidíte, momentálně opravdu skoro ke všemu ♥. 

Děkuji za fotky Barče :)


Šaty: Shein / Kabát: Shein / Náhrdelník: Gate / Náušnice: Handmade / Kabelka: C&A / Boty, náramky: Primark

S láskou,
Vše SAGI

8 komentářů:

 1. Košela je krásna a podobný náhrdelník mám aj ja :) s tými ľudmi máš úplnu pravdu, ja mám pocit, že už ani nie je človeka, čo by nezávidel a nesnažil sa za každú cenu zhodiť toho druhého.. :/

  ORLLING

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti mockrát ♥, už ho mám strašně dlouho, tak si zasloužil být opět viděn :D.
   Mě tohle přijde smutné, když je to kritika ze které si člověk něco odnese, tak je to dobré.. Ovšem tohoto je málo a jde jim spíše o ponížení a sesazení druhého. :/

   Vymazat
 2. veľmi pekná, tie košeľové šaty sú užasné, milujem tvoje outfity ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti mockrát ♥ ♥ ♥ to mě moc těší ♥

   Vymazat
 3. A my na tyhle lidi pěkně kašlem, protože sami za nic nestojí a jen závidí, že na rozdíl od nich máme sny a cíl. Ty jsi moje šikulka, která toho ještě dokáže opravdu hodně! A samozřejmě krásná a stylová šikulka, jako vždycky! ♥

  BLOND SITE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak zlatíčko ♥, jsem opravdu vděčná za tvojí podporu ♥.
   Ale s tou krásou to nepřeháněj :D, měla by jsi se podělit aby to bylo fér :D

   Zbožňuji tě ♥

   Vymazat

Děkuji za Vaše komentáře.